Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest SM?

Do tej pory bardzo mi pasowały umowy 12/5 i 15/5 i jak były 5 miesięczne gratisy to wychodziło bardzo korzystnie ok 25 zł za premium. Teraz przy 3 miesięcznych gratisach i 89,99 za premium, a nie 79,99 jak mam teraz, to wychodzi mniej korzystnie.

Niewiele wiem o smartdomie, ale wydaje mi się, że w smartdomie nie ma umów 12 i 15 miesięcznych tylko 24. miesiące i nie wiem czy się skracają 5-6 miesięcy przed końcem (przy wysłaniu wypowiedzenia) tak, jak w umowach na telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micholr, wyliczając minimalną wysokość abonamentu, należy odliczyć rabat za e-fakturę niezależnie od tego, czy z niej korzystasz.

lilia, oferty prepaidowe nie biorą udziału w programie SmartDOM. Dla nowych Klientów minimalne zobowiązanie na produkcie uprawniającym to 59,90 zł z VAT w ofertach ze sprzętem na własność. Jeśli jesteś w sieci Plus, nie będziesz mogła skorzystać z oferty dla przenoszących numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xut2zs, ogólne założenie programu to rabat 50 % na drugą usługę, 18,99 zł na trzecią oraz 10 zł na produkcie dodatkowym, którym może być Plus Abonament lub MIX, czyli  włączając Ja + Rodzina do smartDOMu otrzymasz zniżkę 10 zł. Zajrzyj na naszą stronę i wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant, który posiada dostęp do Twojego konta, skontaktuje się z Tobą i skonfiguruje dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Nowe warunki będziesz mógł negocjować po dokonaniu cesji.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym prosić o poradę - 25 lipca kończy mi się umowa na telefon w Orange, chciałem przenieść numer telefonu do Plusa i dołączyć do programu Smart Dom (umowa za 25 zł - nielimitowane połączenia + 5 GB internetu). Mam telewizję w CP za 64,99 zł - od 1 sierpnia zostanie mi 6 miesięcy umowy, więc będę mógł złożyć wypowiedzenie w tym celu żeby zawrzeć umowę 15/3 (obecnie mam 24/6).

Chciałbym się upewnić co jednej kwestii, że jak po przeniesieniu numeru do Plusa z dniem 25 lipca wypowiem na początku sierpnia umowę na telewizję i następnie zawrę nową umowę po kontakcie z DUK - to nie będzie to miało żadnego wpływu na umowę na telefon i nadal będę mógł korzystać z rabatu w wysokości 50%?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

gizior

Edytowane przez gizior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xut2zs, ogólne założenie programu to rabat 50 % na drugą usługę, 18,99 zł na trzecią oraz 10 zł na produkcie dodatkowym, którym może być Plus Abonament lub MIX, czyli  włączając Ja + Rodzina do smartDOMu otrzymasz zniżkę 10 zł. Zajrzyj na naszą stronę i wypełnij formularz kontaktowy, a konsultant, który posiada dostęp do Twojego konta, skontaktuje się z Tobą i skonfiguruje dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Nowe warunki będziesz mógł negocjować po dokonaniu cesji.

 

Byłem w plusie odnośnie cesji, będzie dopiero jutro bo miałem rachunek nie zapłacony i mogę dostać rabat 50 % jeśli przejde na internet plusa za 60 zł  i nieco większy pakiet ale nie pamiętam ile. Minus tylko że trace pakiet nocny, i nie wiem jak do końca z tym limitem bo powiedziała mi że Lte będe miał bez limitu czyli jęśli jestem w zasięgu LTE to limit danych mi się nie zmienia a jak strace zasięg LTE do np. 3G to bedzie mi wtedy pobierało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gizior, lepiej najpierw ogarnij sobie TV, gdy już to załatwisz przenieś numer do Plusa.

Jeden rachunek więcej w Orange Cię nie zbawi a będziesz miał 100% pewności działania SmartDom.

 

@xut2zs, pakiet nocny jest elementem taryfy, nie można go stracić.

Co do LTE i 3G, przykład:

Pakiet 60GB.

Korzystając z LTE po 60GB zaczyna działać usługa LTE bez limitu i korzystasz z Internetu bez zmian.

Korzystając z 3G po 60GB Internet zwolni do 32kB/s.

 

Bardziej opłaca się korzystać z LTE, jesteś w zasięgu LTE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizior, obniżenie abonamentu na umowie uprawniającej lub jej rozwiązanie spowoduje utratę rabatu 50% na produkcie drugim. W tym przypadku sugerujemy rozwiązanie zaproponowane przez użytkownika patryk7588 :)

Edytowane przez Barti
Proszę pisać posty jednolitą, domyślną czcionką na forum, a nie "skakać", raz maleńka, ledwo widoczna czcionka, a raz dosyć duża. Posty pisane w taki sposób źle się czyta. Poprawiono post. Usunięto też fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem dodać, że bardzo ładna ruda Pani z Plusa włączyła mi też Eleveny do umowy (włączone przez ICOK z wolnej ręki) i dzięki temu do kwietnia 2018 płacę 50 zł, a potem 70 zł, a nie jak teraz, 75 zł, przy czym umowa na 24 lub 29 m-cy, dokładnie nie pamiętam. Jak dla mnie bomba, bo i tak nie chcę już zwiększać ani zmniejszać zobowiązań.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic, przechodzę od innego operatora. Chciałem sam tv, ale korzystając ze smart dom i biorąc Internet bez urzadzenia za 49,99 plus tv Premium Max mam tak jakby Internet gratis (router mobilny mam własny). W takim razie tracę tylko jeden miesiąc gratis, który zyskać mogę z uwagi na promocję bonus plus z bankiem (Rabat odłożony w saldzie na kolejny okres rozliczeniowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mnie może szybko "oświecić", bo nie ma czasu czytać wielu stron, a muszę szybko podjąć decyzję.

I tak zastanawiam się nad smardomem:

1 usługa telefon za 49,99 zł, druga usługa - telewizja pakiet premium, teraz mam premium za 79,99 czy da się za taką cenę tylko 50% jako druga usługa, czy już 89,99 i wtedy dopiero 50% na drugą usługę?

I czy w smartdomie mogę mieć jakieś miesięczne gratisy? Umowa na 24 czy 29 miesięcy, czy może mniej?

Teraz abonament na telefon i telewizja pakiet premium mam osobno, i na tv korzystam z umów 12 i 15 miesięcznych z gratisami, zawieranymi przez DUK.

Czy smartdom można zawrzeć przez DUK i czy też będzie korzystniej (jak tv) niż w punkcie CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mnie może szybko "oświecić", bo nie ma czasu czytać wielu stron, a muszę szybko podjąć decyzję.

I tak zastanawiam się nad smardomem:

1 usługa telefon za 49,99 zł, druga usługa - telewizja pakiet premium, teraz mam premium za 79,99 czy da się za taką cenę tylko 50% jako druga usługa, czy już 89,99 i wtedy dopiero 50% na drugą usługę?

I czy w smartdomie mogę mieć jakieś miesięczne gratisy? Umowa na 24 czy 29 miesięcy, czy może mniej?

Teraz abonament na telefon i telewizja pakiet premium mam osobno, i na tv korzystam z umów 12 i 15 miesięcznych z gratisami, zawieranymi przez DUK.

Czy smartdom można zawrzeć przez DUK i czy też będzie korzystniej (jak tv) niż w punkcie CP?

Jeżeli posiadasz dwie usługi, które nie biorą udziału w smartDOM3, to umową uprawniającą będzie kontrakt, który ma wyższe zobowiązanie (w Twoim przypadku telewizja), a rabat 50% otrzymasz na telefon.

Oczywiście, że możesz przedłużyć umowę z takim samym zobowiązanie, które obecnie posiadasz, kontaktując się z DUK. Korzystając z oferty SD3 możesz otrzymać gratisowe miesiące. Minimalnym zobowiązaniem jest umowa na 24 miesiące, zaś oferty mogą się różnić w zależności od kanału sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic z mojego SmartDomu nie wyszło.

Dzwoniłam dzisiaj do DUK Polsatu i konsultant powiedział mi, że mogę wejść w SmartDom jak będę zawierać nową umowę na telewizję, to wtedy mogę i na telefon. A ja mam 3 miesiące do końca umowy na telefon i 9 miesięcy do końca na telewizję, i teraz nie da się tego połączyć. Z kolei dwa dni temu pani w punkcie Plusa mówiła, że nie ma problemu, że mogę już teraz mieć SmartDom: pierwsza usługa na telefon 49,99 zł, a druga na telewizję, pakiet Premium za 50%.

Pójdę jeszcze raz jutro do punktu Plusa i popytam dokładnie i może przedłużę tylko umowę na telefon (bez smartfona) za 30 zł miesięcznie z rozmowami do wszystkich bez limitu (stacjonarne, komórki, sms, mms), pakiet internetowy 2GB, co mi wystarcza, a telewizja dalej będzie osobno. W/g moich obliczeń SmartDom lub te dwie usługi (telewizja i telefon oddzielnie) wychodzą finansowo bardzo podobnie. Internet mam z kablówki na światłowodach, i to mi bardzo pasuje.

Jeżeli bym się decydowała na SmartDom, to z wymianą dekodera z ESI-88 na Evoboxa + cały zestaw antenowy (talerz, konwerter i wszystko co trzeba do instalacji) tylko nie wiem, na jakich to warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są oferty na samą telewizję to wiem, bo z nich korzystam (12/5, 15/5), ale nie bardzo wiedziałam, jak jest z wymianą dekodera przy smartdomie. Ale już nie mam problemu, bo dzisiaj w salonie firmowym Plusa (w moim mieście), przedłużyłam umowę na sam telefon (moim zdaniem jest korzystna dla mnie). Więc opcja smartdomu u mnie już nie istnieje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając teraz Familijny Max HD+sport HD+film HD za 59,90 i zamieniłbym to na FMax HD+HBO za 69,90 to dalej zachowam zniżki na smart dom 3? TV jest w moim przypadku pierwszą usługą uprawniającą. Jaka długość minimalna musi być umowy na TV, przy przedłużaniu, musi być 24 czy może być krótsza żeby zachować smart dom?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przedłużyć umowę na produkcie uprawniającym na okres krótszy niż 24 miesiące. Jeśli Twoje miesięczne zobowiązanie nie zmniejszy się, to zachowasz rabaty w programie smartDom3.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferta specjalna,która była wprowadzona od 06.03.2017r  w Plus GSM jeszcze obowiązuje?Wiem ,że jeszcze w maju była.Chodziło w niej o to ,że abonament w Plusie można było obniżyć do 39,99 zł (umowa uprawniająca) i zachowywało się uprawnienia w SMARTDOM 50% na usługę TV.Jeśli dobrze pamiętam to tutaj na forum ta sprawa też była opisywana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość w trakcie trwania umów lub przy przedłużaniu jednej z nich zmiana umowy uprawniającej na tą z 50% zniżka w SD? Czyli zamiana kolejności w SD, uprawniającą staje się 50%, a 50% uprawniającą. Czy jedyną opcją jest zakończenie umów i utworzenie nowego SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferta specjalna,która była wprowadzona od 06.03.2017r  w Plus GSM jeszcze obowiązuje?Wiem ,że jeszcze w maju była.Chodziło w niej o to ,że abonament w Plusie można było obniżyć do 39,99 zł (umowa uprawniająca) i zachowywało się uprawnienia w SMARTDOM 50% na usługę TV.Jeśli dobrze pamiętam to tutaj na forum ta sprawa też była opisywana.

 

Tak, jest taka oferta , nawet sobie umowę ostatnio przedłużyłem "Ja+do wszystkich bez końca III - tylko SIM dla Stalych Klientow- Super II" i są też inne oferty podobne. Ja chciałem bez telefonu i mam bez limitu wszystko (komórki, SMS/MMS, stacjonarne) oraz internet 7 GB za 39 zł (standardowa cena 49 zł ale jest rabat 10 zł za efakture co daje do zapłaty 39 zł, a poprzednio miałem ofertę z telefonem za 49 zł) i SMARTDOM z tym nadal działa mimo tego że w trakcie obniżyłem z 49 na 39.

Specjalne oferty to jak kończy się umowa to dzwonisz na 2601 i prosisz z Działem Utrzymania Klienta, mówisz ze chcesz coś innego niż standard oraz żeby nadal działal SMARTDOM, inaczej tego nie załatwisz  - tylko DUK.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...