Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co opisałeś za 49,99zł to standardowa oferta.

Ja pisałem o ofercie z DUK czyli Działu Utrzymania Klienta.

Wystarczy że poprosisz o kontakt z DUK na plusforum.pl

Pamiętaj że konsultant może się "bronić" przed przedstawieniem Ci tej oferty więc najlepiej już na wstępie powiedz mu co chciałbyś dostać, oczywiście powiedz mu także że jest to umowa uprawniająca w SmartDom i że chciałbyś obniżyć zobowiązanie właśnie do 39,99zł bez utraty zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej zgłosić to przez plusforum? Bo ja dzwoniłam na DUK Plusa i powiedział, że jedynie abonament za 39,99zl przy standardowych warunkach. Ale czy może zmieni coś złożenie wypowiedzenia? Bo to usługa uprawniająca, więc nie wiem, jak ma się wypowiedzenie do Smartdomu.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Plusa konsultant online sam zaproponował, by zadzwonić do DUK i podał numer telefonu (zaznaczył, że to DUK i mają całkiem inne oferty) :) , więc nie wiem co to za numer był w takim razie. :) Przepraszam, że tak męczę temat, ale czy złożenie wypowiedzenia na telefon nie naruszy jeszcze w czasie trwania umowy (do końca lipca telefon, a do 1 sierpnia TV) Smartdomu? Gdzie mam poprosić na tym forum o kontakt z DUK? Na forum napisać, czy do specjalisty Plusa prywatną wiadomość wysłać? :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz umowy, za ile i co właściwie chciałbyś zrobić?

Mam telewizję umowa 15/3 z czego zostało jeszcze 12 m-cy, internet (wielkość pakietu w sygnaturce) do 22.12.17 i niedługo zrobię cesję na siebie 4 numerów w Plusie, z czego 3 są w abonamencie Ja+ Rodzina za 99 zł. Umowa trwa jeszcze rok i chciałbym dołączyć ten 4 numer do wspólnego abonamentu Ja+ Rodzina i może, choć niekoniecznie, pokombinować z internetem (trochę większy pakiet lub ten sam, zmiana sprzętu). Da się coś ugrać? Jakiś rabat załatwić? Negocjować z Plusem przy cesji, czy u nich tylko cesja i dołączenie 4 numeru, a z Polsatem gadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie posiadam żadnego rabatu, a Internet i TV są na osobnych umowach przedłużanych telefonicznie, jeśli dobrze rozumiem twoje pytanie. Jak zaczynałem z Polsatem to był TV + internet w ramach jednej umowy, ale potem przedłużałem osobno.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to zrobisz inaczej.

Internet - już możesz przedłużyć umowę, poproś o kontakt z DUK i za 19,99zł weź opcję 40GB + LTE bez limitu w ofercie Tylko SIM z umową na 15-18 miesięcy.

4 numer, który chcesz dołożyć do pakietu Rodzinnego, nie dokładaj tam, tylko przenieś go do Plush Abo, za 25 zł masz Pełny No Limit + 10GB na start, które z czasem rośnie do 20GB.

Z pakietu Rodzinnego, gdy już będzie na Ciebie, zrobisz umowę uprawniającą, a następnie przedłużysz umowę CP w ramach SmartDom z rabatem 50%.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale internet mam w Polsacie i nie widzę pakietu za 19.99 zł. Po za tym, co z tego że wezmę tylko SIM, jak nie będę miał sprzętu, bo ten z CP na wypożyczeniu?

 

A i w pakiecie Ja + Rodzina też mam wszystko bez limitu, a kolejny numer mogę dołożyć za 25 zł i już teraz mam 20GB, więc co mi z tego Plusha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pakiet jest dostępny po kontakcie z DUK.
Myślałem że masz Plusa.
W takiej sytuacji może lepiej wydać jednorazowo 150-200zł na router z Allegro i mieć go na własność niż bawić się w płatne wypożyczenie?
Następnie abonament za 20 zł i święty spokój.

Co do 4 numeru to z tego, co się orientuję, pakiet danych jest do podziału na wszystkie numery w ofercie Rodzinnej.
W Plushu za te same pieniądze masz znacznie więcej, a i umowa jest na czas nieokreślony.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Za sprzęt miesięcznie nie płacę, opłata jest tylko za pakiet. Co do pakietu w Plusie to i tak tylko ja korzystam i to mało, max. 2 GB na miesiąc.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie oferty Smart Dom. Będę się przymierzać do zmiany oferty w Plusie, za 5 miesięcy kończy mi się umowa w Plusie dla firmy (czy można, jak w CP, już próbować przedłużyć umowę?). Chcę przejść na ofertę indywidualną, taką by za 3-4 miesiące przedłużyć umowę z CP w ramach Smart DOM na pakiet Premium Max za 49,99 zł. Jaką wielkość abonamentu muszę mieć w Plusie, żeby potem móc skorzystać z tej oferty?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart Dom ma sens tylko i wyłącznie, gdy podpisujemy umowy w miarę równocześnie. Jeśli nie to trzeba robić fikołki, jak te powyżej.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poczekam z przedłużeniem umowy w Plusie do momentu aż będę mógł podpisać nową umowę z CP, czyli w moim przypadku za jakieś 3 miesiące. Tylko nie mogę znaleźć, jaką muszę mieć wysokość abonamentu w Plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem, posiadałem 2 x Mix z zobowiązaniem 60 i 50 PLN oraz CP pakiet Premium z rabatem Smart Dom.Z Mix60 kilka dni temu zrobiłem konwersję do Plus Duet.W salonie Plusa powiedziano mi że muszę mieć miesięczne zobowiązanie w abonamencie min.60 PLN.Z tego powodu polecono mi zrezygnować z e-faktury i podpisać umowę na 69.99 aby utrzymać rabat na telewizję.Dzisiaj jednak przestudiowałem regulamin Smart Dom3 i okazuje się że przy wyliczeniu minimalnej kwoty zobowiązania brana jest pod uwagę kwota abonamentu po uwzględnieniu rabatu za e-fakturę nawet jeśli się z niej zrezygnuje przy podpisaniu umowy uprawniającej.W moim przypadku byłoby to 59.99.Co zrobić żeby utrzymać rabat na CP?Dziękuję z góry za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dewu, jeżeli chcesz skorzystać z oferty smartDOM, wysokość minimalnego zobowiązania powinna wynosić 49,99 zł. w przypadku abonamentu. Natomiast posiadając umowę w ofercie mix, próg cenowy wynosi 50 zł z VAT w ofercie standardowej i 30/60 zł z VAT w ofercie elastycznej.  

micholr, czy możesz podpowiedzieć nam, która umowa w mixie była produktem uprawniającym w programie smartDOM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ad1. Czy posiadając oferte plus na kartę mam możliwość skorzystania z oferty Smart Dom?

 

Ad2. Ile wynosi minimalne zobowiązanie na numer na abonament (oferta bez telefonu) by skorzystać z oferty 50% smart dom na TV?

 

Obecnie mam plus na kartę. Czy jest jakaś możliość z DUK otrzymania oferty dla przenoszących numer z innej sieci? (widziałam, że jest tak taniej, niż dla własnych ludzi z sieci)? Czy lepiej przenieść numer z plusa np do playa a za tydzień czasu spróbować z playa do plusa i zaoszczędzić te 10 zł?

Edytowane przez lilia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dewu, jeżeli chcesz skorzystać z oferty smartDOM, wysokość minimalnego zobowiązania powinna wynosić 49,99 zł. w przypadku abonamentu. Natomiast posiadając umowę w ofercie mix, próg cenowy wynosi 50 zł z VAT w ofercie standardowej i 30/60 zł z VAT w ofercie elastycznej.  

 

micholr, czy możesz podpowiedzieć nam, która umowa w mixie była produktem uprawniającym w programie smartDOM?

Umowa uprawniająca to mix60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy opłacalny jest smardom, jeżeli korzysta się z telewizji na przemian z umów 12/3 i 15/3.

Mam na tv pakiet premium, a za telefon płacę 49,99 (10 zł rabat bo mam fakturę elektroniczną).

Do tej pory, mam te dwie usługi oddzielnie i zastanawiam się czy warto je połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...