Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat uwzględnił moje uwagi i za bieżący okres rozliczeniowy przyznał mi rabat SD,a w następnym znów prawdopodobnie będę musiał pisać bo obecne saldo w ICOK jest 89,99 a nie 44,99.Jest w 100% pewny (tylko nie pamiętam , w której zakładce w ICOK) była informacja o przyznany rabacie 50% w Smart Dom i przez te parę miesięcy tam była, a teraz po przedłużeniu umowy w Plusie zapis ten zniknął.Pani Magda P. twierdzi, że rabat będzie przyznawany w dniu terminu płatności.Jak to jest u Was?Zostało mi 15 m-cy i jak mam co miesiąc upominać się o swoje to jest to moje ostatnia umowa z tą platformą , a później pogonię i Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Magda P. Cię nie okłamała. Rabaty (prawo do nich), są normalnie weryfikowane co miesiąc zgodnie z przypadającym abonentowi cyklowi rozliczeniowemu i udzielane są automatycznie. W Twoim przypadku, reklamacyjnego nadania rabatu, możesz się spodziewać niedziałania automatu, ale nie jest to zasadą. Będziesz miał jasność z następnym cyklem rozliczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niepojęte jest to, że wcześniej SYSTEM przyznawania rabatu SD działał ,a teraz nie.Bo ktoś w odpowiednim miejscu nie potrafi (lub nie chce) zaznaczyć odpowiedniej rubryki.Czyli lepiej nie przedłużać umowy lub nie wchodzi w Smart Dom bo z tego są tylko problemy. :/

No cóż za około 3 tygodnie się przekonam, a reklamować na pewno będę  :!:

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wysokość opłaty za internet składałem reklamacje 12 razy, chodziło o różnice w opłatach. Od pięciu miesięcy przestałem składać reklamacje. Przez ten okres płacę tylko swoje zobowiązanie, a zadłużenie w opłatach wzrosło mi do 45 groszy. Na razie się nie przejmuję  ponagleniami. Czekam na ruch z ich strony. Jeżeli osławiony system wyłączy mi usługę, będzie powód do wnioskowania o rekompensatę. Oczywiście wszystkie 12 reklamacji mi uznano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam  w ramach SmartDOM-u telewizję  jako umowę 24-miesięczną uprawniającą ( 74,99 miesięcznie), która jest wypowiedziana - kończy się w październiku  oraz abonament z telefonem do grudnia ( abonament telefonu 70 zł, płacę 50% czyli 35,00 zł).


 


Czy chcąc stworzyć nowy SD, gdzie umową uprawniającą będzie abonament telefoniczny, a dodatkową pakiet PC MAX , to mogę przedłużyć obecnie umowę na abonament bez telefonu za 39,90 zł ( bez rabatu już), żeby padł obecny SD, czy też muszę zawrzeć ją za 49,90 zł ?


 


Czy po przedłużeniu umowy na 24 miesiące z PLUS w jednym z koniecznych wyżej wariantów, będę  mógł po jej aktywacji przedłużyć umowę na TV na wyższy pakiet z rabatem 50%?


 


Czy w którejś z tych umów mam szansę uzyskać bezpłatne miesiące?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy jako zalogowany użytkownik, choć często przeglądałem stronę Sat Kuriera, mam pytanko, co do telewizji. Otóż posiadam Smart Dom i jako pierwszą usługę TV, drugą internet, a trzecią telefon. Mam obecnie podpisaną umowę 12/3 na pakiet Familijny Max + Sport + Film + Cinemax, płacę 59.99. Chciałbym zrezygnować z pakietu Film i Cinemax, a bym włączył Eleven. Dzwoniłem na infolinię i otrzymałem informację, że jak zrezygnuję z tych pakietów to stracę rabat na Smart Dom. Pytam, czemu, skoro kwota pozostanie ta sama. Czy to możliwe? Dzięki za info. Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Wyjątkowo poprawiono też bardzo niechlujną, chaotyczną pisownię w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zmniejszysz zobowiązanie pakietowe (mniej pakietów). ;)

A teraz policz opłacalność takiego ruchu, jaki chcesz wykonać. Pakiet Familijny Max HD + Sport HD jest za 59,99zł, pakiet Eleven Sports w tym wypadku na czas nieokreślony będzie Cię kosztował 15zł, czyli razem zapłacisz 74,99zł. Jeśli zaś weźmiesz Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + pakiet Eleven Sports, to zapłacisz za ten zestaw 69,99zł.

Ponadto pierwszy wariant dostaniesz w umowie 15/3 najwcześniej na 4 miesiące do końca obecnej umowy, a drugi na 6 miesięcy przed końcem i na pewno nie rozwalisz smartDOMu.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pakiet Familijny Max HD + Sport HD jest w cenie Familijnego Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD, dlatego "musisz" płacić za to czego nie oglądasz. Ja, na Twoim miejscu, teraz przez ICOK lub infolinię włączyłbym sobie pakiet Eleven Sports na czas nieokreślony i jeśli jest to Twoja pierwsza aktywacja tego pakietu, to pierwszy miesiąc masz gratis, potem 15zł. W zależności jak dokładnie Ci się cykle rozliczeniowe układają, to zapłacisz raz lub dwa za Eleven i przedłużysz umowę w opcji, którą Ci opisałem wcześniej (oczywiście najpierw składasz wypowiedzenie umowy). Nadal będziesz miał rabat smartDOM i interesujące Cię kanały 5zł taniej. Więcej o ofertach dla obecnych abonentów znajdziesz w właściwszym temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładać  nowego wątku bo wyląduje w koszu  więc zapytam tutaj.  Może ktoś to skomentuje jak to się ma od okresu postów raptem 2 lata.

 

https://www.dobreprogramy.pl/msnet/Moich-przygod-z-Plusem-czesc-czwarta-ilu-konsultantow-tyle-informacji,67498.html

 

W jednym z postów ktoś podsumował to tak: Smartom jest tak zaprojektowany by konsultanci go nie rozumieli.

 

Także jakiś komentarz od osób które już długo korzystają ze Smartomu. Odniosą się do tego art i powiedzą czegi unikać i na co się nie pchac. Jeśli ktoś ma Plusa i chce TV  i nic więcej.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżył miesięczne zobowiązanie na umowę uprawniającą, co zgodnie z regulaminem spowodowało utratę rabatu na umowę 2 i 3. To akurat jest jasne w tym SD. Nowa umowa na internet uprawniała go do wzięcia nowego SmartDomu, ale nie kontynuowania obecnego (mógł rozwiązać umowę na TV i podpisać nową). Co ciekawe, obecnie w niektórych warunkach możliwe jest obniżenie abonamentu i zachowanie SD (zaczytane na tutejszym forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem w Smart Domie. Miałem Telewizję 6 miesięcy do końca, z konsultantką DUK uzgodniłem przeniesienie 2 numerów do Plusa - 59,99 zł jako usługa pierwsza uprawniająca i przedłużenie umowy na telewizję - 99,99zł, Premium Max, na 29 miesięcy jako usługa druga 50%.

Okazuje się, że w systemie jest odwrotnie, umowa na telewizję 100% i telefony obniżone o 10zł.

Rozmowę mam nagraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytanie .

 

Mam pakiet CP za 90 zl ( PREMIUM ) EVOBOX i umowe do kwietnia .

Mam SD w plusie za 35 zl (abo) i 30zl za telefon do konca lipca .

 

Chce jakas nowa oferte z CP .  Chce placic mniej a miec eleveny jeszcze . HBO by nie musi .

Co dostac moge jesli zloze rezygnacje i czy SD przepadnie ?

Dzieki i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ronnie84

Mix bez telefonu nie może być umową uprawniającą.

Możesz wybrać Plus Mix w opcji elastycznej za 40zł: https://www.plus.pl/mix/przenies-numer
wziąć jeden z najtańszych telefonów, np. Samsung J3 (2016) za 3zł a następnie go sprzedać (ceny tego telefonu na ceneo zaczynają się od 500zł).

Druga opcja to abonament.
49,99zł dla przenoszących numer (daj tylko znać czy swój numer przenosisz z karty czy abonamentu) czyli minimalna kwota dla umowy uprawniającej.
Wszystko bez limitu + 10GB: https://www.plus.pl/abonament/przenies-numer/tylko-sim

Edytowane przez patryk7588
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...