Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz tu http://www.cyfrowypolsat.pl/, klikasz na "telewizja"-"telewizja satelitarna".

Na stronie z ofertami zaznaczasz kwadracik "mam już telefon lub internet", ceny pakietów zmieniają się na ceny obowiązujące w SMART DOM.

Wybierasz sobie pakiet, który cię interesuje, klikasz "sprawdź" i zapoznajesz się z ofertą kanałów oraz dodatkami i sprzętem.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę Smartdom z telefonem jako usługa pierwsza i tv jako usługa druga rabatowana 50%.

Kończy mi się umowa na telefon i chciałbym zjechać z abonamentem na telefon z 69,99 na jakiś niższy lub nawet zmienić operatora. Czy oprócz utraty zniżki na TV do końca trwania umowy mogę liczyć jeszcze na jakieś nieprzyjemności ze strony CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

 

Moja sytuacja jest taka.

Mam tv familijny max hd sport ,film,cinemax hbo, multiroom 89,99 miesiecznie jako podstawowa usługa i druga Internet w CP - 60GP 25PLN plus 10 PLN za router  czyli w sumie 35PLN  w ramach 50% rabatowana jako Smart Dom.

Umowy obie koncza mi sie za 3 miesiące, nie złożyłem wypowiedzenia.

 

Pytanie brzmi. Jak pokombinowac aby zejsc z kosztów.

 

Moj pomysł jest taki.

Umowę na tv rozwiazać- rozpada sie smartdom...... natomiast wynegocjowac z DUK(internet) aby umowa była nieoznaczona lub na 24miesiace ale aby  zobowiazanie było minimalne tak aby  móc potem skorzystać znów z programu Smartdom i skorzystac z oferty TV Premium max plus eleven plus hbogo.....i

 

Czy dobrze kombinuje ewnetualnie prośba o jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

 

Moja sytuacja jest taka.

Mam tv familijny max hd sport ,film,cinemax hbo, multiroom 89,99 miesiecznie jako podstawowa usługa i druga Internet w CP - 60GP 25PLN plus 10 PLN za router  czyli w sumie 35PLN  w ramach 50% rabatowana jako Smart Dom.

Umowy obie koncza mi sie za 3 miesiące, nie złożyłem wypowiedzenia.

 

Pytanie brzmi. Jak pokombinowac aby zejsc z kosztów.

 

Moj pomysł jest taki.

Umowę na tv rozwiazać- rozpada sie smartdom...... natomiast wynegocjowac z DUK(internet) aby umowa była nieoznaczona lub na 24miesiace ale aby  zobowiazanie było minimalne tak aby  móc potem skorzystać znów z programu Smartdom i skorzystac z oferty TV Premium max plus eleven plus hbogo.....i

 

Czy dobrze kombinuje ewnetualnie prośba o jakieś sugestie.

Złóz wypowiedzenie a wtedy zobaczysz sam jakie korzystne oferty otrzymasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To także jest SmartDom.

Jeśli spełniasz minimalne zobowiązania umowy uprawniającej to na pierwszy i drugi dodatkowy produkt masz rabat odpowiednio 50% oraz 18,99zł.

Jeśli nie spełniasz minimum to na pierwszy i drugi produkt masz po 20zł rabatu w przypadku nowych umów.

Obniżenie kwoty umowy uprawniającej wyłącza rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To także jest SmartDom.

Jeśli spełniasz minimalne zobowiązania umowy uprawniającej to na pierwszy i drugi dodatkowy produkt masz rabat odpowiednio 50% oraz 18,99zł.

Jeśli nie spełniasz minimum to na pierwszy i drugi produkt masz po 20zł rabatu w przypadku nowych umów.

Obniżenie kwoty umowy uprawniającej wyłącza rabaty.

kazde obnizenie umowy tv likwiduje rabat czy jesli zmieszcze sie po obnizeniu do minimalnej kwoty rabat zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

 

Usługa pierwsza telefon Plus, druga internet Plus (obie usługi na jednej fakturze),

 

trzecia usługa to CP -Familijny MaxHD,Film,Sport,Cinemax 59,90zł minus rabat -49zł. Chciałbym dodać paczkę Eleven za 15zł w ICOK.

Dodając ten pakiet usługa III kwotowo będzie już wyższa niż usługa II  i czy w związku z tym nie będzie jakichś zawirowań z naliczaniem odpowiedniego rabatu??

(internet to kwota 70zł minus rabat 50%, a po dodaniu pakietu Eleven kwota w CP wyniesie 75zł)

 

Podejrzewam że nie, bo ta usługa jest dobrowolna mogę ją wyłączyć w czasie trwania umowy, ale wolę zapytać. Dodatkowo jestem świeżo po przedłużeniu abonamentu w CP (po wypowiedzeniu) i obecnie mam 5mcy za 0 zł, umowa na 15mcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dziś, pakiet Rodzinny HD za 19,90zł może być umową uprawniającą w ramach SmartDom, na drugi produkt zostanie przyznany rabat 50%.

uvaesw2karvv.jpg


Produkty, które można połączyć w DwuPak oraz rabaty:

- Telewizja Cyfrowego Polsatu jest pierwszym produktem w zestawie i nie podlega rabatowi. Obecni i nowi klienci Cyfrowego Polsatu mogą ją połączyć w DwuPak w abonamentach od 19,90 zł, natomiast użytkownicy telewizji w wyższych abonamentach mają możliwość łączenia usług i korzystania ze zniżek cenowych w ramach Programów smartDOM oraz smartFIRMA.
- Oferta JA+ Abonament od abonamentu 39,99 zł, rabatowana 50% co miesiąc.
- Oferta DUET, czyli dwie karty SIM w ramach jednej opłaty miesięcznej, w abonamentach od 44,99 zł, rabatowanych 10 zł co miesiąc.
- Oferta JA+ Rodzina, czyli trzy karty SIM w ramach jednej opłaty miesięcznej, w abonamentach od 69,99 zł, rabatowanych 10 zł co miesiąc.

DwuPak w ramach specjalnej dodatkowej promocji można mieć do końca roku całkowicie za darmo, jeśli skorzysta się z oferty telewizji w abonamencie 19,99 zł (Pakiet Rodzinny HD) oraz abonamentu telefonicznego za minimum 39,99 zł w ofercie elastycznej.

Regulamin promocji: http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=1119
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadasz w błąd. DwuPak to nie smartDOM. To jest zupełnie inna promocja mająca jedynie podwaliny w programie smartDOM.

 

Z regulaminu:

 

 

3. Warunki dotyczące Umowy TV uprawniającej do skorzystania z Promocji („Umowa uprawniająca”) na zasadach określonych w Regulaminie przedstawiają się następująco:
a. w przypadku Nowych Klientów umowa o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania 19,90 zł z VAT, ale poniżej 59,90 zł z VAT (z wyłączeniem opłat za udostępnienie sprzętu, opłat za Multiroom oraz ON THE GO),
b. w przypadku Obecnych Klientów umowa o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania 19,90 zł z VAT, ale poniżej 49,90 zł z VAT (z wyłączeniem opłat za udostępnienie sprzętu, opłat za Multiroom oraz ON THE GO).

P1 może być tylko TV, P2 tylko telefon. Jeśli ma się DwuPak, nie ma już możliwości wejścia w smartDOM (nie ma P3 -18,99 i PD -10).

Czyli albo DwuPak, albo smartDOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć, że nastąpiły zmiany w programie smartdom. Chciałem wziąć abonament ja+rodzina (abonament 99,99 zł) jako umowa główna oraz jako drugą usługę TV cyfrowego polsatu pakiet premium max ze zniżką 50%. Konsultanci powiedzieli, że od dzisiaj nie ma takiej możliwości i abonament rodzinny już nie może być jako usługa główna w programie smartdom. Jest to prawdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...