Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość w trakcie trwania umów lub przy przedłużaniu jednej z nich zmiana umowy uprawniającej na tą z 50% zniżka w SD? Czyli zamiana kolejności w SD, uprawniającą staje się 50%, a 50% uprawniającą. Czy jedyną opcją jest zakończenie umów i utworzenie nowego SD?


Rozwiązaniem w tej sytuacji będzie zakończenie umowy uprawniającej. Następnie będziesz mógł stworzyć nowy smartDOM 3 na drugiej umowie, jeżeli spełni ona wymogi produktu uprawniającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Specjalista Cyfrowy Polsat Bardzo dziękuję za odpowiedź. Teraz mam Familijny Max HD+sport HD+film HD+Cinema HD za 59,90zł jako umowę uprawniającą. Do tego Internet w plusie LTE 40GB za 49,00zł to 50% place 25 zł. Czyli jak zakończe tv, to wtedy Internet stałby się umową uprawniającą i mógłbym do tego dobrać np Premium Max 50% za 50 zł? Internet mam bez sprzętu, ale zdaje się, że jest za niski bo powinien być 49,90?

Edytowane przez horde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Specjalista Cyfrowy Polsat Bardzo dziękuję za odpowiedź. Teraz mam Familijny Max HD+sport HD+film HD+Cinema HD za 59,90zł jako umowę uprawniającą. Do tego Internet w plusie LTE 40GB za 49,00zł to 50% place 25 zł. Czyli jak zakończe tv, to wtedy Internet stałby się umową uprawniającą i mógłbym do tego dobrać np Premium Max 50% za 50 zł? Internet mam bez sprzętu, ale zdaje się, że jest za niski bo powinien być 49,90?

Umową uprawniającą może zostać oferta z minimalnym abonamentem 49,90 zł. Zakładając, że posiadasz takie zobowiązanie, mógłbyś skorzystać z oferty smartDOM3 zgodnie z powyższą konfiguracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie zastanawialem nad tym SD ale ja za no limit minuty/SMS/MMS i 7GB place w Play 18,50... Ni jak nie oplaca sie w to pchac, chyba ze cos pozmieniaja za rok.

 

Dla przechodzących do lajtmobile możesz mieć nawet za 10 zł (dużo taniej jak w Play, sam mam tam jeden numer) i co z tego jak nie dobierzesz do tego Premium za pół ceny. Ja mam dwa numery bo muszę mieć i do tego z Plusa za 39zł mam doczepioną telewizję PremiumMAX i zamiast 100 zł, płacę 50 zł za największy pakiet telewizyjny czyli oszczędzam miesięcznie 50 zł, a jak dodasz jeszcze miesiące gratis których mam sporo to wychodzi super oferta, tego Play ani inna sieć mi nie da więc SmartDOM jest konkretną zniżką dla mnie, nie wspominając ze można jeszcze doczepić 3cią usługę :) ... Jakby nie liczyć to SmartDOM jest najlepszą ofertą jak się dokładnie policzy, szczególnie średnią kwotę po uwzględnieniu bezpłatnych miesięcy.

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam obecnie w ramach SmartDOM-u telewizję do 24.10  jako główny oraz telefon do 6.12  jako drugi pakiet (abonament telefonu 70 zł, płacę 50% czyli 35,00 zł). Czy jak wypowiem i zakończę umowę na telewizję, a przedłużę na telefon już bez zniżek (np. za 50 zł), to czy będę i od kiedy uprawniony do nowego SmartDOM-u? 


Czy przysługiwać mi będzie 50% zniżka na nową umowę na telewizję, gdybym ją zawarł po zakończeniu obecnej?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że ponawiam swoje pytanie


 


Posiadam obecnie w ramach SmartDOM-u telewizję do 24.10  jako główny oraz telefon do 6.12  jako drugi pakiet (abonament telefonu 70 zł, płacę 50% czyli 35,00 zł).


 


Czy jak wypowiem i zakończę umowę na telewizję 24.10, to czy będę uprawniony do skorzystania z nowego SmartDomu po tym terminie, zakładając, że np. przedłużę umowę na telefon za 50 zł miesięcznie?


Czy zostanie zaakceptowany minimum 60-dniowy termin posiadania abonamentu na telefon, za który płacę tylko 35,00 zł miesięcznie (  pełne zobowiązanie 70,00 zł miesięcznie)?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Umowę w Plusie możesz przedłużyć już teraz, np. poprzez kontakt z DUK, wystarczy że poprosisz o kontakt z DUK tutaj: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=98&t=6901&start=6870#p224971
Gdy umowa wejdzie w życie, z abonamentem za 50zł twój obecny SmartDom się rozpadnie.
Wówczas będziesz mógł aktualną TV CP przedłużyć w ramach nowego SmartDom lub obecną umowę zakończyć i po jej zakończeniu dobrać nową umowę na TV w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

Umowę w Plusie możesz przedłużyć już teraz, np. poprzez kontakt z DUK, wystarczy że poprosisz o kontakt z DUK tutaj: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=98&t=6901&start=6870#p224971

Gdy umowa wejdzie w życie, z abonamentem za 50zł twój obecny SmartDom się rozpadnie.

Wówczas będziesz mógł aktualną TV CP przedłużyć w ramach nowego SmartDom lub obecną umowę zakończyć i po jej zakończeniu dobrać nową umowę na TV w CP.

Jeszcze jedno doprecyzowanie, jak teraz przedłużę abonament, to muszę czekać 60 dni na zawarcie nowej umowy na telewizję lub jej przedłużenie już w ramach nowego smartdomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem ze SmartDom. 14.09. kończy mi się umowa na tv, wypowiedzenie złożone odpowiednio wcześniej. Chciałem przedłużyć umowę w SmartDom - telefon pierwszą usługą, tv drugą z rabatem. Przy próbie przedłużenia umowy wyniknął problem, ponieważ pojawia się rabat na drugą usługę - telefon, który był rabatowany z telewizji, której umowa skończyła się w maju. Nie ma produktu uprawniającego, ale rabat został. W punktach twierdzą, że zniknie jak podpiszę umowę, ale w to już nie wierzę, bo co innego było wcześniej mówione a co innego wyszło po podpisaniu umowy. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naliczanie rabatu, mimo braku produktu uprawniającego, jest spowodowane błędem systemowym. Nasi technicy pracują nad rozwiązaniem tego problemu. Po jego naprawie nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami, wynikającymi z błędnie naliczonego rabatu. Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji, napisz do nas na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Aktualnie posiadam internet plus lte za 59,99 zł. 50 gb lte free i dobrana mam telewizje Pakiet Familijny Max HD + multi jeden za 55zł po naliczeniu rabatu smart dom. Na jakich warunkach mogę bezpiecznie przedłużyć internet aby nie stracić rabatu na tv? za jaką kwotę minimalnie mogę przedłużyć internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgdgdr, Aby utrzymać rabat wynikający z programu smartDOM, opłata za abonament po przedłużeniu umowy uprawniającej nie może być niższa niż Twoje bieżące zobowiązanie.



Gumis_81, Jeśli umowa zostanie podpisana na 24 miesiące i zobowiązanie będzie wynosiło minimum 39,90 zł (tylko SIM) lub 59,90 zł (ze sprzętem), to otrzymasz rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...