Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim za okres 09.2017-01.2018 będziesz płacił po 20zł/msc, bo taki jest okres minimalny tego plusa miesiąca. Jeśli chodzi o to co będzie po tym okresie i czy pozwolą Ci wrócić do poprzedniej opcji HBO to najlepiej zadzwonić na infolinię.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że lipcowy +miesiąca będzie można wyłączyć najwcześniej 1 lutego 2018. Na liście kanałów z Warunków Promocji Universal Channel wyskoczył mi jako niegwarantowany. W zawiązku z tym jak UC zniknie 1 stycznia 2018, to nie będzie podstaw do wypowiedzenia umowy ("W przypadku kolizji między postanowieniami zawartymi w dokumentach wymienionych w ust. 11 powyżej, a postanowieniami niniejszych Warunków Promocji, pierwszeństwo będą miały postanowienia niniejszych Warunków Promocji.").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POWINNO to mieć i nie będzie mieć znaczenia jeśli decyduje umowa z dnia zawarcia a nie ŻADNA promocja

Taka informacje mam w BOK 3 razy (!)potwierdzoną

A jaki status kanału UC masz w dniu zawarcia/przedłużenia umowy ?

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POWINNO to mieć i nie będzie mieć znaczenia jeśli decyduje umowa z dnia zawarcia a nie ŻADNA promocja

Taka informacje mam w BOK 3 razy (!)potwierdzoną

A jaki status kanału UC masz w dniu zawarcia/przedłużenia umowy ?

Universal mam bez (1) czyli gwarantowany. Mnie nie robi to różnicy, bo nie włączam +miesiąca, ani nie czekam na pretekst do rozwiązania umowy - (dużo) lepiej i tak nie dostanę. Ciekawostkę wrzucam dla zainteresowanych - może się komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej włączyć hbogo za 5 zł/mies ?

Dzięki za radę, żaden to interes brać ten +miesiąca jak się ma HBO zrabatowane do 0. Włączę sobie HBOgo na wakacje.

Włącz/wyłącz dla tej usługi działa jak przy kanałach? tzn rozpoczęty miesiąc bezpłatnie, a następny pełnopłatny, czy liczą proporcjonalnie do liczby dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...