Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie zapytanie do obeznanycg.

Z racji kończącej się umowy taka prop. Mi przedstawno:

Extra+ 67.50zl

W tym:

-multiroom wifi 10zl/mies jednirazowa oplata 99zl przy odbiorze

-Wifi box 5zl/mies

153kanaly

W pakiecie prócz tych 143kanałów dodano mi 2Kanały CANAL+ i 5kanałów filmbox

Umowa na 15mies.

 

Pierwszy raz przedłużam. Wczesniej miałem pakiet za 45zl z wifiboxem.

 

Mam 14 dni na ewentualne odstapienie od tego pakietu, prosze o rade czy zostawic czy brac.

 

Czyli wychodzi, ze mam 153 kanaly z multiroomem po odliczeniu dzierzawy za 52.50zl to chyba nie jest źle co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz odpowiedni temat dla abonentów przedłużajacych umowę. Extra na 24 miesiące można dostać za 45.Ty masz drożej bo umowa krótsza. Dxiwna sprawa z tymi 2 C+. Jakie to kanały? Poza tym możesz brać. Coś pomieszałeś. Miałeś wifibox i dostaniesz wifibox? Dostaniesz chyba Premiumbox.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak.

 

Mam Wifi premiumboxa z dyskiem tego kraciastego ;).

Chce teraz multiroom i nie neta po kablu tylko wifi i tu pan zaproponowal mi wifi box za jednorazowa oplata 99zl później co miesiąc w tych 67zl jest opłata dzierżawy 10zl.

Te kannaly c+ to:

C+ seriale

C+ discovery

 

Dlaczego dziwna sprawa?

Powiedz mi zrobil mnie w bambuko czy oferta jak na pierwsze przedłużenie jest ok?

Edytowane przez comandos21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie chca mnnie zrobić w bambuko?
Coś nie za bardzo chcą dekoder dać na własność a już nie wspomnę o większych bonusach... Myślisz, że to dlatego iż jestem nowy i po raz 1 przedłużam?

Jeszcze zapytam o jedno, VOD gdy wejde np. Na AXN vod i tam na zakladkach "film" dam jakąkolwiek kategorię to w prawym dolnym rogu jest "oglądaj" znaczy to, że te filmy bez podsnej ceny są za free?
Jeszcze nie używałem tej opcji

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ jest tak super firmą, że miałem włączony plus miesiąca, czyli paczkę Canal+ na październik i listopad. Dzisjaj jest przecież jeszcze listopad, a kanały już wyłączone. I to już któryś raz przy plusie miesiąca tak mam. [beep]e żabojady i tyle. Wysłanie wypowiedzenie było jednak strzałem w dzesiątkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jaki dzień zleciłeś wyłączenie C+ ?

 

 

01.12

A na jaki dzień zleciłeś wyłączenie C+ ?

 

Da się to wyłączyć z początkiem następnego miesiąca lub od razu.

I taką odpowiedź otzrynałem na email po dyspozycji wyłączenia:

"Witam,

informuję, że zgodnie z dyspozycją opcja Canal+ zostanie wyłączona z końcem bieżącego miesiąca. Usługa może być aktywna przez pierwsze dni następnego miesiąca, za ten okres nie będzie jednak naliczana opłata. Dodam, że prognozowany abonament w kolejnym miesiącu będzie wynosił ......."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+miesiąca grudnia to kanały z pakietu Extra, możliwe do zamówienia od poniedziałku.

Edytowane przez Barti
Usunięto publiczne komentowanie działań Moderacji na forum. Powód usunięcia poprzedniego postu jest podany w notce informacyjnej przy poście znajdującym się już w Koszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...