Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta "karą" będzie objęta garstka osób. Chodzi o klientów którzy przedłużyli umowę przez telefon i próbowali od niej odstąpić w ciągu 14 dni, a NC+ upierało się że nia mają takiej możliwości gdyż oferta weszła w życie od razu - byli zmuszeni rezygnować z karą lub płacić dalej abonament. Okres marzec '13 - lipiec '14. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,102 mln abonentów to stan, z jakim platforma nc+zamknęła również marzec 2017 roku. Oznacza to, że po trzech kolejnych miesiącach liczba klientów nc+ pozostała na takim samym poziomie.

 

Jeśli chodzi o przychody, jakie Grupa Canal+ uzyskała z platformy nc+ w pierwszym półroczu, to wyniosły one251 mln euro.

 

żródło: SATkurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+miesiąca września to Eleven Sports, w dwóch opcjach.

 

1. Do trzech miesięcy za 0 zł, a następnie 11,90 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy. Rezygnacja z promocji możliwa jest na koniec okresu gwarantowanego, czyli na koniec września 2018 r.

2. Do dwóch miesięcy za 0 zł, a następnie 14,90 zł przez okres 5 miesięcy. Rezygnacja z promocji możliwa jest na koniec marca 2018 r.

 

Usługę można aktywować z poziomu moje nc+ przez zakładkę /Poszerz swoją ofertę/ lub w kontakcie z Telefonicznym Centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotyczy tych, którzy mają obecnie wykupione jedenastki. Kolejne dzielenie na lepszych i gorszych abonentów i kolejne nieprawdziwe informacje.

Od 4 września br. składająca się z trzech kanałów opcja dodatkowa Eleven Sports będzie dostępna dla wszystkich obecnych abonentów nc+ w promocyjnej ofercie w ramach akcji +miesiąca września.

- nie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem tę opcję. Oczywiście nie obyło się bez problemów, bo niby na moim koncie była niemożliwa do zrealizowania. Na szczęście po rozmowie z mitycznym kierownictwem mam Eleveny.  Przy okazji poprosiłem o wyłączenie kanałów HBO i powiedziano mi, że nastąpi to 1 października, a niby wrzesień mam za darmo. Czyli może się udać to o czym pisali niektórzy, że HBO na miesiąc za 0 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież promocja ma zachęcić do zakupu nowych kanałów, więc jaki masz problem?

 

Jak była paczka Canal+ za 21zł, to mieli Ci zwracać różnicę, bo masz je wbudowane do pakietu i wychodzi, że płacisz za C+ 40zł? :)

Proponuję sprawdzić znaczenie słowa "wszystkich" lub czytać ze zrozumieniem -to chyba nie jest trudne - promocja dla wszystkich abonentów NC+ - jestem abonentem NC+ i mnie nie dotyczy.

Jak był plus miesiąca z manpackiem - to akurat mnie ten plus objął i dwa miesiące miałem mniejszy rachunek pomimo że miałem manpacka  - a więc raz można a innym razem nie - nie kumam tej strategii.

Lepiej nie przekłamywać informacji, że jest dla wszystkich kiedy nie jest - w Stanach byłby o to wielomilionowy zbiorowy pozew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, moja umowa kończy się z ostatnim dniem listopada, wypowiedzenie na dniach będę wysyłał i jeszcze nie mam pewności czy przedłużę umowę, bo to co się obecnie dzieje w nc+ jest przykrym nieporozumieniem. Zatem, jeżeli wziąłbym tą drugą ofertę Eleven z +miesiąca za darmo do końca listopada, to byłbym beneficjentem tego, że kończy mi się umowa w listopadzie i nie będę musiał płacić za resztę miesięcy w związku z końcem umowy, czy jednak to cwane bestie i nie będzie takiej możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

+miesiąca września to Eleven Sports, w dwóch opcjach.

 

1. Do dwóch miesięcy za 0 zł, a następnie 11,90 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy. Rezygnacja z promocji możliwa jest na koniec okresu gwarantowanego, czyli na koniec września 2018 r.

https://s26.postimg.org/co8ue9q89/image.jpg

Właśnie skorzystałem. :cool:

Miałem Eleven do końca tego miesiąca za 11.90(zobowiązanie 12 miesięczne)

 

Dzisiaj zamówiłem tę opcję. Oczywiście nie obyło się bez problemów, bo niby na moim koncie była niemożliwa do zrealizowania.

U mnie było podobnie, bo już miałem Eleveny więc nie było u mnie w ICA takiego + miesiąca. Jednak przemiła pani coś pokombinowała i zaraz się pojawił.

Wystarczy zadzwonić na infolinię. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem prognozę płatności i jest od listopada płatność.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...