Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

+miesiąca NIE PRZYSŁUGUJE abonentom posiadającym pakiety VIP+ i VIP+ MAX. Żenada!

 

Ale ja niestety nie jestem posiadaczem VIP'a :P, więc nie wiem o Ci chodzi z tą żenadą? Podstawę mam Superpremium

 

Czy Ty myślisz ???

 

Po co aktywowałeś 2 raz ta sama opcje ???!!!

 

Myślislales, ze coś wiecej Ci wskoczy!?!!

 

Bez sensu

 

Jak aktywowałem 2 x tą samą opcje, bo nie rozumiem? Miałem Man Packa w promocji za 5zł, a aktywowałem jako +miesiąca Multi Man Pack'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony trudno się mówi, ja tego i tak nie odczuje, a oni 5,00zł w skali 24 miesięcy - tak. Bo jaki to sens "zabierać" coś za 5,00zł miesięcznie od abonenta, który i tak na samym końcu zrezygnuje z Multi-Man Pack'a, a i tak NC+ nie dostanie nic. Tak dostawali 5,00zł, a teraz z 113zł będzie 108zł, gdzie tu biznes? Zamiast zarabiać, będą stratni

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Pawel płacę 10pln za Man Pack, to 15pln mógł bym za Multi zapłacić . :D

Włącz/wyłącz mnie takie "kombinowanie" nie interesuje. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@aro żadne :P

Powiedziałem że chcę włączyć +miesiąca, zapytałem czy potem wszystko wróci do stanu przed włączeniem, gościu potwierdził i tyle. :)

Sam konsultant mówił że mam Man Pack, i że w Multi są dodatkowe kanały XXX.

Jednak myślę by go zostawić jak tylko kwota będzie do zaakceptowania. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i po raz kolejny nie udało mi się dostać + miesiąca, ponieważ konsultant stwierdził, że jeśli otrzymam dwa miesiące gratis to od lipca będę płacił 30 zł. W moim przypadku nie będę mógł wrócić do opcji Man Pack, tylko zostać przy Multi Man Pack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja mam Man Pack i bez problemu załączyłem Multi. Kanały świecą. Konsultant potwierdził, że jeśli wyłączę to potem wracam do Man Pack.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wyjaśni, dlaczego w regulaminie promocji +miesiąca Multi ManPack jest wymieniona lista wszystkich kanałów z mojej oferty i wszystkie, dosłownie wszystkie są wymienione jako niegwarantowane? Czy aby nie jest tak, że akceptując warunki promocji na lipiec dostajemy Multi ManPack za 0 zł, ale za to tracimy gwarancję na wszystkie kanały?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poza tym, nie KRZYCZYMY na forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...