Jump to content

PuchaczRolny

Users
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About PuchaczRolny

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Cały czas uparcie twierdzą, że nie ma "man packa" i każą sobie dobrać kanały pojedynczo, ale to się kompletnie nie opłaca.
 2. W tej chwili przy przedłużaniu nie ma już starej opcji man pack ? Posiadam ten pakiet i mówią, że nie ma już tej opcji .
 3. @ircios Dadzą mi 2 tunery czy każą płacić za drugi dodatkowo ? W tej chwili tuner pace i mr mam za 0zł
 4. Mam 2x camele, wypożyczony pace i wykupiony od nc sagemcom. Czy jak przedłużę umowę z tymi camelami to przy wymianie kart zostanę z jednym tunerem i mr nie będzie mi działał ? Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane. Czy podczas przedłużenia umowy ktoś miał podobną sytuację i zapewnili, że mr będzie działał bez dodatkowych opłat, po wymianie kart ?
 5. Jak są eleveny za 7,95 na rok, to na drugi rok za 9,99 czy za 11,90 można kontynuować przy umowie na 24 m-ce ?
 6. Chciałem przedłużyć umowę i wszystko, fajnie uzgodnione i... przypomniało mi się, ze zmieniają karty. Mam MR i jeden wypożyczony dekoder, drugi kiedyś kupiony od nich. Pytam się czy jak zmienią karty i zostanę z jednym wypożyczonym dekoderem to drugi będzie bez dodatkowych opłat.. i zaczęło się kombinowanie, że nie może mi gwarantować i będzie jak w umowie. Podziękowałem.
 7. Obecnie: Extra, 6xC+, Man Pack, Eleveny, MR 2xCamel, 1xPace za 86,89zł Czy w moim przypadku jest możliwa kombinacja: Comfort 22,5zł, dopełnienie do Extra 10zł, 8xC+ 25zł, Eleveny 7,95zł, Man Pack 5zł, MR 0zł, 1xPace 0zł, Mistrzowska Piłka 0zł ? Jaka jeszcze kombinacja może być dobra ?
×
×
 • Create New...