Jump to content

nrafal

Users
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About nrafal

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

145 profile views
 1. Poddałem się. Ostatnia opcja była superpremium 4k za 109 i 5 MSC za dekoder 4k z lęku przed opłatą za dekoder wybrane co poniżej. W sumie to na czym mi zależało a za mniej niż do tej pory i dodatkowo pełny pakiet C+.
 2. Kolejna propozycja superpremium 4K 109 i wymiana dekodera 0/5zl MSC Już mnie męczy ta przepychanka. Czy poza 5zl w kieszeni jest o co walczyć w kwestii 0zl za dzierżawę dekodera?
 3. A u mnie świeci za 109 i 119 - umowa wypowiedzona Przecież w rzeczywistości to jest za 100 więc chyba bez rewelacji.
 4. Właśnie się dowiedziałem że wszyscy na forum którzy dostali Superpremium 4K razem z dekoderem 49(aktywacja)/0 miesięcznie najwyraźniej okłamują ponieważ takiej opcji nie ma. Dekoder 4K kosztuje minimum 15 zł miesięcznie Dla mnie superpromo: Extra+ 6C, HBO i HBOgo, Eleven w cenie ~102zł i do tego Turbobox pozostaje 0zł/msc Apropo pierwszego może ktoś podesłac w priv wiadomości numer umowy na której ma Superpemium4K z dekoderem za 0zł?
 5. Czy ktoś słyszał o tym aby oferta wznawiająca umowę po wypowiedzeniu miała być lepsza niż te z DUK? Takie info dostałem w salonie podczas składania wypowiedzenia ale nigdy nie próbowałem tej metody. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. W ICA jest opcja wymiany na mediaboxa+ i moim zdaniem to jest dekoder na jaki będą wymieniać. Z tego co mi konsul powiedział ponoć od stycznia/lub do stycznia (nie do końca zrozumiałem) mają do wszystkich w tej kwestii dzwonić i wymieniać pytanie czy też na mediaboxy. Generalnie mój turboboxik ma już lat ładnych kilka bo mam go jak tylko się pojawiły i coraz częśćiej niedomoga więc sam zastanawiam się na co teraz warto przy przedłużaniu próbować wymieniać - czy na 4K czy ktoryś inny z oferty?
 7. Czy ktoś w tym miesiącu dostał superpremium 4K z dekoderem 4K 0/0zł? Muszę przedłużyć umowę a twierdzą że już nie ma takich opcji a i tak z tego co mówili będę przymuszony do wymiany mojego turboboxa a alternatyw dla niego chyba innych niż 4K nie ma?
 8. Czegoś nie rozumiem. miałem telefon w sprawie przedłużenia, Pan teoretycznie oferował mi jak poniżej w proponowanych usługach Extra+, 10xC, HBO+HBOgo, ElevenSport za 56,90 do konca maja a potem za 116,9, tyle że w przesłanych dokumentach w ogóle nie ma jak kiedyś zestawienia/szczegółów udzielonych promocji a jedynie warunki świadczenia opcji dodatkowych. w proponowanych promocjach nie ma nic o elevenach itp więc w sumie nie wiem co oni proponują. Sorki za głupie pytanie ale po raz pierwszy odkąd przedłużam umowę od początku enki nie wiem co mi oferują
 9. Cześć. Czy istnieje może gdzieś w sieci zestawienie wszystkich pakietów umożliwiające szczegółowe porównanie między nimi? Kiedyś kiedyś coś takiego istniało ale nie mogę tego już namierzyć
×
×
 • Create New...