Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja mam w ICA +miesiąca, jest w zakładce POSZERZ SWOJĄ OFERTĘ.

Jest HBO i HBO GO do dwóch miesięcy za 0 zł, a następnie za 20 zł miesięcznie.

W tabeli: miesiąc skorzystania z promocji: Bez zmian (czyli 0)

1 miesiąc (po miesiącu skorzystania z Promocji): 0 zł miesięcznie

od początku 2 do końca 6 miesiąca (po miesiącu skorzystania z promocji): 20 zł miesięcznie

Podpięta tabela promocji jest z 1 lipca 2017 roku !

 

https://drive.google.com/open?id=0B3fET7QX3y5TdExqai1QZFpMVVR4aE95d2swdzRSN3NLNnZn

 

PS. Co ciekawe, ten +miesiąca mam tylko na jednej umowie (tej z wyższym rachunkiem). Na pozostałych dwóch umowach (podpiętych w ICA) nie ma +miesiąca.

Edytowane przez Krzychooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam w ICA +miesiąca, jest w zakładce POSZERZ SWOJĄ OFERTĘ.

To nie jest +miesiąca, bo ja tę ofertę dostałem w grudniu na maila (w ICA nie było, zatwierdzałem przez podanie wybranych cyfr numeru pesel na www nc+), pisałem o tym w innym wątku, ale nikt nie zwrócił na to uwagi, bo widocznie mało kto to otrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja to zauważyłem u siebie i napisałem co mam. Uważacie inaczej to OK. Pawel twierdzi, że oficjalnie +miesiąca nie ma, Ty yoopiter twierdzisz, że to nie jest +miesiąca. Przyjmuję do wiadomości, każdy w ICA ma co ma. Ja mam to co pokazałem w linku na foto. Akurat u mnie się to wyświetla jako +miesiąca (chyba każdy to widzi), foto jest z dzisiaj, widać że z logowania o 10:02 w dniu 13.01.2018. Widocznie +miesiąca zrobili "dla wybranych". Czekamy do lutego na "oficjalny" +miesiaca :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu nie ma plusa miesiąca. Zaglądam jeszcze czasami na forum oficjalne NCPLUS i tako rzecze administrator - przedstawiciel NCPLUS na forum. Poza tym plus miesiąca polegał zawsze na braku jakichkolwiek zobowiązań. Włączamy i wyłączamy na koniec miesiąca. Promocje, w których włączamy coś na 2 m-ce a następnie mamy zobowiązanie na X m-cy za Y złotych to żaden plus miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedy będzie raport finansowy za I KW br. ?.

 

Bo mam nadzieję że liczby dadzą im do myślenia i zmienią politykę traktowania stałego abonenta ja wiem że na chwile obecną jestem wyjątkiem w kwestii kwoty abonamentu ale ja kocham ofertę nc+ a widzę że większość bierze pakiet za 60 zł ale nie mi to oceniać wasza sprawa a ja nie lubię słońca bo moje siostry miały złe wspomnienia ze współpracy mój szwagier ma słoneczną platformę chciał żebym mu załatwił nowe warunki promocyjne pan na infolinii mówił ma pan kilka umów mimo że były zrywane i brane na nowo miał przygotować ofertę i zadzwonić za godzinę do dziś zero kontaktu  

 

a z telewizji Cyfrowej korzystam 18 lat i płacę ponad 100 złotych miesięcznie i nie mogę mieć 4K to jest aroganckie podejście nc+ ale i tak nie odejdę tylko poczekam  

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...