Jump to content

Recommended Posts

Dobrze, tylko większość wybierze w tym samym czasie np. mecz Atletico Madryt, mecz Juventusu czy mecz naszej Ekstraklasy. To jedna sprawa, druga to kwestia ceny jaką sobie wołają za dane prawa. NHL- najlepsza hokejowa liga świata przez dobre kilka lat nieobecna w Polsce ze względu na zbyt wygórowane żądania. Zmienił się pośrednik, który uznał,że warto wypromować te rozgrywki na takich rynkach i obniżył oczekiwania. Jest wiele czynników, które decydują o tym czy dane prawa są kupowane czy nie.

Wczorajsze rozstrzygniecie w Serie A i porażka Napoli z Sampdorią - świetny mecz, wysoki poziom catenaccio w wykonaniu Bereszyńskiego i Linnety i jeszcze bardzo dobry komentarz - można zakochać się w Serie A, aż na gran derbi w Sevilii włączyć nie miałem ochoty :P - Brawo Eleven

O co chodzi z tym ES4 ? Na ich platformie online nie ma w pakiecie, a CP też chyba nie ma zamiaru dołączyć do oferty.

Czyżby doszli do wniosku że ES4 nie ma przyszłości, ale na razie nie mogą zlikwidować, bo na 2018 rok mają podpisane umowy np. z nc+ ?

O co chodzi z tym ES4 ? Na ich platformie online nie ma w pakiecie

Z tego co gdzieś widziałem to dostęp do ES4 na ich stronie jest już od dawna. Ta plansza, że będzie wkrótce dostępne wyświetla się dla niezalogowanych użytkowników, ale jak się wykupi pakiet to podobno normalnie jest do niego dostęp.

Sprawa z CP to już inna kwestia i sytuacja jest na tyle dziwna i śmieszna, że sam nie wiem co o tym myśleć, ja nadal czekam ;)

Z tego co gdzieś widziałem to dostęp do ES4 na ich stronie jest już od dawna. Ta plansza, że będzie wkrótce dostępne wyświetla się dla niezalogowanych użytkowników, ale jak się wykupi pakiet to podobno normalnie jest do niego dostęp.

Sprawa z CP to już inna kwestia i sytuacja jest na tyle dziwna i śmieszna, że sam nie wiem co o tym myśleć, ja nadal czekam ;)

Nie. Tego kanału nie ma na ich stronie. Od Lutego jest informacja,że będzie dostępny i nie ma go. Jestem abonentem Eleven przez ich stronę.

Tymczasem prawie każdy mówił, że przy podziale LaLiga po 5 meczów na kolejkę to Canal+ prędzej nie skorzysta z praw do wszystkich meczów, a tymczasem pierwsze robi to Eleven - nie będzie transmitowany niedzielny mecz Espanyol - Levante :)

Ponoć (bo z Eleven to często ramówka swoje a stan faktyczny swoje) poleci ten mecz po północy z retransmisji. A jeśli już dzielą się tymi meczami to mogliby się dogadywać tak, żeby każdy nadawca miał miejsce na pokazanie wszystkiego. :)

Co oni zrobili ze studiem? :o

Zawsze było małe, a teraz z tymi małymi stolikami to wygląda komicznie.

To od dzisiaj te zmiany, czy było już wcześniej?

EDIT: tutaj zdjęcie - koło to prawie połowa wielkości nowego stolika :D

Edited by nix124
  • Haha 1

1 godzinę temu, bart18 napisał:

Ponoć (bo z Eleven to często ramówka swoje a stan faktyczny swoje) poleci ten mecz po północy z retransmisji. A jeśli już dzielą się tymi meczami to mogliby się dogadywać tak, żeby każdy nadawca miał miejsce na pokazanie wszystkiego. :)

Tylko,że na ES2 i ES3 widzę dubel meczu Juventusu. Nie rozumiem tego. Info za teleman.pl

W tym czasie:

ES1 - Formuła 1

ES2 - Nice 1. PLŻ

ES3 - Serie A

ES4 - Bundesliga

Na dwójce niby mogliby dać chociaż drugą połowę. ;) Dubla nie ma, tylko na telemanie nie usunął się mecz Juve z dwójki, gdzie pierwotnie miał być, lecz na początku tygodnia pozamieniali trochę anteny, przerzucając żużel i mecze Wisły Płock i Vive Kielce w ręczną z czwórki do dwójki. :)

Edited by bart18

Guest kingofsouth

W dniu 3.09.2018 o 21:12, hyt123 napisał:

Warto wziąć ten pakiet w promocji? Dobra jakość?

Ja się skusiłem na tą promocję na stronie.

Pół roku za 62 zł.

Jakość 1080p. Na 55 calowym Smart TV przyzwoicie to wygląda. :D

W dniu 3.09.2018 o 20:36, dsd napisał:
No to w takim razie dostęp jest, ale oferując pakiet wymieniają tylko trzy kanały.

Czyli jeśli ktoś wykupi teraz półroczny lub roczny pakiet, to nie będzie miał prawa do reklamacji w przypadku zniknięcia ES4.

W moim przypadku to nie ma znaczenia, bo Eleven 4 mam w NC+, ale faktycznie dostęp na stronie Eleven, tylko jest do trzech kanałów.

Edited by kingofsouth

Po co brałeś na stronie jak masz w nc+? :) Rozumiem że np. można wziąć sobie Eurosport Playera mając platformę bo jednak coś się obejrzy dodatkowo, ma się dostęp do VOD, ale w tym przypadku? :) Cofanie do 24h jest tyle warte? :)

A jakość rzeczywiście jest OK, ten brak ES4 tylko razi, jak się nie ma nigdzie indziej subskrypcji, warto. :) Jednak jak się nie korzysta z promocji na dłuższe okresy na elevensports.pl, tylko bierze pakiety miesięczne to można też spojrzeć na WP Pilota i Playera, gdzie ES4 jest w pakiecie, choć z jakością jest nieco gorzej.

Guest kingofsouth
18 godzin temu, bart18 napisał:

Po co brałeś na stronie jak masz w nc+? :) Rozumiem że np. można wziąć sobie Eurosport Playera mając platformę bo jednak coś się obejrzy dodatkowo, ma się dostęp do VOD, ale w tym przypadku? :)

Odnoszę wrażenie, że jakość obrazu  w aplikacji na Smart TV jest o wiele lepsza od tego co NC+ dostarcza z satelity.

Piszę to z pełną odpowiedzialnością. ;)

Warto było.

Edited by kingofsouth

Dzisiaj obraz nędzy i rozpaczy z meczu Bayern-Leverkusen. Rozjeżdża mi się na satelicie obraz co kilka minut, lagi przy co drugim ujęciu z bliskiej kamery... :/

• Upvote 2

Faktycznie, obraz koszmarny na meczu Bayern-Leverkusen. Nie da się oglądać z satelity w CP.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
  • Upvote 2

Wtedy to już całym interesem pewnie będzie zarządzać Polsat, więc ich jakości będzie można się spodziewać 😅

Ja obstawiam, że za kilka lat Polsat przejmie resztę udziałów w polskim ESN i połączy to wszystko w jeden pakiet pod nazwą Polsat Sport Premium, wtedy też i jakość będzie lepsza.