Jump to content

Recommended Posts

W dniu 17.10.2018 o 14:32, tyrla napisał:

El Clasico w Eleven Sports 1

12:00 Studio

14:30 Magazyn El Clásico The Movie

15:00 Studio

16:05 FC Barcelona - Real Madryt

18:15 Studio

Jeszcze ponad tydzień do tego meczu a oni już wywalili banery reklamujące ten mecz na wszystkich czterech kanałach. Zupełnie bez szacunku dla tych którzy oglądają np.F-1 czy tenis....A to będzie tylko hit kolejki bo o El Clasico można sobie tylko powspominać że kiedyś były...

• Confused 1

Godzinę temu, roberttosat napisał:

Czy Oni potrafią pokazać jakiś mecz bez problemów technicznych? Co nie oglądam ostatnio to zawsze musi być "przepraszamy za problemy techniczne". Tym razem wyciło 5 minut meczu Juventus-Genoa w 25 minucie.

Niestety, to jest u nich tak nagminne, że odechciewa się oglądać.

Podczas F1 to się raczej nie zdarza, przynajmniej nie pamiętam takich przypadków w ostatnich tygodniach.

Edited by fan tv

2 godziny temu, fan tv napisał:

Podczas F1 to się raczej nie zdarza, przynajmniej nie pamiętam takich przypadków w ostatnich tygodniach.

To chyba oglądasz F1 na RTL bo właśnie oglądałem kwalifikacje do wyścigu w USA i to badziewie cały czas świeciło.

Ja dzięki tej nachalnej reklamie obejrzę sobie ten mecz w.....Canal+.

• Sad 1
  • Upvote 1

Jemu raczej chodziło, o przerwy w transmisji podczas F1.

Czy wczorajszy problem w hicie Ronaldo vs Piątek był globalny czy nasz lokalny?

Od kiedy skróty z meczów Serie A z komentarzem Eleven są na stronie polsatsport.pl?

Edited by MartinFC

9 godzin temu, mara68 napisał:

To chyba oglądasz F1 na RTL bo właśnie oglądałem kwalifikacje do wyścigu w USA i to badziewie cały czas świeciło.

Ja dzięki tej nachalnej reklamie obejrzę sobie ten mecz w.....Canal+.

Mi chodziło o przerwy w transmisji i podczas Formuły 1 nie ma żadnych takich problemów.

A to sorry. Oczywiście RTL, jeśli chodzi o przerwy reklamowe to też nie jest dobry przykład...

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

wtorek 20.45 Aston Villa-Norwich (wolne 3 anteny Eleven)

piątek 20.45 QPR-Aston Villa (wolne 2 anteny Eleven)

sobota 18.30 Leeds-Notthingam (nie widzę jeszcze ramówki na ten dzień)

Który z tych meczów pokażą na żywo i dlaczego żadnego? Zapytałbym szanownych panów na tt,ale i tak nie odpowiedzą.Mają te prawa do Championship czy nie mają? Argument że nie można pokazywać w czasie LM to bujda na resorach.

Z powodu tychże regulacji zakazujących transmisji innych meczów w trakcie LM mecz Lech-Hertha w ramach Youth League przesunięto na godzinę 16 z 18, więc taka regulacja istnieje cały czas.

Edited by kunkore
  • Like 1

Od zeszłego sezonu nie ma już ograniczeń jeśli chodzi o krajowe mecze ligowe/pucharowe w tych samych dniach co LM (UEFA YL to co innego).
Tak więc decyzja o niepokazywaniu Championship w te dni, to wyłącznie sprawka kierownictwa ESN/Polsat.

• Upvote 3

Patryk Mirosłowski został Chief Operating Officer (COO) w Eleven Sports.

• Confused 1

COO czyli po polsku dyrektor operacyjny, będzie miał większe kompetencje niż tylko zarządzanie redakcją, generalnie to 2 osoba w firmie po CEO (prezesie). Ale jakie dokładnie to ciężko powiedzieć bo to specyfikacja danej firmy , po prostu przejmie część kompetencje CEO (prezesa)  ale co dokładnie to oni tylko wiedzą ale mówimy o takich kwestiach jak planowanie (czyli co warto pozyskać), dystrybucja kanałów itd. Czyli w zasadzie będzie teraz miał wpływ na to co ludzie mu narzekali na mediach społecznościowych. 

Czyli pewnie będzie na TT rozdawał więcej BAN-ów, bo będzie miał teraz większą władzę. :mrgreen:

• Haha 1

Ale jeszcze się nie pochwalił na TT, ciekawe 😎

Edited by kocik89

Na ich stronie z zakładki "Na żywo" i "Program" zniknął ES4, ktoś kojarzy kiedy? Dziwny zbieg okoliczności ;)

Same strony działają, usunięto tylko do nich linki. Pewnie ładuje ci stronę z cache, odśwież ją kilka razy (F5).

ehFaOXS.png

EDIT: Dziwna sprawa w sumie. W Chrome też mam linki, a brakuje ich na Firefoxie, więc może to jednak coś u mnie, chociaż wcześniej nie było problemów, także sam już nie wiem.

Edited by nix124
więcej informacji

Szatkował również na ES2, podczas meczu Borussii.

Na E1 też się pojawiło na chwilę. Więc to normalka.