Jump to content

Recommended Posts

Fantastyczny magazyn serie a tim show zostaje zastąpiony przez magazyn Full impact serie a. Oby w tym nowym też były tak fajnie opakowany skróty wszystkich meczów. Może ktoś to potwierdzić ?

Tak skróty meczów są dłuższe i pokazują a przynajmniej z pierwszej kolejki fragmenty konferencji prasowych Juve i Napoli. Nie wiem czy to jest stały element.

Eleveny zmieniły logo.

Jest mniejsze i ładniej wygląda, ciekawe kiedy zmienią na liście kanałów w evoboxsie :D

Edited by _Artek_

Nie pamiętam ale cała oprawa jest inna plus do tego doszły składy przed meczowe ale bardzo krótko pokazują. Włosi się postarali tylko te składy trochę krótko są.

Czy skróty meczow w tym magazynie nadal zaczynaja sie od podania wyniku końcowego spotkania?

O której godzinie i w jaki dzień w tym sezonie można pooglądać skróty spotkań SerieA (podsumowanie kolejki)? Jaki to program (z nazwy)?

Full Impact Serie A - wtorek 21:30 (Eleven Sports 1).

Może ktoś z kolegów wrzucić zrzut ekranu tych nowych logotypów ?

Spojrzałem na onlinetv.inea i nie zauważam na pierwszy rzut oka różnicy.

Edited by shark

Może ktoś z kolegów wrzucić zrzut ekranu tych nowych logotypów ?

Na E4 takie logo:

58497120675250568087.jpg

80088776964761201642.jpg

Szczerze mówiąc, nie wiem jakie było wcześniej  :roll:

Jest mniejsze i ładniej wygląda, ciekawe kiedy zmienią na liście kanałów w evoboxsie :D

Chyba właśnie troszeczke większe i brzydsze. ;)

Spojrzałem na onlinetv.inea i nie zauważam na pierwszy rzut oka różnicy.

Czerwone pole jest teraz węższe, to samo pole gdzie jest numerek tez jest teraz węższe, całość otacza teraz obwódka z białym polem, a litery składające się na napis "ELEVEN SPORTS" są bardziej rozstrzelone. ;)

A i napis "LIVE" jest też większy.

Nie widze żadnych zmian w logotypie. Może dlatego, że skupiam się głównie na przekazie, ale ja jakiś dziwny jestem ;)

Chyba po raz pierwszy pod logiem Eleven pojawił się napis "premiera", bo nie przypominam sobie żeby kiedyś stosowali takie oznaczenie.

Nowe logo dla mnie zdecydowanie brzydsze od poprzedniego. Jedyny plus to nowa belka PREMIERA, której z tego co kojarzę wcześniej nigdy nie było. Widoczna teraz podczas magazynu Serie A.

Do loga doszło tylko białe obramowanie i nieco jaśniejsze tło pod numerem kanału. Gdybym o tym tu nie przeczytał nawet bym nie zauważył.

Jaka u was jakość obrazu(satelita) podczas meczu Bayernu? Wg mnie nędza, murawa zielona płachta. Ciężko się ogląda po Lidze Mistrzów w PSP.

Edited by śmiechu warte

Jaka u was jakość obrazu(satelita) podczas meczu Bayernu? Wg mnie nędza, murawa zielona płachta. Ciężko się ogląda po Lidze Mistrzów w PSP.

Przy bit. 6,8Mb/s nie można oczekiwać fajerwerków.

Ma ktoś z Was może dostęp do linka strony z aktualnym rozkładem programu TV do kanałów Eleven 1-4, tak aby strona odnajdywała odrazu bieżącą datę/godzinę podobnie jak na stronie Canal+ https://www.canalplus.pl ?