Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam cyfrowy polsat więc co trafi do Eleven i Polsatu bede zadowolony :)

Moze polsat sie wlaczy w walke o jakas lige ale moze byc ciezko po zakupach ligi mistrzow i ligi europy jest jeszcze tvp sport tam moze jakis puchar krola kiedys juz byl fajnie by bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to Serie A przedłużona,teraz mam nadzieję przedłuża do Ligue 1, LA Ligi, FA Cup i kupię Premier League bo na Ekstraklasie mi tak nie zależy. Jeżeli tak się stanie to nikt nie będzie miał do nich podjazdu!! Teraz pokazali moc bo wiadome było,że prawa nabył amerykański partner handlowy związany z Polsatem (zapomniałem nazwy) i głośno się mówiło że dużo kasy chcą za te prawa.

Edytowane przez CyfrowySat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość! Serie A zostaje oby w podobnej konstrukcji jak dotąd. Cieszy mnie to, bo w tym celu przeszedłem do CP (jakby wróciło do nc+ to....). Lepszej opcji być nie mogło. Teraz tylko bez głupot w stylu niemieckim :mrgreen:

 

 

Wygrać przetarg na możliwość pokazywania meczów, i tak nie mieć żadnego meczu w pakiecie? To lepsze niż PPV :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu Eleven odpuściłbym francuską wraz z pucharem ligi. W zamian za to porządnie brałbym się za Ekstraklasę i/lub Angielską. :)

To takby klilent jeździł Seicento i zastanawiał się nad nowszym, a Ty mu proponujesz, żeby jednak na poważnie zainteresował się S klasą w AMG. :lol2: Zdajesz sobie sprawę z różnicy cen tych praw?

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że dla mnie jest to pewna niespodzianka. Akurat jeśli chodzi o prawa od IMG to Eleven stawiałem na ostatnim miejscu. Choć zaciekawiło mnie już wczoraj transmisja z Burton US Open, a to też prawa od IMG. Jeśli tak będzie i rzeczywiście również od tego pośrednika zaczną kupować to  mocno może Eleven namieszać jeszcze w prawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, może czy zmienią się godziny spotkań w Seria A od nowego sezonu aby nie było kilku meczów w tym samym czasie

Chyba jeszcze nic oficjalnie, ale na pewno jest taki temat. Przebąkiwano ostatnio, że hiszpański nadawca chciałby przenieść ten sam model, który funkcjonuje w La Liga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...