Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Bayern leci na Eleven to jest super, bo można zobaczyć Lewego strzelającego bramki. Jak leci na C+, to jest bleee, co to za mecze o pietruszkę, nuda, słabizna, ogórki itp. Typowe...

 

Czego byście nie napisali, to mecze Bayernu generują największą oglądalność w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie kto wybiera pierwszy.Napisałeś gdzie można będzie ogladać hity.A co sie działo nie tylko w tym wątku raczę poczytać w historii bo widzę że masz słaba pamięć.Wszyscy uważali że hit to mecz Borussi.A kto i co wybrał to mnie to nie interesuje najciekawsze spotkanie nie było w Eleven i nie ma pewności że zawsze będą jak to twierdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym chyba mają spory dylemat, ponieważ operatorzy u których są tylko trzy eleveny, teoretycznie mogliby stracić część abonentów, którzy za kilkanaście złotych woleliby mieć 4x ES choćby przez stream elevensports.pl. Powinni ES4 jednocześnie włączyć dla CP i przez swój stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi napisali nie będę pokazywać tych gal na Twitterze. Ja nie wiem jak dać z tutaj z Twittera.

Mam dobry konkakt z Urban z eleven i mi kazał napisac do eleven i nim napisał jak mi odpisali.

Edit

Bellatora tego nie wiem będzie w eleven. Tylko wiem oni chciali podwyżki od Nc+ tylko nie chcieli dać i od tego nie przedłużyli umowy z Nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd info o Bayer Monachium z Borussia W canal+?

 

 

@darius010 wspomniał, że Eleven prawdopodobnie pokaże Revierderby czyli Schalke - Borussia. W tej samej kolejce mamy mecz Bayern - Borussia. Stąd wniosek, że mecz z Monachium w C+ jako spotkanie drugiego wyboru z całej puli. Na jesieni też tak było, że Borussia - Schalke był w Eleven, a w tej samej kolejce Borussia - Bayern było w C+. A patrząc na sytuację w tabeli oraz właśnie ostatnie spotkanie w Dortmundzie, to Eleven nie odpuści derbów Zagłębia Ruhry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostko jest taka ze Elevensport miał pokazywać hit marca Bayer Monachium z Hamburgiem ale oddal nc+

hity marca tez jest wpisany Bayer Monachium z Borussia Dortmund

 

https://satkurier.pl/news/168174/marzec-z-hitami-w-eleven-sports-f1-i-der-klassiker.html

 

80%-20% szansa ze nc+ nie pokaże Der Klassike w canal+

80%20% Derby Zaglebia Rury tez eleven

pewnie eleven odda Bayern-Gladbach do nc+?

 

Eleven ma pierwszeństwo wyboru meczu, 

FX. kiedy eleven wybiera jako 1 nr Borussia 

to kanał canal+ nr2 to Bayer .

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...