Jump to content

CyfrowySat

Users
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About CyfrowySat

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. CyfrowySat

  Kanały Eleven Sports

  Naprawdę Eleven bardzo pozytywnie mnie zaskoczył że kupili półfinały pucharu króla. Miałem nadzieję że to będą jakieś dwu czy trzy letnie prawa,ale póki co nie wybrzydzajmy. Bardzo możliwe że chcą zobaczyć oglądalność na podstawie półfinałów i później kupią sezon następny albo i dwa w trzy letnim cyklu. Pewnie dzisiaj znowu będzie min 400 tysięcy ludzi oglądało a czuję że więcej plus oczywiście pakiet w internecie a teraz jest promocja. Dziwne bardzo że konkurencja z plusem nie kupiła tych meczów bo przecież mieli w ostatnim sezonie. Ale to już nie jest sprawa widzów Eleven hehe.
 2. CyfrowySat

  Kanały Eleven Sports

  A już od dzisiaj do niedzieli weekend z angielską piłeczka w pucharze Anglii + La Liga! Oj będzie co oglądać!
 3. CyfrowySat

  Kanały Eleven Sports

  Niektórzy ujadają jak to oferta Eleven jest gorsza, ale prawda jest taka,że Eleven właśnie polowa z La liga, cala Serie A, prawie całą Bundesliga, championship, FA i pucharem ligi angielskiej kosztuje od 5 do góra już 15 zł,a taki c+ z ekstraklasa, premier league, połowa hiszpańskiej i dwoma meczami Bundesligi najmniej 50!!! zł! Różnica jest ogromna oczywiście na korzyść Eleven. Fakt, Eleven stracił belgijska cała, cała też francuska, dwa miecze bundesligi i pół La ligi,ale to nad jest atrakcyjniejsza oferta od c+ czy się to komuś podoba czy nie, już nie mówiąc o F1, piłce ręcznej żużlu czy sportach walki! Bardzo żałuję że premier league nie trafiło do Eleven lub choć że dwa mecze, bo gdyby nie Eleven to nie mieliby bundesligi proste! Chciałbym żeby znów kupili Ligue 1 , może portugalska albo eliminacje Commebol jak ostatnio bo to byłoby już zamknięcie bardzo atrakcyjnych praw w Eleven.
 4. CyfrowySat

  Kanały Eleven Sports

  Wracając do Cwiakaly to absolutnie nie widzę innych pobudek jego przejęcia do c+ niż większe pieniądze.Jedyna możliwość to taka ze Premier league jest w c+ bo jeśli chęcią przejścia tam była Ekstraklasa to się zdegradował komentatorsko! W c+ mniej Bundesligi, tyle samo La ligi, brak 2Bundesligi. Więc albo poszedł za większą kasa, albo za Premier league, bo innych możliwości nie widzę
 5. CyfrowySat

  Kanały Eleven Sports

  Czyżby zaczęli pokazywać damski tenis WTA? Bo od dzisiaj pokazują pierwszy turniej.
 6. CyfrowySat

  Kanały Eleven Sports

  Dzisiaj już 6 a 11 startuje bodajże Ligue 1 i do tej pory prawdopodobnie Eleven nie kupiło francuskiej. Może jeszcze kupią w ostatniej chwili,albo może się dogadają z c+ na jakaś sublicencje angielskiej,bo meczów na pewno będzie mniej już po nowym przetargu La ligi i w razie braku hiszpańskiej,a i zakupów praw zero od nich. Jakiś dziwny zastój, po zakupie przez Polsat
 7. CyfrowySat

  Eleven Sports częścią Grupy Polsat

  Z tą Ligą mistrzów to się przejedziecie mówiąc,że nie ma szans, bo może być tak że będzie parę meczów w Eleven, a podział zysków procentowo może iść do Polsatow, ale też Eleveny zarobią.
 8. CyfrowySat

  Eleven Sports częścią Grupy Polsat

  Paweł Wilkowicz,napisał,że póki co przetasowań komentatorskich na linii Polsat/Eleven póki co nie będzie.Może przetasowań komentatorskich póki co nie,ale przetasowania praw pomiędzy stacjami już tak. Zresztą w tej informacji o przejęciu, można to między wierszami wyczytać,że tak będzie.
 9. CyfrowySat

  Eleven Sports częścią Grupy Polsat

  Jajca niesamowite!!! Tylko teraz nurtuje mnie jedno pytanie. Czy Polsat przejął część polskiego Eleven,czy jest współwłaścicielem całej sieci Eleven Sports Network. Będę wdzięczny za odpowiedź. Druga sprawa to prawa. Założę się, że to Eleven trafia jakieś fajne prawa z portfolio właśnie z Polsatu. Być może nawet jakieś mecze LM czy LE. Trzecia sprawa również w kwestii praw, to myślę że w tej chwili c+ na dobre pożegnał się z Ekstraklasa i Premier League. Jestem pewien,że będzie sojusz Polsat+Eleven na jedno i drugie. Myślę,że kanały Eleven pozostaną, bo nie po to prawie trzy lata są, żeby Polsat ich teraz rozwalilł. I w końcu ostatnia sprawa,to Eleven w nc+. założę się, ze wylecą z stamtąd z hukiem i tyle ich będą widzieli,i nawet kosztem wy[beep]a ich z transporterów nc+,to wtedy przejdą na transportery cyfrowego Polsatu. Brzmią obiecująca również te nowe projekty cyfrowe. Ja jestem trochę w szoku.
 10. CyfrowySat

  Kanały Eleven Sports

  A w UPC Eleven 4 dalej brak! No szlak mnie trafia!!
×