Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się będę upierał przy swoim, ze poniżej 6,9 nie schodzi, a powyżej 7,1 nie wskakuje, więc średnia jest w tych granicach. Ale te Twoje 6,7 też nie odbiega wiele, więc nie ma co się Panowie spierać o dziesiąte Mb/s. Ja ufam swoim pomiarom, Wy ufacie swoim, jednak są one bardzo podobne. Podsumowując minimum na tle innych kanałów ustawione wysoko, ale maksimum zbyt nisko, nawet sportowe Polsaty mają wyższe. A jak wiemy kanały Polsatu i w ogóle kanały nadawane przez CP nie kojarzą się z najlepszą jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Akurat o UPC wypowiadała się tu wiarygodna osoba która twierdził że obraz u tego operatora nie jest aż tak dobry.Ale Bitrate jest dość wysokie.

 

 

Akurat nie interesuje mnie jakaś wypowiedź "wiarygodnej osoby". Opieram się na własnych spostrzeżeniach.

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak mnie nie interesuja osoby które wyrażają opinie na swoim widzimiesię.Osoba która o tym pisała ma sporo z tym wspólnego i wie o czym pisze.W przeciwieństwie do większosci zanwców z forum.@AnalitykDVB dokładnie taki PS lepiej się kręci i jest już nawet za 5 zł a tu znawcy twierdzą że gdyby jakość wzrosła to chcieli by tylko za to 20zł. :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę z @breaking, jakość w UPC jest dobra. Miałem przez krótki czas Eleveny jednocześnie w UPC i nc+ i różnica była zauważalna.

Tylko ta osoba twierdziła że obraz żyleta niby a nie dobry.@Stars .tv też nie pisał że jest zły a że pomimo że ma wysokie bitrate nie jest taki jak powinien.A skoro jak twierdzicie jest bitrate po kilkanaście mega wsumie to nawet nikt nie wstawił na to dowodu)obraz powinien być bardzo dobry.Doskonale widzę ja wyglądają kanały które mają np 13 mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Chciałem Ci @czerstwy przypomnieć, że "ta osoba" również wtedy twierdziła, że nie da się prowadzić tego biznesu przy abonamencie 15 zł, tak więc z całym szacunkiem, ale to nie jest moja wyrocznia jakaś. Doskonale widzę co mam na ekranie własnego telewizora. Jakość Eleven w kablu UPC jest taka sama jak innych kanałów  nadawanych w HD, ( może z wyjątkiem programów muzycznych w których nadają stare klipy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Nie uważam się za "znawcę", ale wydaje mi się , że trzeba brać również pod uwagę lokalizację danej sieci, czy była budowana przez PTK lub UPC, czy też przejmowana przez te podmioty. Czy była modernizowana i jak leci świadłowód. Nie wydaje mi się aby wszędzie było tak samo . Więc opierając się na opinii jednego tylko "znawcy" jest w mojej ocenie mocno chybione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dostęp do Eleven tylko z SAT i dla mnie liczy się to co widzi moje oko i słyszą uszy. Jest słabo i nie będę im za to płacił mimo że jestem fanem piłki . Na Canal+ ogląda się wszystko lepiej. A winą może jest też fakt braku kontaktu z jakimś powiedzmy działem technicznym Eleven bo wszyscy inni czy to na FB czy mailem odpowiadają że jest Ok i nie widzą problemu, zakłóceń i radzą... modernizacje zestawu satelitarnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywykłem:-)

Szkoda że Roberta nie ma ale mówią że może wrócić,wywiad z nim przeprowadzili,pokazali na torze w Hiszpanii.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...