Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo naszego widza bardziej interesowałby mecz np. BB Termalica vs Sandecja, niż Sampdoria vs. Milan 

Mam nadzieje że c+ zrobi sojusz z 11 w przetargu o ESA. 

Naszego widza powiadasz - ja jako głos mniejszości ...... :D 

Może i 11 dysponuje dużym workiem dukatów ale jeśli kosztem ogórków  - piki nożnej z Laliga czy Serie A zaczną pokazywać piłkę kopaną z ESA37 to ja dziękuję za takie Eleven :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od nowego kontraktu ma być ESA34. Po za tym ja też tak wole. No ale chcę żeby 11 trochę tu pożyło a słupki nie są zachwycające, I za kilka lat panowie zabiorą manatki i skończy się ten "RAJ". Bo teraz każdy kto chce może sobie od ręki legalnie obejrzeć meczyka z Camp Nou  czy San Siro. Lecz niestety Polaków to nie za bardzo interesuje. Moim zdaniem 11 ma potencjał na poziomie Eurospotu. Bo te 15 zł to są naprawdę grosze.  11 jest trochę tajemniczy, nic nie słychać o ich wpływach, raportach itp. Niestety muszą kupić ESA. Bo Ekstraliga jest fajna ale nie każdy się emocjonuje żużlem. A im potrzeba mieć coś dla pospolitego szalikowca, dla którego teraz 11 to jest elegancja Francja.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Eleven Sport 4 zawita do Cyfrowego Polsatu.Okres wyłączności w NC+dawno sie zakonczyl.


Obecnie nie posiadamy informacji w sprawie dodania kanału Eleven Sports 4 do naszej oferty. Prosimy, śledź naszą oficjalną stronę na Facebooku oraz Biuro prasowe, by być na bieżąco ze zmianami.

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od nowego kontraktu ma być ESA34. Po za tym ja też tak wole. No ale chcę żeby 11 trochę tu pożyło a słupki nie są zachwycające, I za kilka lat panowie zabiorą manatki i skończy się ten "RAJ". Bo teraz każdy kto chce może sobie od ręki legalnie obejrzeć meczyka z Camp Nou  czy San Siro. Lecz niestety Polaków to nie za bardzo interesuje. Moim zdaniem 11 ma potencjał na poziomie Eurospotu. Bo te 15 zł to są naprawdę grosze.  11 jest trochę tajemniczy, nic nie słychać o ich wpływach, raportach itp. Niestety muszą kupić ESA. Bo Ekstraliga jest fajna ale nie każdy się emocjonuje żużlem. A im potrzeba mieć coś dla pospolitego szalikowca, dla którego teraz 11 to jest elegancja Francja.      

Akurat ostatnio przyjęto że kolejne lata będzie ESA37 więc pomysł z ESA34 na kilka lat zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...