Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bart28 Nie banuj mnie za to co napisze. Sorry ale muszę i przepraszam. @STARS.TV Czytam tę Twoje [beep]ny i nie wierzę jak bardzo jesteś amatorem! Dyskredytujesz całe Eleveny jakie to małe oglądalności sa na Eleven a jak cudowny jest C+! Ludzie w tym kraju też są amatorami łącznie z Tobą, skoro wybierają coś kosmicznie drozszego i z ubozszym sportowo kontentem. Na Eleven są trzy najlepsze ligi z pieciu europejskich z ogromem Polaków a Ty usilnie próbujesz wmówić ze jak to wszyscy oglądana C+ z tragiczna ekstraklape! No ogarnij się! Druga sprawa to ten [beep]ony nielsen. Dalej twierdzę, że można go o kant czterech liter rozwalić. Jeśli się wybiórczo bada tylko 1000 ludzi to jak to może być miarodajne jak np drugi tysiąc ludzi bedzie to o wiele liczniej oglądać. A później się dziwią że Kurski też narzeka na Nielsena i wcale się nie dziwię, choćgo nie lubię. Badajmy np grupę ludz rzedu nawet 100 tys ludzi nawet kosztem kasy i nie mów mi ze to nie możliwe! Albo jeszcze inaczej. Wysyłajmy ankiety do tych ktorzy sa objeci telemetrem tematycznie, np kanały sportowe, przyrodnicze czy informacyjne i niech wybierają,a nie mierzymy losowo i później mamy tak jak mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian644, powiedz mi proszę, amatorowi, skąd Ty się urwałeś? :) Z choinki? Ale to jeszcze trochę za wcześnie :) Jakie 1000 osób, czy w ogóle wiesz o czym piszesz? Nie wiesz. 1800 gospodarstw domowych w których badanych jest ponad 5 tyś ludzi. W którym takim badaniu statystycznym bada się więcej osób? W słuchalności radia może? Są miasta gdzie próba jest na 473 osobach. W badaniach popularności partii politycznych? Tam próba jest często w okolicach 1100 osób. Tyle w temacie znienawidzonego Nielsena który nie chce pokazać świetnej oglądalności Elevenów. Co do tych wypasionych lig piłkarskich z różnych krajów... czy tak ciężko wziąć pod uwagę, że może zainteresowanie Polaków tym tematem, za 15 złotych miesięcznie, jest znacznie mniejsze niż Tobie się wydaje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czytnik, no nie. Nie da się zbadać 100% ludzi oglądających telewizję w danej chwili. Koszty byłyby ogromne dlatego nikt o tym nawet nie fantazjuje. Ja też oglądam STARS.TV na okrągło, a czasem wynik mam zero! :)

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to fascynuje bo za każdym razem gdy przypadkiem trafię na rodzimą kopaną to pilot sam się wciska w moje łapy i krzyczy żebym zmienił kanał  :mrgreen:

No popatrz a inni tak mają z f1 :lol2: Widzę że zaczynasz herezje pisać że tu nagle F1 staje się najbardziej popularną dyscypliną w Polsce.I jest bardziej popularna od piłki.Tylko od jakiej piłki Ligi francuska czy włoska nigdy nie miały dużej oglądalności a dla miłośników La Liga widać 15 zeta to za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eleven ma zasięg 3,9% a Canal + ma 11,2%

 

 

Eleven Sports

20.11 - 1 167 (niedziela bez F1)

27.11 - 18 322 (niedziela z F1)

 

:mrgreen:

Czy ten zasięg jest liczony procentowo wśród telemetrów, które mają wykupione opcje Eleven lub C+?

Dla mnie, to trochę bez sensu w wypadku kanałów premium. Zasięg wg mnie powinien być liczony spośród osób, które mają możliwość skorzystania z opcji wykupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy, znowu nic takiego. Wyniki pokazują że to najpopularniejszy sport wśród widzów Eleven a nie najpopularniejszy sport w Polsce, czytamy ze zrozumieniem :)

 

Zasięg stacji to realna możliwość odbioru, tu i teraz a nie teoretyczna możliwość wykupienia. Rozumie się to tak: 3,9% Polaków ma realny, wykupiony dostęp do tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska piłka jest najpopularniejsza wśród fanów w Polsce. Polacy są kibicami poszczególnych ekip i śledzą rywalizację. Poziom sportowy to kwestia drugorzędna. Liga włoska, Francuska, hiszpańska- lepsze,ale z zdecydowanie niższym zainteresowaniem wśród Polaków. Pokazywały to wyniki zarówno jak te ligi były w Canal+ jak i obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto komentuje ze Święcickim Napoli teraz? Oglądam Serie A rzadko, zachwalaliscie tutaj komentatorów tej ligi, a gościu wjeżdża z M. Gessler na początku, potem [beep]... o Rosbergu i Bayernie... A Święcicki wciąga się w jakieś gimnazjalne historyjki... Przecież to [beep]... pokroju Milko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto komentuje ze Święcickim Napoli teraz? Oglądam Serie A rzadko, zachwalaliscie tutaj komentatorów tej ligi, a gościu wjeżdża z M. Gessler na początku, potem [beep]... o Rosbergu i Bayernie... A Święcicki wciąga się w jakieś gimnazjalne historyjki... Przecież to [beep]... pokroju Milko.

To wiele tracisz że nie oglądasz bo tych historyjek  usłyszałbyś więcej.Choć mi akurat Święcicki pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj przy F1 ten sam Kapica też sadził smutne żarty (O, Holender), do tej pory myślałem, że to epizod był, ale widzę, że co transmisja to pojawia się to samo - pudelkowo-gimnazjalny humor. Sorry, ale mam 33 lata i to jest dla mnie żenujące, a nie profesjonalne, że komentator myśli, że jest dowcipny. Otóż nie jest dowcipny - jest śmieszny. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to "nowa jakość w tv", o której mówił Mirosławski to jednak nie jest dla mnie... Inna sprawa, że wirtualny poker i zakłady bukmacherskie to ich główne reklamy, więc chyba jednak są bardzo mocno nastawieni na młodego widza.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale pochwały dla Kapicy okazały się przedwczesne. Jak się go słucha to człowiek ma wrażenie, że chłopak przychodzi do dziupli prosto z lekcji w gimnazjum. Już wcześniej zwracałem na to uwagę, gdy Filippo wyskakiwał z tekstami typu: "Pamiętam go z Football Managera", albo teksty Święcickiego "Filip, grałeś wczoraj w FIFĘ?"...

 

Generalnie to przyczepiłbym się też do tego słowotoku obu "Panów". Za dużo gadają, te transmisje są przegadane i czasem przez to męczące. Czasami lepiej mniej słów, a więcej jakości, zamiast gadki o grach komputerowych, filmach, muzyce... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie poziom komentarza F1 z wyjątkiem Sokoła pozostawia wiele do życzenia. 

 

Debiutancki sezon komentatorów, więc może za rok będzie lepiej. 

Z łezką w oku wspominam Borowczyka, który mimo, że sadził babole to był jednak "słuchalny" i znajomością tematu ogarniał dużo serii wyścigowych. Przez litość nawet nie wspomnę, że potrafił przetłumaczyć komunikaty radiowe, co w Eleven potrafi jedynie Sokół, bo Gąsiorowski z Kapicą albo gadają o [beep]ołach, albo zwyczajnie nie starcza im znajomości języka angielskiego. Łudzę się, że Mirosławski się opamięta i Sokoła da do mikrofonu, ale coś czuję, że jednak next season dalej będzie zajeżdżany tymi amatorami, bo nikt im przecież nie powie, że robią coś źle, bo to by znaczyło, że trzeba się przyznać do błędu, a to u ludzi z Eleven pięta achillesowa.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę w programie, że Eleven nie pokazuje już magazynu ze skrótami ligi szkockiej? Z 2. ligą angielską też oszaleli - tylko 1 emisja w tygodniu.

Skrótów szkockiej to już długi czas nie ma, a w tym sezonie to chyba w ogóle.

Ja też zaczynam tęsknić za F1 w Polsacie, Borowczyk to jednak mimo wszystko było to. :D Do tego co jest teraz ciężko mi się jakoś przekonać, Sokół jako jedyny ogarnia temat, to się zgadza. Mimo, że może nie jestem jakimś zapalonym fanem F1 to po prostu mam takie odczucia.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy dopiero zaczynacie tęsknić za Borowczykiem, a ja już za nim tesknię od kilku miesięcy... :(

Przez litość nawet nie wspomnę, że potrafił przetłumaczyć komunikaty radiowe, co w Eleven potrafi jedynie Sokół, bo Gąsiorowski z Kapicą albo gadają o [beep]ołach, albo zwyczajnie nie starcza im znajomości języka angielskiego.

Bingo... Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam poczucie humoru Kapicy i Swiecickiego odpowiada. Oczywiście czasem tego za dużo ale ogólnie mozna sie pośmiać i posłuchać ciekawych anegdot ktorycg nie brakuje gdy mecz słabszy.

 

F1 mi bardziej szkoda i brajuje Jedrzejewskiego Grzegorza. On sie emocjonowal i razem z Borowczykiem tworzyli suoer duet. U Gąsiorowski & Kapica wkurza mnie ze nie ogpadaja uwaznie wyścigu i potem gadjaa bzdury jak to ze Mercedes popelnia boad i sabotaż... A oni czekali az Ferrari zjedzie by nie wypuścić na kolizje z nimi kierowców...

 

No i ten Gąsiorowski to skaby komentator jednak, umówmy sie. Ogólnie na plus ze Eleven jest na miejscu i fajne wywiady i studio robi, to im na plus zdecydowanie względem Polsatu. Nawet ten magazyn GP daja czego Polsat nie robił. Jedynie czasami kilka materialow dali w studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anegdoty piłkarskie czy związane ze światem F1 to jedno, ale jeśli zniżamy się do poziomu humoru gimnazjalnego i odwołujemy się do memów, czy pudelkowych plotek to jednak niesmak pozostaje, bo to trochą trąci amatorszczyzną. Poza tym to pójście po najmniejszej linii oporu - wejdziesz na daną stronę, zobaczysz z czego aktualnie ludzie się śmieją i puścisz to na antenie. Tego wymagamy od komentatorów? Chyba nie. No chyba, że bycie trendy wśród młodzieży jest wymogiem związanym z targetowaniem.

 

Osobną kwestią jest sztuczność Święcickiego, nie wiem czym tu się zachwycać. Wystarczy posłuchać Gazdy, Pawłowskiego, czy Ćwiąkały, by dowiedzieć się co to naturalność w tym zawodzie, swoboda wypowiedzi i tak potrzebny luz, natomiast duet Święcicki&Kapica wcale naturalny nie jest, ich wypowiedzi noszą znamiona ustalonych przed wejściem na antenę. a już sztuczny i rubaszny śmiech Święcickiego to jakaś masakra. To trochę oszukiwanie widza, gdy mu się "udaje" swobodę i luz. Poza tym miałem okazję posłuchać tego duetu w ostatnim czasie kilka razy i tych samych panów z innymi komentatorami i odnoszę wrażenie, że mają kilkanaście wyuczonych formułek, które podczas transmisji muszą się pojawić. Ja wiem, że są młodzi, i ktoś dał im szansę i czas, ale dla mnie to jednak pewna oznaka ograniczenia jeśli chodzi o komentatorkę, gdy zamykasz się ciągle w tych samych sloganach, sformułowaniach i zwrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonUnitedxD

Anegdoty piłkarskie czy związane ze światem F1 to jedno, ale jeśli zniżamy się do poziomu humoru gimnazjalnego i odwołujemy się do memów, czy pudelkowych plotek to jednak niesmak pozostaje, bo to trochą trąci amatorszczyzną. Poza tym to pójście po najmniejszej linii oporu - wejdziesz na daną stronę, zobaczysz z czego aktualnie ludzie się śmieją i puścisz to na antenie. Tego wymagamy od komentatorów? Chyba nie. No chyba, że bycie trendy wśród młodzieży jest wymogiem związanym z targetowaniem.

Dokładnie to miałem na myśli. 

 

Do spraw stricte związanych z meczem, anegdot, opowiastek, cytatów nie mam pretensji. One są jak najbardziej wskazane, ale gdy człowiek słyszy o tym wszystkim innym co trafnie wytknął @spirit83 to człowiek nie ma wrażenia, że słucha komentatora tylko jakiegoś youtubera. Na dodatek youtubera tego gorszego sortu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...