Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po upadku K-1  to obecnie najlepsza organizacja w tym sporcie. Fajnie że niektóre prawa są kupowanie do więcej niż jednego kraju bo w ten sposób do nas trafiają nowe prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Październik 2016

 

                        Wszyscy 4+

 

Eleven Sports        0,05%

 

Eleven                   0,02%

 

 

                    Wszyscy 16-49

 

Eleven Sports        0,09%

 

Eleven                   0,02%

 

 

Wow - sa wyniki - tak jak pisalem zaraz po starcie kanalow - wyniki nie moga byc lepsze niz te, gdy te ligi byly w Canal+ - spora czesc ktora je miala w Canal+ nie miala ochoty placic za cos, co miala wczesniej od poczatku umowy w cenie abonamentu (oczywisice Ja tez) a nikt spoza tego grona kupowac tego nie chcial. Czyli to zadna niespodzianka - zwyczajnie musialy byc tak zenujace. No i tak jak mowilem - nikt tego nie kupuje, bo nie warto.

 

- Ciagle problemy z obrazem/dzwiekiem (pasek informujacy, ze transmisja zaraz powroci do normalnego stanu to normalka u nich

- Slaba jakosc przekazu audio (jakby ktos komentowal przez walkie-talkie)

- Pelno durnych reklam (tuz przed pierwszym gwizdkiem a nawet w trakcie!!!)

 

Dodajac jeszcze te reklamy bukmacherow i banery na 1/4 ekranu to ogolnie to wszystko wyglada jak lekko unowoczesniony Sportklub (co sie dziwic - w koncu zaloge Eleven stanowia w wiekszosci wlasnie ludzie ktorzy byli wczesniej w tej stacji, na czele z szefunciem klamczuchem, ktory tylko potrafi paplac jezykiem i obiecywac - ogarniecie chocby 1 studia to dla niego zbyt trudna kwestia, wiec o czym my mowimy XD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja [beep]nych zapowiedzi zasłaniających transmisję na Eleven trwa  :evil:  Myślałem, że oglądanie tydzień czasu zapowiedzi Formuły 1 w Meksyku to wypadek przy pracy, ale nie! Wczoraj znów wywalone na ćwierć ekranu derby Mediolanu i derby Madrytu.  :evil:  Komu to ja się pytam? Gospodyni domowej nie interesującej się futbolem? No, komu te informacje? Poziom ogłupienia osoby, która decyduje o tych napisach na ekranie jest zaiście potężny? Może wystarczyłoby taką zajawkę pokazać raz na godzinę na pasku? Skąd taki brak szacunku dla widza?  :evil:

Edytowane przez Barti
Klawisz Shift na klawiaturze ci nie działa? Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono też ogólnie pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ciekawszym sposobem byłoby wg mnie wysunięcie taj zapowiedzi wydarzenia przykładowo 4 razy w ciągu meczu na 30 sekund. Oczywiście jeżeli już muszą ludzi wk... i zaśmiecać ekran. Takie skojarzenie mam odnośnie tych reklam, zapowiedzi graficznych w trakcie meczu, że zamiast przypominać to kanał TV, przypomina to jakiś "ruski" stream. Do tego coraz częściej dziwne docinki Miroslawskiego i jego kompana podczas F1, które podobno mają być śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ciekawszym sposobem byłoby wg mnie wysunięcie taj zapowiedzi wydarzenia przykładowo 4 razy w ciągu meczu na 30 sekund. Oczywiście jeżeli już muszą ludzi wk... i zaśmiecać ekran. Takie skojarzenie mam odnośnie tych reklam, zapowiedzi graficznych w trakcie meczu, że zamiast przypominać to kanał TV, przypomina to jakiś "ruski" stream. Do tego coraz częściej dziwne docinki Miroslawskiego i jego kompana podczas F1, które podobno mają być śmieszne.

 

Nie obrażaj ruskich streamów, bo pewnie niektóre lepiej wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...