Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dziś świeżą prasówkę z rozpiską. Odniosłem wrażenie że prawa nie footballowe są typowymi zapchajdziurami. Jak nie ma kopanej to dają tyle ile mają, a jak jest regularny piłkarski weekend to ręcznej nie ma wcale. Moim zdaniem, ten weekend wyjaśnia całą strategię stacji.

 

I bardzo dobrze - to jest normalne podejście! Jak widać Eleven wie co to znaczy sport drugorzędny, mimo mitycznej oglądalności jakiegoś tam finału jakiejś tam ligi mistrzów :) ale wiem, wiem kosz i ręczna mają większa oglądalność niż Barca i Real :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były mecze koszykówki, ale było to przetarcie przed Eurobasketem. Jak rozumiem po to były te prawa, żeby skojarzyć Eleven z koszem. 

Miedzy innymi dlatego, np. TVN pokazuje jakiś film, kiedy jego kontynuacja jest w kinie. Taki marketing wiązany, 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko 3 z 5 meczów - coraz gorzej w Eleven.

Studio przed El Clasico 3 grudnia będzie trwało tylko 1 godzinę - w Canal+ trwałoby na pewno dłużej.

Eleven od ponad roku nie potrafi przygotować własnego studia - jakieś bary albo plaża bądź parking przed stadionem.

Nie stać ich na wykupienie skyboxa na stadionie?!

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko 3 z 5 meczów - coraz gorzej w Eleven.

 

Bo mają sygnał z tych 3 meczy tylko  i nie tyczy się to tylko Eleven ale nawet u bukmacherów nie można obejrzeć tych meczy a oni pokazują 100% tego co mogą pokazać.  Choć w południowej Ameryce na pewno można obejrzeć mecz Wenezueli ale widocznie nie ma przekazu na świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio przed El Clasico 3 grudnia będzie trwało tylko 1 godzinę - w Canal+ trwałoby na pewno dłużej.

 

Nie stać ich na wykupienie skyboxa na stadionie?!

 

Nie przeceniaj tak tego Canal+ - jak nie wiesz.

Może i stać, tylko co za różnica, gdzie będą gadające głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czytnik Nie masz nc+ - najlepszej platformy satelitarnej w Polsce, to mnie nie pouczaj.

W odróżnieniu do Ciebie mam pakiet Superpremium+ i oglądam regularnie Canal+ Sport HD,więc wiem ile trwa studio Ligi Mistrzów przed meczami Legii Warszawa.

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu studio, czy komentarz przy derbach Europy, jak tam futbol przemawia sam za siebie? Już nie mówiąc o poświęcaniu kolejnych praw tylko po to, aby gadające głowy karierę robiły.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycina wam czasami Eleven Sports (tj. zanik głosu, czy też artefakty)? Dzisiaj podczas treningu F1 to zauważyłem.

 

U mnie podobnie. To jest nowa definicja HD wg Eleven.

Każdy z trzech kanałów Eleven w nc+ ma max bitrate równy 7 Mb/s, gdzie TVN24 BIS HD ma 8 Mb/s - jest tylko kanałem informacyjnym.

W przypadku kanałów sportowych bitrate powinien być dużo wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 jest teraz nadawany z transpondera Cyfrowego Polsatu ,został przeniesiony z transpondera nc+ - gdzie bitrate był na poziomie dla kanałów sportowych Canal+.

Kosmos to Canal+ Sport HD w porównaniu do Eleven.

Zgłosiłem ten problem z zacinaniem obrazu i dźwiękiem do Eleven i dostałem odpowiedź:

Nie otrzymujemy zgłoszeń w podobnej sprawie. Prosimy o kontakt z operatorem.

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@begos kłamią ja zgłosiłem jakiś czas temu do NC+ i mieli to wyjaśnić z Eleven. Mało tego podałem trochę transmisji i jakie to były problemy.Operator chciał mnie zbyć darmowym miesiącem do Eleven ale ja chciałem by wyjaśnili to z Eleven.Mają dać znać jaka była odpowiedz ze strony nadawcy kanału.Teraz już wiem jaka będzie odpowiedż. :lol2: A to że kłamią to wystarczy poczytać ich FP gdzie otrzymują takie zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...