Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o ligę włoską to Eleven miażdży Canal+ jakością komentarza. Robią to młodzi ludzie z pasją. Ciekawie się ich słucha. Nie mają problemów z płynnym wysławianiem się, jak np. Milko, czy Olbrycht. Przyczepić się można jedynie do Dumanowskiego.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 minutach ogarnęli, brawo Eleven. :lol2:

To jest taki wielki problem, żeby coś takiego sprawdzić przed meczem i ewentualnie wtedy poprawić?

Wzorowali się na najlepszych kanałach premium, czyli C+, które zapoczątkowały ten trend rozjeżdzania obrazu z dźwiękiem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie mozna bylo spodziewac - posciagali gosci ktorzy chca byc "cool" i wychodza takie akcje XD Ten projekt dlugo nie przetrwa - zwyczajnie to sie nie moglo udac - amatorska stacja i tyle w temacie :)

Ludzie komentujacy w radiach internetowych itd. duzo lepiej sobie radza :)

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktoś kto ogląda Ligue 1, zna język francuski i jest wk...ny, że nie może zobaczyć meczu lidera Nice? Chyba od początku rozgrywek nie widziałem meczów Nicei bo jaśnie państwo Eleven skupiają się na PSG, Marsylii i Rennes oraz Monaco gdzie grają Polacy. Bardzo fajnie, ale dzisiaj jest mecz Nicei o 20.45, a nigdzie tego nie ma!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktoś kto ogląda Ligue 1, zna język francuski i jest wk...ny, że nie może zobaczyć meczu lidera Nice? Chyba od początku rozgrywek nie widziałem meczów Nicei bo jaśnie państwo Eleven skupiają się na PSG, Marsylii i Rennes oraz Monaco gdzie grają Polacy. Bardzo fajnie, ale dzisiaj jest mecz Nicei o 20.45, a nigdzie tego nie ma!!!

Mecz w programie był gdzieś od tygodnia, ale w ostatnich dniach usunęli to spotkanie i dali galę walki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 listopada jak robiłem rozpiskę meczu już nie było, w tę niedzielę Nice pokazać już planują. :)

 

W tym tygodniu na żywo w Eleven:
 
Poniedziałek, 21.11:
 
02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Washington Redskins - Green Bay Packers
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - CA Osasuna
 
Wtorek, 22.11:
 
02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Oakland Raiders - Houston Texans
 
Środa, 23.11:
 
18:25 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Flensburg Handewitt - THW Kiel
 
Czwartek, 24.11:
 
18:30 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Detroit Lions – Minnesota Vikings 
22:30 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Dallas Cowboys – Washington Redskins 
 
Piątek, 25.11:
 
02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Indianapolis Colts – Pittsburgh Steelers 
09:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Abu Zabi - 1. sesja treningowa (+ studio od 09:30)
13:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Abu Zabi - 2. sesja treningowa (+ studio od 13:30)
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Real Betis Balompié
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Stade Rennais FC - Toulouse FC
 
Sobota, 26.11:
 
10:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Abu Zabi - 3. sesja treningowa (+ studio od 10:30)
11:00 E   STAN FUTBOLU
12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Malaga CF - Deportivo La Coruna
13:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Abu Zabi - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 13:30)
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Real Sporting Gijón
16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Monaco - Olympique Marsylia
18:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Chievo Werona
18:10 EE PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Mol-Pick Szeged - IFK Kristianstad
19:55 EE PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Kadetten Schaffhausen - Orlen Wisła Płock
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Empoli FC - AC Milan
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Valencia CF
 
Niedziela, 27.11:
 
11:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - CD Alaves
12:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Palermo - SS Lazio
13:45 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Abu Zabi (+ studio od 13:00)
14:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FC
14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: FC Crotone - UC Sampdoria
16:10 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Atletico Madryt
16:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: OGC Nice - SC Bastia
17:55 E   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: KS Vive Tauron Kielce - HC Prvo Zagrzeb
18:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Granada CF
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Lyon - Paris Saint-Germain
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - FC Barcelona
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Pescara Calcio
Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, rozpiskę przygotowywałem tym razem w piątek, bo w weekend za bardzo czasu nie miałem, a wtedy nie wiedziałem jeszcze o 3 transmisjach NFL, a nawet powiem że tego się nie spodziewałem i wczoraj sprawdzając ramówki czy jakichś zmian nie ma tego nie zauważyłem, przepraszam i nie denerwuj się tak, ochłoń, dzięki za zwrócenie uwagi. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę smiechy hihy przed meczem w Madrycie ze studio z parkingu itp... Żałosne komentarze jak zwykle. A Stan futbolu wreszcie poważny i ciekawy bez przemadrzalego Zarzecznego, z goscmi na poziomie. A studio przed meczem i w przerwie bylo ze stadionu choc dla mnie to wazna jest treść w studio a nie skad robia. No aoe nikt nie pochwali nawet ze wyszlo im super jak te studia F1 z padoku. Typko by krytykować...

W dodatku pochwala dla Swiecickiego i Ćwiekaly m.in. W sobote derby Madrytu ze stadionu a w niedziele Mati zrobil o 15 mecz Romy a wieczorem mecz na San Siro jeszcze robil z Kapica. To sie nazywa pasja. Takich ludzi to ja cenię! Brawo Mati & Kapica. Znowu komentarz meczow ich miazga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eleven Sports

 

Atletico - Real

1 połowa - 59.816

2 połowa - 52.528

 

dla porównania

 

Eurosport 2

 

Borussia - Bayern

1 połowa - 738.428

2 połowa - 893.149

A jak dla porównania wyglądała oglądalność hitu PL:Manchester United-Arsenal(sobota-13:25;Canal+Sport 2)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy tego typu mieli wszyscy bez wyjątku. Tylko nie w takim stopniu, jak Eleven. Swoją drogą dobrze, że ogarnęli to tak szybko, a nie dowiedzieli się o tym pod koniec pierwszej połowy z internetu. :lol2:

 

Tylko, że C+ ma ten problem ZA KAŻDYM RAZEM kiedy robią transmisje ze stadionu i dzieje się tak od dobrych 2 lat i nie trwa to 5 minut spotkania, ale oczywiście o tym zapominasz, bo zostałeś wykupiony przez C+. Skoro nie podobają się Tobie kanały Eleven to po co je oglądasz? A jak nie oglądasz albo tylko zerkasz to jakim prawem masz czelność komentować? Zaraz wyskoczysz mi z argumentem, że wolność słowa i że to forum do takich spraw, ale zauważ, ze ja np. nie oglądam kanałów przyrodniczych, bo ich nie lubię a jakoś nic złego o nich nie piszę. Czy każdy Polak musi być zawistny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pamiętajcie, że dane oglądalności to tzw. dane wirtualne, za które wyciągają rzeczywistą kasę od reklamodawców.

Czy ktoś z Was jest objęty pomiarem telemetrycznym? :)

 

Im wychodzi, że mecz oglądało 50 tys., a w rzeczywistości mogło oglądać 5 tys., a może i 70 tys. Nie chcę tutaj krytykować metodologii, ale radzę podchodzić do tego z dużym dystansem. Szczególnie jeśli chodzi o dane ilościowe.

 

Widzę smiechy hihy przed meczem w Madrycie ze studio z parkingu itp... Żałosne komentarze jak zwykle. A Stan futbolu wreszcie poważny i ciekawy bez przemadrzalego Zarzecznego, z goscmi na poziomie. A studio przed meczem i w przerwie bylo ze stadionu choc dla mnie to wazna jest treść w studio a nie skad robia. No aoe nikt nie pochwali nawet ze wyszlo im super jak te studia F1 z padoku. Typko by krytykować...
 

 

To prawda. Także w mojej cenie sportowa publicystyka w Eleven jest coraz lepsza. Studio było całkiem, całkiem. "Stan futbolu" także bardziej merytoryczny, chociaż mniej dynamiczny. Ale niestety z Zarzecznego nie zrezygnują, bo dzięki niemu mają ruch w social mediach, bo "[beep]" od kilku tygodni w komentarzach podnieca się rogalikami. A prawda jest taka, że facet jest po po prostu beznadziejny. Wydaje mu się, że wszystkich zna i wszystko wie, a jest zupełnie inaczej.

 

To co już pisałem przy okazji pierwszego roku. W Eleven czuć pasję (co już dawno odpłyneło np. w Canal+). Może czasami brakuje profesjonalizmu. Ale oni od początku powtarzają, że sport jest po to by się nim bawić, a nie udawać ważniaków. I za to cenię Eleven, mimo wpadek. Dzięki temu stacja jest żywa i daje poczucie bycia bliżej widzów. Chociaż brakuje mi więcej sportowej publicystyki z młodymi dziennikarzami i nowymi twarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...