Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak. Włoska i Francuska nigdy nie miała dużej oglądalności i prezentuje się to podobnie na Eleven jak i wcześniej na C+. Hiszpańska również nie licząc Realu i Barcelony nie miała dużej oglądalności. Zaskakuje mnie jednak przeciętna oglądalność Realu i Barcelony w Eleven. Na C+ była z tego co pamiętam większa zdecydowanie jeżeli chodzi o te kluby. Chyba teraz wychodzi, że jednak wiele dzieciaków korzystało na tym że rodzice płacili za C+ hehe. Jeżeli chodzi o oglądalność to nadal najlepiej oglądane rozgrywki należą do C+. Mowa oczywiście o Lidze Mistrzów, lidze angielskiej i ekstraklasie. Jestem ciekawy czy C+ będzie wstanie te prawa utrzymać... Eleven dla F1 kupili Polsatowcy i tutaj nie ma chyba żadnych wątpliwości. Porównajmy sobie ceny najdroższych pakietów w nc + i CP. To mówi wiele. Nie dziwię się więc że dużo osób posiadających nc+ jednak nie zdecydowało się na wykupienie Elevenow. Stawki za pakiety w tej platformie są już bardzo wysokie, a tutaj nagle jeszcze kolejne +15 zł. Fanatycy kupili dostep, inni jednak odpuścili i zostali przy Premier League, Ekstraklasie i Lidze Mistrzów.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Borowczyk z Sokołem! Pierwszy robił klimat, drugi widział istotne rzeczy i było super :)

 

Gąsiorowski z Kapicą robią to pierwszy sezon. Mam też wrażenie, że przełom nastąpił w USA, lub Meksyku - większy luz i swoboda.

Pamiętam natomiast dobrze pierwsze sezony Borowczyk Show w TV 4 i Polsacie - od jego "mądrości i błyskotliwości"  filcowały się swetry na plecach nielicznej widowni. Niewielka poprawa miała miejsce w czasach komentowania pod presją sławy Kubicy i z siedzącym z boku Sokołem. Przez litość nie wspomnę osobliwości komentatorsko - kierowniczej pt. Maurycy Kochański, który brylował w Polsacie, dopóki litościwie nie został zastąpiony Fijałkowskim.

Proponuję dać kredyt zaufania teamowi MG/FK, bo na stałą obecność Sokoła przed mikrofonem nie ma co liczyć - zapewne przez kolejny rok będzie objeżdżał tory F1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na temat komentatorów wypowiadać się nie lubię, zawód  jak dla mnie niepotrzebny a jak mam coś pisać to pozytywnie:D Więc na doże uznanie zasługuje komentarz z wczorajszego meczu Liverpool - Leeds (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński) duży entuzjazm - chyba jeszcze się ci ludzie nie wypalili zawodowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://media2.pl/media/137479-Starcie-hiszpanski-poteg-El-Clasico-na-zywo-w-Eleven.-Specjalne-studio-i-programy.html

Pasjonujące El Clasico na antenie Eleven 3 grudnia 2016 roku od godz. 16:00 komentować będą Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała. Studio przedmeczowe wystartuje o 15:00, a prosto z Camp Nou poprowadzi je Mateusz Święcicki. Wśród jego gości znajdą się m.in. Marcin Gazda i Rafał Lebiedziński. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven robi wszystkio prawie dobrze? 
Poza dużą ilością praw, to niewiele rzeczy robią dobrze i niestety nie uczą się na błędach, bo Mirosławski od razu blokuje/ignoruje osoby, która zwracają uwagę na błędy pojawiające się w Eleven. 
Nie chodzi też o to, że wszystko robią źle, ale na prawdę nie uczą się na błędach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie wszystko dobrze bo oczywiście brakuje miejsca na belgijska, brazylijska czy druga angielską ale kurcze z pasja prowadza mecze, nie ma złych komentatorow (no moze na sile Mitruta mozna do tego podpiąć) . Eksperci w większości swietni (Majdan niet, Czachowski ma swoje odpaly) ale reszta? Dla mnie sa świetni i lubie ich słuchać. Meczow mnóstwo zawsze coś da sie oglądać.

 

Eleven to najlepsze co moglo sie stac dla fanow sportu i ja sie cieszę bardzo ze moge ich oglądać i sledzic tam Serie A, F1,Ligue1 czy puchar ligi angielskiej itp. Oby tak dalej sie rozwijaoi. Dojdzie trzecu kanap na poważnie i będzie jeszcze lepiej.

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie wszystko dobrze bo oczywiście brakuje miejsca na belgijska, brazylijska czy druga angielską ale kurcze z pasja prowadza mecze, nie ma złych komentatorow (no moze na sile Mitruta mozna do tego podpiąć) . Eksperci w większości swietni (Majdan niet, Czachowski ma swoje odpaly) ale reszta? Dla mnie sa świetni i lubie ich słuchać. Meczow mnóstwo zawsze coś da sie oglądać.

 

Eleven to najlepsze co moglo sie stac dla fanow sportu i ja sie cieszę bardzo ze moge ich oglądać i sledzic tam Serie A, F1,Ligue1 czy puchar ligi angielskiej itp. Oby tak dalej sie rozwijaoi. Dojdzie trzecu kanap na poważnie i będzie jeszcze lepiej.

Moze i nie wszystko dobrze bo oczywiście brakuje miejsca na belgijska, brazylijska czy druga angielską ale kurcze z pasja prowadza mecze, nie ma złych komentatorow (no moze na sile Mitruta mozna do tego podpiąć) . Eksperci w większości swietni (Majdan niet, Czachowski ma swoje odpaly) ale reszta? Dla mnie sa świetni i lubie ich słuchać. Meczow mnóstwo zawsze coś da sie oglądać.

 

Eleven to najlepsze co moglo sie stac dla fanow sportu i ja sie cieszę bardzo ze moge ich oglądać i sledzic tam Serie A, F1,Ligue1 czy puchar ligi angielskiej itp. Oby tak dalej sie rozwijaoi. Dojdzie trzecu kanap na poważnie i będzie jeszcze lepiej.

W zasadzie zgodzę się z tobą, ale litości : pisz posty dokładnie, gramatycznie, składnie- tego się nie da czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się cieszę z powstania Eleven, bo mogę oglądać zagraniczną piłkę w CP. I rzeczywiście części komentatorów słucha się przyjemnie, np. Święcicki czy Grzywacz. Ale dla mnie Mirosławski jest przeciętnym komentatorem (kwestia gustu - komuś może się podobać), dlatego żałuję, że to on będzie komentował El Clasico. 
Natomiast nie popadajmy też w hurra-optymizm, że super się rozwijają, bo moim zdaniem, odkąd pojawili się w CP to nie było jakiś dużych zmian na plus. Dalej brak własnego studia, przez co kuleje oprawa meczowa, słaba jakość, przy której mam wrażenie, że transmisje są takie "wyblakłe". Więc technicznie mają dużo do poprawy i ja wolałbym jednak żeby rozwijali się zdecydowanie szybciej niż teraz - mamy XXI wiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie niestety obietnice bez pokrycia. :( Denerwuje to że najpierw chwalili się że nie wiadomo co będzie w tym studiu, a teraz ucinają ten temat. Chciałbym takiego podsumowania dnia jak w Orange'u, teraz na tym polu jest pustka, oprócz Sportowego Wieczoru w TVP Sport, który jest niestety nieco za krótki. :(

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven robi wszystkio prawie dobrze? 

Poza dużą ilością praw, to niewiele rzeczy robią dobrze i niestety nie uczą się na błędach, bo Mirosławski od razu blokuje/ignoruje osoby, która zwracają uwagę na błędy pojawiające się w Eleven. 

Nie chodzi też o to, że wszystko robią źle, ale na prawdę nie uczą się na błędach. 

 

Ja również się cieszę z powstania Eleven, bo mogę oglądać zagraniczną piłkę w CP. I rzeczywiście części komentatorów słucha się przyjemnie, np. Święcicki czy Grzywacz. Ale dla mnie Mirosławski jest przeciętnym komentatorem (kwestia gustu - komuś może się podobać), dlatego żałuję, że to on będzie komentował El Clasico. 

Natomiast nie popadajmy też w hurra-optymizm, że super się rozwijają, bo moim zdaniem, odkąd pojawili się w CP to nie było jakiś dużych zmian na plus. Dalej brak własnego studia, przez co kuleje oprawa meczowa, słaba jakość, przy której mam wrażenie, że transmisje są takie "wyblakłe". Więc technicznie mają dużo do poprawy i ja wolałbym jednak żeby rozwijali się zdecydowanie szybciej niż teraz - mamy XXI wiek. 

W końcu jakaś sensowna i prawdziwa opinia a nie tylko ochy i achy jak to dobrze bo dużo pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven robi wszystkio prawie dobrze?

Poza dużą ilością praw, to niewiele rzeczy robią dobrze i niestety nie uczą się na błędach, bo Mirosławski od razu blokuje/ignoruje osoby, która zwracają uwagę na błędy pojawiające się w Eleven.

Nie chodzi też o to, że wszystko robią źle, ale na prawdę nie uczą się na błędach.

O, to to! Jak ktoś coś napisze o Eleven to od razu robi się szum, a często jest tak, że przecież ludzie nie chcą dokopać stacji, a po prostu doradzić/konstruktywnie skrytykować. A na każde zarzuty zawsze jest jakaś odpowiedź, zamiast zwykłego "Sorry, zawaliliśmy" :)

 

A komentatorów mają naprawdę dobrych, ale jak to w każdej telewizji są lepsi i gorsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...