Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 12.12:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: New York Giants - Dallas Cowboys

18:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - US Sassuolo Calcio

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Atletico Madryt

20:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - AC Milan

 

Wtorek, 13.12:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: New England Patriots - Baltimore Ravens

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Norwich City - Aston Villa

20:55 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz: FC Sochaux - Olympique Marsylia

 

Środa, 14.12:

 

18:40 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz: Girondins Bordeaux - OGC Nice

20:40 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Wigan Athletic - Newcastle United

20:55 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz: Paris Saint-Germain - Lille OSC

 

Czwartek, 15.12:

 

19:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - ACF Fiorentina

 

Piątek, 16.12:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Seattle Seahawks - Los Angeles Rams

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Real Betis Balompié

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Angers SCO - FC Nantes

 

Sobota, 17.12:

 

11:00 E   STAN FUTBOLU

12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sporting Gijón - Villarreal CF

14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Empoli FC - Cagliari Calcio

16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - UD Las Palmas

16:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: EA Guingamp - Paris Saint-Germain

17:00 ES BOKS: Walka o mistrzowski pas interim WBC World w Jekaterynburgu - waga ciężka: Aleksandr Powietkin - Bermane Stiverne (do 20:00)

18:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Atalanta BC (od ok. 10 minuty)

19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Stade Rennais FC - SC Bastia

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Malaga CF

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - AS Roma

 

Niedziela, 18.12:

 

12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Inter Mediolan

12:55 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Aston Villa FC

14:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: OGC Nice - Dijon FCO

14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Torino FC

14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Chievo Werona - UC Sampdoria

16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - Lille OSC

18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Deportivo La Coruna - CA Osasuna

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Monaco - Olympique Lyon

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - RCD Espanyol

20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - ACF Fiorentina

 

W piątek geniuszom z Eleven skopiowała się ramówka z soboty dla EE, w związku z czym nie wiem co tam planują wieczorem. :) Jest tak też w EPG. :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobną kwestią jest sztuczność Święcickiego, nie wiem czym tu się zachwycać. Wystarczy posłuchać Gazdy, Pawłowskiego, czy Ćwiąkały, by dowiedzieć się co to naturalność w tym zawodzie, swoboda wypowiedzi i tak potrzebny luz, natomiast duet Święcicki&Kapica wcale naturalny nie jest, ich wypowiedzi noszą znamiona ustalonych przed wejściem na antenę. a już sztuczny i rubaszny śmiech Święcickiego to jakaś masakra. To trochę oszukiwanie widza, gdy mu się "udaje" swobodę i luz. Poza tym miałem okazję posłuchać tego duetu w ostatnim czasie kilka razy i tych samych panów z innymi komentatorami i odnoszę wrażenie, że mają kilkanaście wyuczonych formułek, które podczas transmisji muszą się pojawić. Ja wiem, że są młodzi, i ktoś dał im szansę i czas, ale dla mnie to jednak pewna oznaka ograniczenia jeśli chodzi o komentatorkę, gdy zamykasz się ciągle w tych samych sloganach, sformułowaniach i zwrotach.

Dobrze napisane, niemal wszyscy na tym forum zachwycają się Święcickim, jaki to świetny komentator, pasjonat itd. Pasjonatem może i jest ale to jeszcze nie wystarczy, żeby być dobrym komentatorem. Wspomnianą sztuczność słychać gdy opowiada te różne historyjki, często opowiada jakieś [beep]oły a mówi to tak, jakby przekazywał jakąś prawdę objawioną.

Ale to, co mnie naprawdę irytuje, to ciągłe nazywanie zawodników po imieniu, często jeszcze je zdrabniając, jakby to byli jego koledzy - cały mecz jest: Gonzalo! Paulo! Sami! Mario! Leo! Cuadradinio! To samo z przydomkami klubów, w niedzielę co chwila było Granata, Granaty, Granatą. No i na początku meczu się zastanawiałem co to za bramkarz "Czohart" - "Buffon ceni Czoharta, Buffon wymieni się po meczu koszulkami z Czohartem, Buffon coś tam powiedział o Czoharcie", myślałem sobie "kto to jest? Czech? Słowak? Podobno taki dobry bramkarz a pierwszy raz o nim słyszę" i po chwili zaćmienia zdałem sobie sprawę, że przecież to Joe Hart broni w Torino (tzn. w Granacie) i Czohart = Joe Hart.

 

Mi się podoba komentarz Grzywacza, tutaj to widać, tzn. słychać, że gość się pasjonuje angielską (brytyjską) piłką, wszystko wie i pamięta i nie podnieca się takimi [beep]ołami jak Święcicki, dla którego np. było jakimś wielkim i niesamowitym wydarzeniem, że Remi Garde przed podjęciem pracy w Aston Villi, zasięgnął języka u swojego byłego trenera, Wengera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszo85, dodam tylko sztuczne... "ha ha ha" i gimnazjalne żarty wraz z kolegą Kapicą. Może dlatego mnie to drażni, że nie chodziłem do gimnazjum. Wydaje mi się, że to przez tego Kapicę Święcicki stał się taki dziwny, zjechał z formą w porównaniu z tym, co prezentował w Orange, lub urósł w piórka, co można stwierdzić też po niektórych twitach.

A co do Grzywki, to się zgadzam. Znakomicie robi brytyjską piłkę.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanów się który z kanałów ma większy zasięg, Eleven czy Eleven Extra? 
Logicznie rzecz biorąc: 2 mecze na żywo, 3 kanały, więc 2 główne kanały (Eleven i Eleven Sport) transmitują mecze na żywo. 
Ale biorąc pod uwagę logikę redakcji Eleven i ich szefa, to ciężko się dziwić, że jest inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz, który miał być pokazywany w głównym Eleven, nie jest przekazywany w transmisji międzynarodowej, myślisz, że dowiedzieli się o tym wczoraj?
Wiem, że cała paczka Eleven nie ma dużego zasięgu, ale główny kanał ma większy zasięg niż EE, który wystartował znacznie później. 
Dostają kasę za reklamy, więc z czysto biznesowego punktu widzenia, teoretycznie bardziej powinno im się opłacać pokazanie tego meczu na Eleven. 

Ciebie może rzeczywiście to nie interesuje, ale skoro chcą dbać o swoich widzów, to powinni dać możliwość obejrzenia tego meczu większej liczbie widzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...