Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy eleven stracił prawa do szkockiej ligi dziś i jutro są mecze wszystkie anteny wolne i żadnej transmisji :/ nie mają już tej ligi? 

To jest to wykorzystywanie praw na maxa o których pewne osoby w kółko powtarzają. :lol2:

 

Płacimy mało więc można przymknąć oko

A od kogo wymagać jak nie od kanałów dodatkowo płatnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroslawski kasuje Laboge i Marchlinskiego a zauważ ze La Lige komentuje jeszcze Pawłowski i Swiecicki niektóre mecze,do tego rewelacyjny Cwiakala i ogrom meczów wiec nie rozumiem narzekań...

 

Mirosławski to komentator ligi hiszpańskiej, który nie zna języka, komentator który wielokrotnie przezywa arbitra Carlos "Clops" Gómez (zawodowy koniec w większości normalnych stacji), komentator który mecz przenosi na poziom ostatniej ławki w gimnazjalnej ławce.

 

vs. Laboga, Marchliński - trzeba być totalnym ignorantem, żeby nie zobaczyć różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy powinieneś sobie zmienić podpis pod nickiem na rzecznik nc+ :P Twój poziom obiektywizmu i sposób uzasadniania jest na poziomie @Arkona i @Pawopa we trójkę musicie założyć koło wielbicieli nc+ :)

 

 

@darius010 - błaaagam, budowanie emocji przez Mirosławskiego to 3 poziomy wyżej niż Laboga czy Marchliński (mnie trudno z nimi w LM wytrzymać). Mnie się podoba luźny styl komentowania, a nie sztywne trzymanie się konwencji i używanie górnolotnych zwrotów, bo to jest piłka a nie wykład filologiczny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jedynym powodem nie puszczania tych transmisji jest to że dali chyba wszystkim wolne łącznie z technikami co puszczają emisje w 3 kanałach... pewnie jedynie w biurze siedzi technik dyżurny i ochroniarz :D no ale jak już to mogliby puścić bez komentarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010 - błaaagam, budowanie emocji przez Mirosławskiego to 3 poziomy wyżej niż Laboga czy Marchliński (mnie trudno z nimi w LM wytrzymać). Mnie się podoba luźny styl komentowania, a nie sztywne trzymanie się konwencji i używanie górnolotnych zwrotów, bo to jest piłka a nie wykład filologiczny....

Taa... trzy poziomy, poniżej dna chyba.

Mirosławski to gamoń z przerośniętym ego. Widać to było zwłaszcza podczas "transmisji live" z F1. W pewnym momencie zacząłem tęsknić za Borowczykiem, bo ten mimo, że gadał bzdury, to robił to z dużą większą klasą niż ten od pługa oderwany "szef wszystkich szefów". Odkąd zaczął pojawiać się z Sokołem w padoku, to nie było wyścigu, w którym swoim zachowaniem i "żartem" nie sprawiał, że Mikołajowi "ręce opadali" i czuł się strasznie zażenowany takimi sytuacjami.

 

 

Pisałem już o tym wcześniej i podtrzymuję swoje zdanie, że na dzień dzisiejszy Patryk M. to główny hamulcowy tej stacji. Do dzisiaj mam w głowie jego słowa o tym, że jako "szef" nie będzie brał najlepszych wydarzeń, tylko będzie promował swoich pracowników. Jak to wygląda wszyscy widzą. Na "rozruch" może i był dobry, ale teraz pewnego poziomu już nie przeskoczy. Im włodarze Eleven-ów szybciej to zrozumieją, to tym lepiej będzie dla tej stacji.

 

Moje zdanie jest takie, że z nim Eleveny nigdy nie wskoczą na wyższy poziom, bo w tej chwili mam wrażenie (podobnie jak ktoś wcześniej napisał), że Eleven jako target obiera sobie "gimbusów" i trochę starszych łepków.

Podejrzewam, że stąd ta "nowomowa" i styl komentatorów. Wkurza to wielu ludzi w wieku 30+, którzy przywykli do innego poziomu komentowania, a są pośrednio lub bezpośrednio największą grupą płatników za Eleveny.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten temat jest już nudny bo HD bo komentator itd 

Ja uważam że nie ma co już porównywać do Canal+ liga ta i ta jest w Eleven 

Jakoś jest taka jaka jest komentatorów też raczej nie zmienią 

wątpię że te ligi powrócą na canal+ i może i lepiej bo np meczów słabszych ekip byśmy nie zobaczyli a te bardziej mi się ostatnio podobają niż oglądanie tylko zer w banku jak gra np Real czy Barcelona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie numerem 1 jest poprawienie jakości HD

jw.

 

Na darmowych AceStreamach jest znacznie lepsza jakość.

Przemysław Pełka

Nie rozumiem fenomenu tego komentatora. Nienawidziłem go słuchać gdy pracował w Polsacie Sport. Komentarz zupełnie nie z mojej bajki. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 26.12:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Kansas City Chiefs - Denver Broncos

15:55 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Reading FC - Norwich City FC

17:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga belgijska - mecz: Sporting Charleroi - RSC Anderlecht

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Newcastle United FC - Sheffield Wednesday

 

Wtorek, 27.12:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: mecz: Dallas Cowboys - Detroit Lions

13:25 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Queens Park Rangers FC

15:55 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Derby County FC - Birmingham City FC

 

Środa, 28.12:

 

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga szkocka - mecz: St. Johnstone FC - Rangers FC

 

Czwartek, 29.12:

 

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Leeds United AFC

 

Sobota, 31.12:

 

11:00 E   STAN FUTBOLU (być może nagrany wcześniej)

13:15 E   PIŁKA NOŻNA: Liga szkocka - mecz: Rangers FC - Celtic FC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym tygodniu na żywo w Eleven:
 
Poniedziałek, 26.12:
 
02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Kansas City Chiefs - Denver Broncos
15:55 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Reading FC - Norwich City FC
17:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga belgijska - mecz: Sporting Charleroi - RSC Anderlecht
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Newcastle United FC - Sheffield Wednesday
 
Wtorek, 27.12:
 
02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: mecz: Dallas Cowboys - Detroit Lions
13:25 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Queens Park Rangers FC
15:55 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Derby County FC - Birmingham City FC
 
Środa, 28.12:
 
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga szkocka - mecz: St. Johnstone FC - Rangers FC
 
Czwartek, 29.12:
 
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Leeds United AFC
 
Sobota, 31.12:
 
11:00 E   STAN FUTBOLU (być może nagrany wcześniej)
13:15 E   PIŁKA NOŻNA: Liga szkocka - mecz: Rangers FC - Celtic FC

 

Miałem się nie czepiać, ale jednak to zrobię: nie ma czegoś takiego jak 2. liga angielska, w której grają wymienione zespoły. Jadąc od góry jest Premier League, potem Championship, League 1, League 2, National League, itd. Jak już robić zestawienie to porządnie, zwłaszcza, że kluby tak pięknie opisane, a nazwy ligi się nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, weź przestań. Chyba jeszcze Ci procenty buzują w organiźmie po świętach. Przecież ja i dwóch moich kolegów oglądamy te kanały nonstop, to na bank mają większą oglądalność. Trzeci kumpel zastanawia się nad wykupieniem tej opcji, to oglądalność jeszcze wzrośnie ;):D

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...