Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, the cable guy napisał:

@nieczęstygość jak to twojego projektu? Pracowałeś dla nich czy użyli tego bez odpowiedniego wynagrodzenia dla ciebie? ?

To było ironiczne, wiadomo, ze nie ja zaprojektowałem ich oficjalny kolorowy logotyp, ale taką wersję ekranową im kiedyś wysłałem i wrzuciłem też tutaj w wątku fan-made

Podobnie jak było z C+Dokument

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu. Nareszcie logo nie absorbuje uwagi. Tak powinno być od zawsze. ;)

 

@nieczęstygość, śledzę twoje pracę i wykonujesz naprawdę dobrą robotę.

 

PS. Weź jeszcze napisz do ludzi od Polsatów Sport. Może też się w końcu ogarną ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Prośby zostały wysłuchanie, graficy wprowadzili  nowy logotyp według mojego projektu, "wrzuconego" tutaj na forum już dawno 

20c1cae5bcb58.jpg

Na razie tylko na pierwszym kanale. 

Zmiana na duży "+" 

Skoro udało ci się z eleven to może spróbuj też przekonać polsat żeby zmienili te beznadziejne logotypy do PSP 1-6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP to teraz również właściciel Eleven Sports, więc powołaj się na dobrą praktykę z "11" żeby również poszli tą drogą ;) 

 

W końcu poprzednie logo mieli mleczne i było bardziej "user friendly". 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, informatyk2017 napisał:

Teraz jeszcze tylko logo przenies w jakis dolny rog i bedzie idealnie

O czym Ty piszesz? Przecież wtedy nachodziłoby logo na grafiki ekranowe przy transmisjach np. z Bundesligii czy F1.

15 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Na ich miejscu zrobiłbym ten logotyp jeszcze bardziej przezroczysty i mniej widoczny. Najlepiej taki jaki był podczas debiutu ELEVEN w Polsce. Bardzo ledwo widoczny był i w najlepszym miejscu (prawy dolny róg).

 

miGnidK.jpg

To samo co wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w necie przeczytałem że na Eleven jest słaba jakość transmisji, że na TVP Sport obraz jest lepszy. Dzisiaj rzucę okiem. Jaki jest bitrate na tych kanałach? Skoro Eleven jest teraz w rękach Polsatu to może mogliby zdublować transmisję na którymś z kanałów Polsat Sport Premium z tą ich jakością Super HD? Może ktoś podrzuci im ten pomysł? Kto w Polsacie jest szefem od sportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...