Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
26 minut temu, the cable guy napisał:

@nieczęstygość jak to twojego projektu? Pracowałeś dla nich czy użyli tego bez odpowiedniego wynagrodzenia dla ciebie? 😲

To było ironiczne, wiadomo, ze nie ja zaprojektowałem ich oficjalny kolorowy logotyp, ale taką wersję ekranową im kiedyś wysłałem i wrzuciłem też tutaj w wątku fan-made

Podobnie jak było z C+Dokument

Edited by nieczęstygość

Bardzo dobra zmiana :) Oby tego nie wycofali. Podobnej zmiany powinien dokonać Polsat w swoich wszystkich sportowych kanałach, a w szczególności w tych Premium Super HD 😉

Zmiana zdecydowanie na plus. Na ich miejscu zrobiłbym ten logotyp jeszcze bardziej przezroczysty i mniej widoczny. Najlepiej taki jaki był podczas debiutu ELEVEN w Polsce. Bardzo ledwo widoczny był i w najlepszym miejscu (prawy dolny róg).

miGnidK.jpg

Posted (edited)

No w końcu. Nareszcie logo nie absorbuje uwagi. Tak powinno być od zawsze. ;)

@nieczęstygość, śledzę twoje pracę i wykonujesz naprawdę dobrą robotę.

PS. Weź jeszcze napisz do ludzi od Polsatów Sport. Może też się w końcu ogarną ;)

Edited by shevchenko1987

10 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Prośby zostały wysłuchanie, graficy wprowadzili  nowy logotyp według mojego projektu, "wrzuconego" tutaj na forum już dawno 

20c1cae5bcb58.jpg

Na razie tylko na pierwszym kanale. 

Zmiana na duży "+" 

Skoro udało ci się z eleven to może spróbuj też przekonać polsat żeby zmienili te beznadziejne logotypy do PSP 1-6.

Polsat jest niereformowalny 😉, a poza tym u nich to celowy zabieg, aby "biło po oczach", zwłaszcza te czerwone elementy  na tle niebieskiego logo i głupi dopisek Super HD

Posted (edited)

CP to teraz również właściciel Eleven Sports, więc powołaj się na dobrą praktykę z "11" żeby również poszli tą drogą ;) 

W końcu poprzednie logo mieli mleczne i było bardziej "user friendly". 

Edited by shevchenko1987

Posted (edited)

Tak, ale z takimi tematami to lepiej się przenieść  do odpowiedniego działu. 

Edited by nieczęstygość

3 godziny temu, informatyk2017 napisał:

Teraz jeszcze tylko logo przenies w jakis dolny rog i bedzie idealnie

O czym Ty piszesz? Przecież wtedy nachodziłoby logo na grafiki ekranowe przy transmisjach np. z Bundesligii czy F1.

15 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Na ich miejscu zrobiłbym ten logotyp jeszcze bardziej przezroczysty i mniej widoczny. Najlepiej taki jaki był podczas debiutu ELEVEN w Polsce. Bardzo ledwo widoczny był i w najlepszym miejscu (prawy dolny róg).

miGnidK.jpg

To samo co wyżej.

Eleven podczas dzisiejszych transmisji F1 nie przekroczyło jakiegoś limitu reklam? Przecież tego się nie dało oglądać. Non stop przerwa reklamowa. Może ktoś zgłosi co by KRRiT się temu przyglądnęła? :)

Teraz polsat położył łapy na eleven także reklam będzie coraz więcej niestety, taka jest polityka polsatu przerywać reklamy programami. 

• Upvote 1

Na Eleven 4K logo się nie zmieniło, dodatkowo mam wrażenie że mecz jes upscalowany bo na 4K to nie wygląda

Gdzieś w necie przeczytałem że na Eleven jest słaba jakość transmisji, że na TVP Sport obraz jest lepszy. Dzisiaj rzucę okiem. Jaki jest bitrate na tych kanałach? Skoro Eleven jest teraz w rękach Polsatu to może mogliby zdublować transmisję na którymś z kanałów Polsat Sport Premium z tą ich jakością Super HD? Może ktoś podrzuci im ten pomysł? Kto w Polsacie jest szefem od sportu?