Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To proste.  C+ wybrał Real. Eleven Barcelone. C+ Atletico. Eleven Seville. C+ Valencie. Reszta pewnie dostosowana do ramówki. Chociaż wydaje mi się, że mecz mistrza powinien być pierwszym wyborem.  Dla mnie to bez znaczenia.

Dziwne by też było, żeby C+ znowu zaczynał sezon od pierwszeństwa. A Eleven podaje transmisję Atletico - Real we wrześniowym wykazie hitów  w Elevenach. To dopiero by pomieszało wszystko.  Wydaje mi się, że głównym posiadaczem praw jest n/C+, ale sezon pokaże jak to będzie w nowym sezonie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 14:16, shevchenko1987 napisał:

To, że jest to kanał dodatkowo płatny i o ile reklamy pomiędzy transmisjami rozumiem to tych nawrzucanych w samą transmisję już nie. 

 

Lepiej oglądać przerwę jak zawodnicy się przygotowują i słuchać stadionu niż reklamę energetyka, paliwa, bukmachera, piwa czy innych bzdetów. 

A wiesz dlaczego Eleven został sprzedany? Prawa sportowe są coraz droższe. Dlatego też NC+ dogadalo się z CP w sprawie Ekstraklasy. Czy CP z NC+ w sprawie Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Bo prawa sportowe są już chorendalnie drogie.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentujący jak dotąd tylko piłkę ręczną Michałowie Wszołek i Świrkula skomentują 2 bundesligę. Dla mnie zaskakujące, i z ciekawości sprawdzę ich :D

 

Ciekawią mnie też te transmisje z Championship. Teraz jest ich ''sporo'' natomiast później pójdą w zapomnienie. Dziwne to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, djadijos napisał:

A wiesz dlaczego Eleven został sprzedany? Prawa sportowe są coraz droższe. Dlatego też NC+ dogadalo się z CP w sprawie Ekstraklasy. Czy CP z NC+ w sprawie Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Bo prawa sportowe są już chorendalnie drogie.

Zły przykład podajesz, bo w C+ nie ma reklam. Eleven robi się jak Eurosport z tym, że Eleven jest dodatkowo płatny, a wygląda coraz bardziej jak sprzedajny baner reklamowy. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SatExpert napisał:

Komentarz taki sobie... :/

 

Słychać, że to nie ich ''rozgrywki''. Walą strasznymi banałami, lub tym co każdy jest w stanie znaleźć. Natomiast tą minutę w przerwie to już totalnie olewają, gadając o oczywistościach.

Dla mnie to bez znaczenia, najważniejsze zacznie się za tydzień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sportowymaniak napisał:

Nie wiem jak u was ale u mnie na Eleven Sports 1 (Cyfrowy Polsat) znowu przy transmisji meczu występują artefakty obrazu. Widać to było wczoraj przy meczu bundesligi i dzisiaj jest to samo. Czy u was też tak jest?

Nie wiem jak dzisiaj, ale wczoraj podczas meczu Bayernu niestety tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sportowymaniak napisał:

Nie wiem jak u was ale u mnie na Eleven Sports 1 (Cyfrowy Polsat) znowu przy transmisji meczu występują artefakty obrazu. Widać to było wczoraj przy meczu bundesligi i dzisiaj jest to samo. Czy u was też tak jest?

U mnie jest to samo i sąsiad też ma problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość się nie zmienia od lat. Ciągle jakieś problemy. Nie powiem, że na C+ Sport czy Polsat Sport czasem się nie pojawią jakieś niedogodności, ale w Eleven to już normalka. 

Takie były zapowiedzi, że to chwilowa kwestia, nowi są itp. Do tej pory jest to samo i nadrabianie ilością, ale chwila... przecież połowę takiej niemieckiej czy hiszpańskiej przejęła NC+... 

Nawet najlepszego komentatora stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat reklamy w Canal+ Sport są dłużej niż istnieje Eleven :D.

Kolega @shevchenko1987 wysyłał mnie i innych na forum do okulisty, więc szczerze dziwi, że nie zauważył kilkuminutowych bloków reklamowych, plansz sponsorskich itd.

Taka z bramami garażowymi emitowana 10 razy dziennie szczególnie mi się wbiła w pamięć, kiedy jeszcze od czasu do czasu oglądałem ekstraklasę ;).

A, że reklam jest mniej niż w Eleven - zapewne coś do rzeczy ma kwestia niskiej oglądalności C+ Sport.

 

edit: Youtube ma nawet w swoich zasobach blok reklamowy na C+ Sport z 2005 roku ;).

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot reklamy są dłużej raptem o kilka miesięcy a co to ma wspólnego w temacie? Nie piszę o autopromocji czy reklamach związanych z promocją w danej dyscyplinie (np. przy transmisji z LM reklamy Gazpromu - nie wiem czy nadal są sponsorem) to na C+ sportowych jest bardzo mało reklam.

 

Co do dalszej części bez uszczypliwości. Nie wypowiadam bo daje się zauważyć jeden trend u Ciebie czytając kilka wpisów tylko. Możesz to brać do siebie czy nie ale odbiór Twoich wpisów jest jeden i to nie tylko w jednym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej masz film z 2005 ;). Tyle w kwestii "dłużej o raptem kilka miesięcy".

@shevchenko1987 napisał, że w Canal+ Sport nie ma reklam, co jest oczywistą bzdurą. Ty natomiast stwierdzasz, że są tak subtelne, że można ich nie zauważyć. Tak, to specjalne reklamy premium :D. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...