Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większy bitrate przy lepszym kodeku zawsze daje różnicę.

2 godziny temu, xut2zs napisał:

Tylko z naszych umów tv, internet i Telefon i PPV . Nie robi różnicy

Jak nie robi to różnicy ?

Polsat to przedsiębiorstwo prywatne i dawanie czegoś za darmo skutkować może stratą i poważnymi konsekwencjami finansowymi. Serwery itp kosztują. TVP w razie problemów dostaje od rządu z pocałowaniem rączki miliony, Polsat musi je wypracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Eleven Sports 1 4K , trzeci trening F1 i brak znaczka 4K. Może Solorz zajmie się tym kanałem, albo go zlikwiduje ? Co o tym myślicie? 

Tak marzycielsko to tak jak pisałem wcześniej:

 

Tak jak patrzyłem to chyba sky wynajmuje aktualnie pusty transponder w DVB-S2, może CP mogło by go przejąć, jest też chyba inny pusty transponder jeden 59 Mbps drugi 72 Mbps, to dało by konkretną pojemność, te 72 Mbps szczególnie. Idealnie pod Eleven 4k i Polsat Sport Premium 4K + 4 kanały HD Elevena. Ale CP w życiu tego nie zrobi...

 

Realistycznie:

 

Eleven będzie kanałem premium i będzie dzielił się też trochę prawami z Polsat Sport. 

4 minuty temu, Adrianwo napisał:

Ja zgodziłbym się na dawanie czegoś za darmo. Solorz głupieje z roku na rok i cały czas strzela sobie w stopę, podejmując głupie decyzje.

Głupie decyzje:

Kupno Plusa

Kupno Netii

Sprzedaż PSP NC+ za zapewne konkretną kasę.

Ekstraklasa w CP.

 

No bardzo głupie. Szczególnie te pierwsze 2 strategiczne przez co NC+ jest w ciemnej d...

Bo on ma inne gałęzie rozwoju już i może pójść na totalną wojnę którą wygra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały ekstra płatne a podczas treningów F1 reklam jak na "normalnym" kanale. A jeszcze na początku sezonu leciała jedna, góra dwie reklamy. Teraz, odkąd przejął ich na dobre CP, reklamy lecą w maksymalnym wymiarze. Tylko czekać jak będą przerywać wyścigi reklamami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adrianwo napisał:

Ja zgodziłbym się na dawanie czegoś za darmo. Solorz głupieje z roku na rok i cały czas strzela sobie w stopę, podejmując głupie decyzje.

Tak głupieje, że jest najbogatszy w Polsce. Daje coś za darmo. W Super Polsacie jest coś od czasu do czasu a nc+ nic nie daje za darmo. Nawet nie posiadają darmowego kanału.

Edytowane przez Taberski
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
11 minut temu, Taberski napisał:

...... nc+ nic nie daje za darmo. Nawet nie posiadają darmowego kanału.

Jakiego darmowego kanału nie mamy w NC+?

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo nie chcą i nigdy nie chcieli bo są ukierunkowani tylko na pay TV :-) Mieli przecież okazję przejąć kontrolę nad Grupą TVN poprzez wykup pakietu kontrolnego Grupy ITI, która to już nie istnieje. Zrezygnowali z tego i udziały kupił Scrips Inter. a teraz niedawno wchłonął Discovery Inc. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem,że TVP w "Sportowym Wieczorze" dużo miejsca poświęca F1, ostatnio był wywiad z Panem z Haasa. Czy w ElevenF1 jest dużo materiałów i wywiadów z miejsca wydarzeń ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Emil.1603 napisał:

Tak samo jak był zmuszony po przejęciu minimalnie większościowych udziałów w zeszłym roku? ;) 

Wtedy może i nie ale teraz to już tak bo nie ma sens udostępniać kanału konkurencji a swojej platformie satelitarnej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Taberski napisał:

Tak głupieje, że jest najbogatszy w Polsce.

Jednak ma też ogromne kredyty ;)

 

Ale imperium stworzył największe w Polsce i mam nadzieję,że jego synowie kiedyś nie spartolą tego i wejdą na rynki zagraniczne. Nie wiem, Czechy, Słowacja. Wolę Polską prywatną firmę budowaną  od podstaw niż kapitał zagraniczny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wislok napisał:

Powiem,że TVP w "Sportowym Wieczorze" dużo miejsca poświęca F1, ostatnio był wywiad z Panem z Haasa. Czy w ElevenF1 jest dużo materiałów i wywiadów z miejsca wydarzeń ? 

Oczywiście, kilka w czwartek, kilka w piątek, prawie ze wszystkimi lub ze wszystkimi zawodnikami po kwalifikacjach i wyścigu, z szefami ekip i z dodatkowymi osobami z padoku, z kierowcami rezerwowymi czasem, z byłymi kierowcami, gośćmi specjalnymi, ostatnio nawet złapali Stefana Hulę i Jakuba Wolnego.

 

A w TVP nadal popełniają koszmarne błędy. Wczoraj oglądałem "Sportowy wieczór" i Sebastian Parfjanowicz np. twierdził, że obecny Mercedes to ten sam zespół, co McLaren, który pod koniec XX wieku zdobywał tytuły mistrzowskie w F1. :D

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv pisząc o Parfjanowiczu odnosiłem się do części twojej wypowiedzi.o F1 w TVP. Wiem,że nie pracuje on w Eleven. Mam nadzieję,że teraz nie będzie niejasności w tym zakresie. Wiem,że to taki lekki off-topic :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa, no wiadomo, że nie pracuje i wiem, że Ty doskonale o tym wiesz. ;) A ten komentarz wyżej spowodowany chyba był niedokładnym przeczytaniem komentarza jeszcze wcześniejszego lub niezrozumieniem całości wątku przez użytkownika. Twój komentarz był jak najbardziej w temacie bo wspomniałem też trochę o F1 w TVP, w kontekście trochę wcześniej już poruszonego wątku. A oba wątki się zazębiają, więc głupio by było gdyby np. jedno zdanie byłoby tutaj, a drugie, gdzie trzeba użyć nazwy "TVP" było w oddzielnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...