Jump to content
bogdan425

nc+ telewizja na kartę

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie czy w telewizji nc+ na kartę jest jakiś pakiet który zawiera kanały Comedy Central i Comedy Central Family ?  

W NC+ na kartę nie ma. Ale jeśli jeszcze gdzieś znajdziesz N na kartę lub Telewizję na kartę HD z platformy N, to tam są oba w pakiecie Ekstra HD

Edited by tomkep

18 godzin temu, alludwic napisał:

Jest to Nc+ na kartę. Czy istnieje szansa żeby dokupić te dwa kanał do pakietu Komfort + ?

Umowa na extra 49,99 24 miesiące lub 54,99 na 12 miesięcy.

Od siebie napiszę, że wcale nie tak łatwo przejść na własnym dekoderze z prepaid na umowę. Robiłem w tym miesiącu ze 3 podejścia na infolinii i za każdym razem odmowa. Bo "stara karta" - rozumiem, że to w związku z wycofaniem Conaxa w połowie 2020 roku. Być może trafiałem na niekumatych konsultantów, chociaż podczas jednej z rozmów konsultantka rozmawiała z przełożonym. W końcu dałem sobie spokój i wziąłem dekoder 4K za 0 zł z promocji Credit Agricole.

A kto Ci człowieku wymieni dekoder, jeśli ten który będziesz chciał wymienić,  stanowi Twoją własność? 🤐

NIE PRAWDA! Nadal bez problemów można zmigrowac zestaw własnościowy z TNK. Przed chwilą poraz trzeci próbowałem migrować z TNK mój zestaw TNK Mix z kartą Conax i od razu konsule proponują migrację na abonament. Nie ma z tym problemów. Zapytałem czy są jakieś obstrzeżenia w tym temacie u nich z góry to odp. że nie tylko warunek żeby był zestaw parowany dekoder z kartą Conax. Smart HD+ nie ma możliwości po staremu żeby migrować bo karta nieparowana. Tak więc nie wiem skąd te wieści. Wymiany kart Conax nie planują tylko Cameleony bo sę nieparowane.

WItam i proszę o pomoc.Bo namieszane,a ostatnio 2 lata temu doładowywane było.Start+ mogę normalnie na 2 lata doładować czy nie? Dekoder 2850.Wybaczcie,ale laik jestem totalny w tym temacie.

Mieliście problem z aktywowaniem zestawu prepaid (akurat 2850st, ale chodzi ogólnie) w nc+? Bo 1h temu wysłałem SMS na 725727272 z numerem karty i nie dostałem żadnej odpowiedzi, już nie mówiąc o uprawnieniach. Zawsze trwało to  max 1 min i był SMS że karta zostanie aktywowana. Czy w NC+ mają jakiś problem, czy ostatnio były jakieś zmiany czy to jakiś bubel mi się trafił?

Może jakąś weekendową konserwację systemu mają. Pamiętam, że bywały już takie sytuacje w przeszłości. Pozostaje czekać, ewentualnie ponawiać sms co jakiś czas. 

15 godzin temu, maniek357 napisał:

Może jakąś weekendową konserwację systemu mają. Pozostaje czekać, ewentualnie ponawiać sms co jakiś czas. 

System aktywacji kart i sprawdzania statusu ponownie działa.

Przysłał także zaległe SMSy z wczoraj.

• Like 1

Po nieudanej aktywacji otrzymałem SMS w poniedzialek "Nieprawidłowe dane. Spróbuj ponownie lub kontakt z BOK...". W BOK twierdzą, że w systemie karta nie jest sparowana z tunerem (co mnie to obchodzi co mają w systemie?) i nie mogą aktywować i każą zwrócić do sklepu RTV. W sklepie RTV nie chcą przyjąć, bo nie mam paragonu. Zostałem z bezużytecznym złomem, co radzicie? Urząd ochrony konsumentów czy dalej dzwonić do BOK?

Żeby można było coś doradzić napisz coś więcej o nabytym zestawie (kiedy, gdzie zakupileś itp.). Brak dowodu zakupu (paragonu) co do zasady nie jest przeszkodą w dochodzeniu roszczeń, ale wszystko zależy od pewnych okoliczności. Jeśli nie chce Ci się opisywać na forum szczegółowo tego przypadku, udaj się po poradę do Biura Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Tam powinieneś uzyskać pomoc. Z drugiej strony trochę dziwne że operator umywa ręce, gdy zgłaszasz taki problem, chyba że nie o wszystkim napisałeś... 

@jacekmalina30 jeżeli płaciłeś kartą, to wydrukuj im potwierdzenie zapłaty z banku, to również jest dowód zakupu. Poza tym wygląda na to, że gdzieś mają bałagan i ktoś podmienił kartę na inną.