Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.12.2019 o 23:19, MediaPodkarpacia napisał:

Witam. Czy dziala wam kanał WP? U mnie brak uprawnień. Co ciekawe tylko na tym kanale. Wcześniej działał.

No i oczywiście BBC Lifestyle ale to pewnie błąd na stronie. :)

U mnie również nie działa,po telefonie na infolinię i ponowieniu uprawnień mimo zapewnienia konsultanta nadal ciemno? BBC lifestyle działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 06:34, MediaPodkarpacia napisał:

WP ostatnio patrzyłem i działa. :)

Z BBC muszę się upewnić czy coś się zmieniło.

 

 

Update 23.12.19:

 

Witam.

 

Dzisiaj zadzwoniłem na infolinię ws. BBC Lifestyle i Polo TV i ponowią mi uprawnienia. Zobaczymy co to da.

Co ciekawe konsultant powiedział mi także, że uprawnienia były odświeżane kilka miesięcy temu.

 

Ale tak czy tak przed telefonem sprawdziłem WP i działa.

Podobno jest to związane z wykupieniem całego transpordera przez nowego operatora,i są cyt.,,przejściowe problemy,,jak twierdzi konsultant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tail# napisał:

Ja czekam na premierę tasiemca "Darek kupuje dekoder z CI+". To będzie tak długie, że trzeba będzie podzielić na sezony. :)

Teraz jest nowy serial "Darek kupuje Evoboxa". Gdyby posłuchał wcześniejszych rad ,to byłby w połowie umowy z CP i mógłby wkrótce negocjować promocyjne cenowo pakiety. Do tego prepaid nc+ i jest idealna podstawowa oferta tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  kupiłem jakiś czas temu z serwisu aukcyjnego zestaw ITI-2850ST z niebieską kartą N. Niestety nie dopytałem sprzedawcy i okazało się, że nie da się doładować i cały zestaw jest zablokowany. Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi, że karty nie ma w systemie. Mam pytanko czy da radę coś z tym fantem zrobić czy zestaw nadaje się do kosza lub jako podstawka pod kwiatka :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, to albo nie ma w systemie albo jest zablokowany. Idź do punktu i niech konkretnie powiedzą o co chodzi. Miałem podobny przypadek z tym że bezpośrednio z punktu nc+ - był zestaw na sklepie, a nie było go w systemie. Mieli wyjaśnić o co chodzi ale nie chciało mi się czekać, bo byłem na drugi dzień i dalej nie wiedzieli i się wkurzylem i kupiłem w innym miejscu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu, że powinni go mieć w systemie i wyjaśnić jaka jest przyczyna. Łaski nie robią. Chcesz być ich klientem, to niech się ogarną. To mi wygląda na ten sam przypadek jaki ja miałem.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SatExpert napisał:

Są uprawnienia do nowych przekazów Eska Rock TV i VOX Music TV z 10758 w obu wersjach nc+ TNK (Domowy HD+, Start+)? :)

 

 

Potwierdzam na Komfort+. I Polo TV śmiga też.

Z nowego wykazu w innym wątku nie działa TVR i BBC Lifestyle. Jednak na moim wykazie (na pudełku :-) ) tych kanałów w ogóle nie ma w pakietach. Jest za to BBC First i trybi.

Sprawdziłem też kontrolnie WP. Nie świeci. A miesiąc temu hulał.

Acha, w komforcie doszedł nick (Nickelodeon HD).

Edytowane przez wilq79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Martinez1989 napisał:

Witam,  kupiłem jakiś czas temu z serwisu aukcyjnego zestaw ITI-2850ST z niebieską kartą N. Niestety nie dopytałem sprzedawcy i okazało się, że nie da się doładować i cały zestaw jest zablokowany. Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi, że karty nie ma w systemie. Mam pytanko czy da radę coś z tym fantem zrobić czy zestaw nadaje się do kosza lub jako podstawka pod kwiatka :sciana:

Pewnie kupiłeś zestaw po umowie... Podstawka pod kwiatek, ewentualnie nowa umowa.

 

Jak chcesz pre-paid - albo weź nowy zestaw (sklep), albo się dokładnie dopytaj sprzedającego, co na zestawie było. Nie ma powrotu z umowy na prepaida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomkep napisał:

Pewnie kupiłeś zestaw po umowie... Podstawka pod kwiatek, ewentualnie nowa umowa.

 

Jak chcesz pre-paid - albo weź nowy zestaw (sklep), albo się dokładnie dopytaj sprzedającego, co na zestawie było. Nie ma powrotu z umowy na prepaida.

 

Po kilku próbach udało się trafić na konsultanta, który powiedział czemu tej karty nie ma w systemie. Niestety, ale kupiłem zestaw po abonamencie... mogę użyć tego jako podstawki... 

Znalazłem nowy zestaw karta z modułem ze sklepu, nowy zestaw 3 miesiące gratis. Zależy mi na boomerangu bo tak bym kupił ofertę NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w sieci NEONET (Ostróda) widziałem na półce przecenione dekodery do telewizji na kartę CANAL+ (oczywiście jeszcze nc+). Mydelniczki (ITI 2850ST) były dostępne od ręki po 79 zł. W sumie dla kombinujących nie ma lepszej okazji na zdobycie dostępu do takiej zawartości programowej. Na start przez miesiąc działa prawie wszystko, w tym cała paczka CANAL+. Jak toś kupi 12 takich dekoderów, ma przez rok niemal całą ofertę, a dekodery można potem odsprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jaszek napisał:

Jak toś kupi 12 takich dekoderów, ma przez rok niemal całą ofertę, a dekodery można potem odsprzedać :)

To chyba tak nie zadziała, bo gdzie czytałem, że ta promocja z jednym miesiącem dostępu do canal+ jest tylko do marca, a i tak chyba została przedłużona, bo miała być do końca roku. Co nie zmienia faktu, że jest to dość dobra oferta, bo można później przejść na umowę z tym sprzętem.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...