Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, wilq79 napisał:

 

Dzwoniłem i to nie raz, ale i tak czekałem te 9 dni na bonus :-)

Na ten numer dzwoniłeś 22 430 77 77 czy inny ? Sprawdziłem konto smsem i nic. Taka sama data jak wcześniej. Jeżeli czas połączenia będzie krótszy niż 10 minut ,to spróbuję się połączyć. Jeżeli będzie dłuższy ,to odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne parametry techniczne VOX Music TV i Eska Rock TV (FTA): Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/186575/vox-music-tv-i-eska-rock-tv-koncza-z-fta.html

Przecież VOX MUSIC TV I ESKA ROCK TV  jeszcze nadają FTA.

Obecne parametry techniczne VOX Music TV i Eska Rock TV (FTA):

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Obecne parametry techniczne VOX Music TV i Eska Rock TV (FTA): Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/186575/vox-music-tv-i-eska-rock-tv-koncza-z-fta.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe kanały widzę u siebie, a mam tylko START+. 

Mikołaj sprezentował  KOMFORT+ , a może i więcej ....     jest dostępny też Eurosport2 .

Na pozostałych zestawach TNK HD tylko DOMOWY HD : (

Ciekawe czy tylko dzisiaj , czy na miesiąc?

Edytowane przez JanuszM
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej domniemanie....

Bałaganiarze z PC+ sami nie wiedzą jak to wszystko się skończy.

Powyższy komunikat dotyczy jedynie Start+...choć i tak nikt nie wie co on oznacza bo kłóci się z zapewnieniem, ze zestawy uruchomione przed 31.10.20  wyczerpią w pełni 12 mięsieczny okres startowy.

Totalną głupotą operatora byłaby konieczność nadawania dla garstki  "12-to miesięcznych" . A reszta nie mogłaby doładowywać swoich kart.

 

W odniesieniu do TnK HD napisali:

Oferta dostępna do wyczerpania zapasów w sklepach RTV/AGD i satelitarnych  Ciekawe skąd obecny klient ma wiedzieć kiedy oferta zniknie ze sklepów.

W odniesieniu do Smart HD w ogóle  nie wysilili się na komunikat. Tu niepokoić może parowanie kanałów  przeniesionych na tp. CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Ich niezdecydowanie i "bałagan" w ofertach na kartę myślę, że z 2lata jeszcze pociągniemy :)

Najbardziej mi zależy na TNK HD i 12mcach za free.

Potem prawdopodobnie skończymy w abonamencie za 20zł (pakiet Start+).

Może za przejście będą dawali jakieś PROMO dla kartowców.

Zawsze mogę wygiąć z druta BIQUADa mieć tylko polskie kanały z DVB-T : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD to oferta parowana,także raczej nie powinna zniknąć,chyba  że się zmieni system kodowania.Prędzej na Smart HD pojawi się promocja typu : Wymień kartę na dekoder. Użytkownik otrzyma "nowy" dekoder ,karta Smart HD wygaśnie ,a jak dekoder "padnie " po gwarancji pojawi się oferta na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, an10ka napisał:

Najbardziej mi zależy na TNK HD i 12mcach za free.

Nie masz dostępu do DVB-T :?:

:-D

 

20 godzin temu, wuzel napisał:

Użytkownik otrzyma "nowy" dekoder ,karta Smart HD wygaśnie ,a jak dekoder "padnie " po gwarancji pojawi się oferta na abonament.

Nie wiem, czemu niektórzy tak narzekają na ITI-5800 - miałem kilka i żaden nie padł. A jak pada wystarczy za 20 pln wymienić kilka elektrolitów, ewentualnie za 50 pln przerobić na E_2 i cieszyć się FTA. To jedne z najlepszych dekoderów, jakie pojawiły się w dystrybucji od operatorów sat.

:-D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max Taadjen

mam a raczej mogę mieć dostęp do DVB-T.

Tylko po co mi pajęczyny jak wystarczy wszystko z satelity.

W dniu 11.12.2019 o 17:52, wuzel napisał:

TNK HD to oferta parowana,także raczej nie powinna zniknąć,chyba  że się zmieni system kodowania.Prędzej na Smart HD pojawi się promocja typu : Wymień kartę na dekoder. Użytkownik otrzyma "nowy" dekoder ,karta Smart HD wygaśnie ,a jak dekoder "padnie " po gwarancji pojawi się oferta na abonament.

Karta nie musi być w cam. Kiedyś włożyłem samą kartę do Arivy i programy też "świeciły".

No chyba, że coś się zmieniło. Albo coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...