Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, jaszek napisał:

Wczoraj w sieci NEONET (Ostróda) widziałem na półce przecenione dekodery do telewizji na kartę CANAL+ (oczywiście jeszcze nc+). Mydelniczki (ITI 2850ST) były dostępne od ręki po 79 zł. W sumie dla kombinujących nie ma lepszej okazji na zdobycie dostępu do takiej zawartości programowej. Na start przez miesiąc działa prawie wszystko, w tym cała paczka CANAL+. Jak toś kupi 12 takich dekoderów, ma przez rok niemal całą ofertę, a dekodery można potem odsprzedać :)

Dla kombinujących to promocja nie jeden miesiąc a prawie 2,5 miesiąca będzie działać. Mam na myśli prawie całą paczkę wraz z 10xC+.

Więc spokojnie wystarczy 5 sztuk ADB2850ST kupić jak kombinujący posiada dekoder na linux - E2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tail# napisał:

To chyba tak nie zadziała, bo gdzie czytałem, że ta promocja z jednym miesiącem dostępu do canal+ jest tylko do marca, a i tak chyba została przedłużona, bo miała być do końca roku. Co nie zmienia faktu, że jest to dość dobra oferta, bo można później przejść na umowę z tym sprzętem.

Do marca 2021: https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

 

A w neonecie jest promocja też w sklepie Internetowym, 79 zeta za mydelniczkę. Co jeszcze podnosi atrakcyjność oferty :). No ale trzeba zapłacić z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mydelniczkę sprzedałem za 50 zł, z wygasłym pakietem. Kupiłem ją wówczas za 99 zł i przez pierwszy miesiąc miałem prawie wszystkie kanały, wraz z Canal+. Dzisiaj kosztuje to 79 zł i jest to wg mnie doskonałe rozwiązanie na Canal+ :) Jakby ktoś chciał na okres świąteczno-noworoczny, albo na ferie zimowe, czy też na wakacyjny urlop... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to ten 5800S w Neonecie za 50 zł jest dostępny tylko w dwóch sklepach stacjonarnych. Jak masz blisko to bym brał. Mimo, że to już trochę słaby dekoder, to nawet jak się zepsuje to za tyle nie będzie go szkoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapytaniem. Znajoma dostała pod choinkę nowy moduł CI+ i kartę, NC+ na kartę. Moduł do współpracy w slocie CI+ telewizora. Wszystko zarejestrowane i teoretycznie działa. Jednak po jednym dniu eksploatacji, zaczął pojawiać się komunikat o aktualizacji modułu. Po zatwierdzeniu aktualizacji, soft ładuje się do 5 % i staje. Kilka minut moduł jeszcze próbuje aktualizacji. Po czym pojawia się komunikat o nie wykonaniu aktualizacji i wraca obraz wcześniej oglądanego kanału. Po chwili moduł znowu prosi o aktualizację. Kolejne próby nic nie dają. Próby aktualizacji wykonywałem na kanałach TV PULS HD i TVP 1 HD. Spotkał się ktoś z Was z takim przypadkiem?

Edytowane przez marek-zegarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam zbiorczo.

@gonzales Tak sprawdziłem działa na tym zestawie (cayman) CANAL + 4K ULTRA HD. Właśnie leci " Imię Róży". Cena zestawu to 160 zł. 

@Marcin_M sprawdzałem tak jak piszesz na dwóch telewizorach. Samsung i Panasonic. Na TV PULS HD w menu modułu znajomej jak na razie nie ma żadnego info o aktualizacji. Są tylko daty aktywacji, nr producenta, nr karty, nr serii. Sprawdziłem to porównując ze swoją kartą i modułem, które użytkuję od dawna. Na swoim zestawie wersje aktualizacji odczytuje bez problemu i mam wiadomość, że soft jest aktualny.

@tomkep Jutro spróbuję pogadać z infolinią.

Dziękuję za szybką pomoc w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na stronie https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte, pod tabelką z opłatami:

 

Cytat

** Pakiety Start+ Multi Man Pack i Komfort+ Multi Man Pack, przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Część kanałów składających się na Multi Man Pack zawiera sceny erotyczne. Aktywacja pakietów możliwa, tylko po połączeniu z Biurem Obsługi Klienta:  22 430 77 77 (koszt połączenia wg stawek operatorów) i mailowej akceptacji zmiany warunków oferty;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2020 o 20:37, marek-zegarek napisał:

Z zapytaniem. Znajoma dostała pod choinkę nowy moduł CI+ i kartę, NC+ na kartę. Moduł do współpracy w slocie CI+ telewizora. Wszystko zarejestrowane i teoretycznie działa. Jednak po jednym dniu eksploatacji, zaczął pojawiać się komunikat o aktualizacji modułu. Po zatwierdzeniu aktualizacji, soft ładuje się do 5 % i staje. 

Dzwoniłem dzisiaj  do konsultanta. Wysłał mi ponoć jakąś witaminkę. Coś tam w module się działo, ale komunikat mimo to dalej się wyświetla. Aktualizacja 5 % i koniec.  Konsultant doradził wysyłkę do serwisu ITI.  Ale to chyba dopiero po okresie próbnym . Szkoda takiego pakietu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2020 o 21:15, marek-zegarek napisał:

Konsultant doradził wysyłkę do serwisu ITI.  Ale to chyba dopiero po okresie próbnym . Szkoda takiego pakietu.

 

Warto było czekać. Dzisiaj udało mi się zaktualizować moduł z kartą. Oglądając film na TVP Seriale wyświetlił się znany już wcześniej komunikat o konieczności aktualizacji. Kliknąłem ok  i jakoś poszło. Cała aktualizacja trwała około 5 minut, Lista kanałów i inne ustawienia nie uległy żadnej zmianie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to na prawdę takie trudne wejść na stronę https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte i zobaczyć, że TAK, ten kanał jest dostępny w pakiecie Komfort+?

Proponuję Ci napisać kolejne 100 postów z zapytaniem o każdy pojedynczy kanał. 

Edytowane przez Vsat
Usunięto cytowanie treści poprzedniego postu w całości z powodu usunięcia fragmentu tamtego postu przez Moderatora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...