Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, soon1987 napisał:

Czy w pakiecie komfort+ macie od kodowany kanał MTV live HD, bo ja nie mam ale na https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/przejdz-na-komfort?content=tnk-top jest pokazane, że powinien być od kodowany. 

 

U mnie nie świeci, oprócz tego nie świeci też: BBC Lifestyle HD i Disney Channel HD.
Z MTV jest : MTV Polska HD i promocyjne MTV Music 24.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Na stronie C+ w części oferty na kartę jest promocja:

 

TELEWIZJA NA KARTĘ TELEWIZJA HD BEZ UMOWY

 

PKO BP Ekstraklasa ruszyła! 

Zadzwoń 22 430 77 77 i zapytaj konsultanta o ofertę specjalną.

 

Ktoś się może orientuje co to za oferta specjalna? Nie chce mi się czekać godzinę na telefon. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marrak napisał:

40 zł za 2 kanały? A cała paczka C+ w abo też 40 kosztuje, to co to za okazja. :D

35 zł jeśli już. :) Drogo, to fakt. Pełna paczka C+ w ofertach abo jest za 25 zł (ale ze zobowiązaniem do końca umowy).

Ja jednak myślę, że ta oferta specjalna to coś innego. Ekstraklasa jest w ofercie na kartę już od kilku miesięcy. Widocznie słabo się sprzedaje (specjalnie mnie to nie dziwi :)) i dlatego wymyślili jakąś promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to wiem, że tylko w abo. Pytałem o to już nie raz konsulatantów, dlatego teraz jestem zdziwiony, że można dołożyć tylko C+ 3 i C+ 4.

No więc tak dzwoniłem przed chwilą i ogólnie z grubsza jest tak jak pisałeś @Darek z Ozimka. Oczywiście najpierw próbują wcisnąć przejście na abo z pakietem C+ za 79.99.

A jeśli nie to mogą dołączyć C+S3 i C+S4 i tak kosztuje to 60 zł + ja mam pakiet Domowy HD+ gdzie są 2xEurosport więc najpierw trzeba by z migrować kartę do wg mnie gorszej oferty Start+.

No i niestety za każdym razem gdy się chce włączyć/wyłączyć te 2 dodatkowe kanały to trzeba dzwonić :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwolniliby w końcu paczkę Canal+ i Eleveny  w opcji prepaid... Ale nie, czekaj, te pieniądze im śmierdzą. :P

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest odpowiedni wątek na tego typu dyskusję.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, dvbx napisał:

Sypnęło nowościami, od dzisiaj w pakiecie Komfort+ świecą:

 

69 Epic Drama HD

80 BBC Earth HD

94 Cbeebies

182 Polsat Viasat Explore HD

193 AXN White

194 AXN Black

 

Ciekawe, czy to czasowa promocja, czy przygotowanie do zmiany pakietowej (na wzór ostatnich zmian w ofercie abonamentowej)?

Obstawiam, że to jest czasowa promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 20:17, dvbx napisał:

Sypnęło nowościami, od dzisiaj w pakiecie Komfort+ świecą:

 

69 Epic Drama HD

80 BBC Earth HD

94 Cbeebies

182 Polsat Viasat Explore HD

193 AXN White

194 AXN Black

 

Ciekawe, czy to czasowa promocja, czy przygotowanie do zmiany pakietowej (na wzór ostatnich zmian w ofercie abonamentowej)?

 

oprócz tych co podałeś jeszcze działa BBC First, świeci to wszystko też w pakiecie Domowy HD+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...