Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi powiedzieć ten dekoder PACE 500 GB jest dostępny w telewizji na kartę. 1 pytanie: mam domek poza miastem i tam chce zakupic dekoder, czasami jestem tam na jeden dzien czasami na dluzej, proszę mi powiedzieć czy dekoder bez doładowania odbiera kanały dvb-t jeśli podłączył bym antene naziemną do niego? 2 pytanie: czy dekoder odbiera kanały z mux 8??

 
  •  
Edytowane przez wojtas1405
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie, czy dekoder odbiera MUX8.

 

Dekoder nie decyduje jaki MUX przepuszcza, a antena jaką posiadamy.

- chodzi o pasmo, polaryzację i oczywiście odpowiedni kierunek na nadajnik, który wysyła sygnał MUX8

 

Odsyłam kolegę do lektury :) 

https://www.emitel.pl/strefa-klienta/odbior-rtv/jak-odbierac-mux-8/

Edytowane przez amiga77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2020 o 22:11, tomkep napisał:

Pace to KOMPLETNA porażka. Wolny, zalicza zwiechy, interfejs użytkownika to taka łata na starym sofcie i to i widać i ma też wpływ na stabilność.

To znaczy jaki może być soft. To coś podobnego co miały dawne Mediasaty dawnej Cyfry+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, amiga77 napisał:

W temacie, czy dekoder odbiera MUX8.

 

Dekoder nie decyduje jaki MUX przepuszcza, a antena jaką posiadamy.

- chodzi o pasmo, polaryzację i oczywiście odpowiedni kierunek na nadajnik, który wysyła sygnał MUX8

 

Odsyłam kolegę do lektury :) 

https://www.emitel.pl/strefa-klienta/odbior-rtv/jak-odbierac-mux-8/

mi lektur nie potrzeba, tak proszę pana https://satkurier.pl/news/171472/tvp-sport-juz-w-dvb-t-jak-wyszukac-i-ogladac-poradnik-cz-2.html?news_page_id=0 dekoder ma narzucona listę kanałów i decyduje jakie kanały zapisuje. Prosił bym o odpowiedz czy coś się zmieniło w temacie czy odbiera wszystkie kanały z mux 8 i czy odbiera dvbt bez doładowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtas1405 napisał:

mi lektur nie potrzeba, tak proszę pana https://satkurier.pl/news/171472/tvp-sport-juz-w-dvb-t-jak-wyszukac-i-ogladac-poradnik-cz-2.html?news_page_id=0 dekoder ma narzucona listę kanałów i decyduje jakie kanały zapisuje. Prosił bym o odpowiedz czy coś się zmieniło w temacie czy odbiera wszystkie kanały z mux 8 i czy odbiera dvbt bez doładowania?

Jest to w takim razie ewenement.

 

Jeżeli coś takiego jest to dekoder omijać z daleka.

- większy absurd niż stworzył S. Bareja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że za 2-3 lata w Polsce będzie DVB-T2 i tunery typu Pace czy ADB 2849/2850 tego nie odbiorą. Także Pace z jego "możliwościami" nie ma co brać pod uwagę. Jedynie "mydelniczki" można rozważyć, działają przyzwoicie i można je kupić z rocznym pakietem za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mydelniczka ma własną listę kanałów DVB-T a nie predefiniowaną - czyli odbiera to co dostaje z anteny.

 

W dniu 9.04.2020 o 09:23, maks27 napisał:

Z tego co pamiętam dekoder ma narzuconą listę i nie odbiera MUX VIII oraz lokalnych.

 

To jest raczej niemożliwe. Czy może jakiś użytkownik to potwierdzić ?

W każdym regionie kraju kanały DVB-T są nadawane w innych częstotliwościach a na MUX-3 dodatkowo kanały regionalne mają różne identyfikatory LCN i region. Tak więc nie da się "narzucić" listy kanałów DVB-T" Dekoder musi przeszukać samodzielnie eter i listę utworzyć z tego co znajdzie samodzielnie. Można jedynie "zmusić" dekoder do nadawania ustalonej numeracji znajdowanych kanałów (np. kanały DVB-T zapamiętuje pod numerami od 1000 wzwyż a do 1000 są kanały SAT).

TV Sat to co innego - bo kanały SAT są w każdym miejscu Polski  na tych samych częstotliwościach, więc taką listę łatwiej jest zdefiniować.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, Linz napisał:

A u mnie działa CANAL+ Discovery. Niebieski moduł.

Jak może działać kanał który od dawna nie istnieje. Nawet nie wiesz co Ci działa. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, tail# napisał:

Jak może działać kanał który od dawna nie istnieje. Nawet nie wiesz co Ci działa. ;)

 

Wiedziałem, że źle napisałem, ale nie miałem czasu tego zmienić. No i co w związku z tym? Myślę, że każdy zrozumiał, o co chodzi i obyłoby się bez tych docinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2020 o 08:20, Linz napisał:

Wiedziałem, że źle napisałem, ale nie miałem czasu tego zmienić. No i co w związku z tym? Myślę, że każdy zrozumiał, o co chodzi i obyłoby się bez tych docinek.

To nie są docinki tylko sugestia aby pisać tak jak jest ze stanem faktycznym. Nie każdy kojarzy, że była zmiana.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kanał rzekomo od dawna nie istnieje, idąc twoim tokiem myślenia, każdy powinien kojarzyć, że była zmiana, więc Twój komentarz był zbędny. Nie domyśliłbym się rzekomej sugestii, ale równie dobrze i Ty mogłeś mnie poprawić.

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

18 maja br. na rynku pojawi się nowa oferta prepaid nc+ telewizja na kartę z dekoderem ITI ADB 2851 (tzw. „mydelniczka” bez DVB-T). Istotą nowej oferty jest to, że nowy zestaw nc+ TNK będzie miał włączony atrakcyjny pakiet kanałów promocyjnych przez pół roku, co przy cenie poniżej 200 zł wydaje się interesującą propozycją.

https://satkurier.pl/news/192032/oferta-prepaid-z-dekoderem-iti-adb-2851-i-komfort-na-6-mies.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z atrakcyjnością tego pakietu...

 

Ale ciekawe jest to, że najwyraźniej platforma wycofuje się z oferowania Canal+ w pakietach startowych. Zaczęli oferować zestawy z mydelniczkami i Start+ na rok (w zeszłym roku), a teraz to. Trzeba się zaopatrzyć w zapas czerwonych z Canal+ póki są, tym bardziej, że w promocji wychodzi taniej niż regularna cena pakietu Ekstra z Canal+ :).

Edytowane przez tomkep
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Korzysta ktoś z nowego pakietu Komfort+Filmbox?  Chodzi mi konkretnie o to, czy jeżeli od pół roku mam aktywny pakiet Komfort+  (dekoder i karta kupiona z gratisem przez miesiąc z C+), to czy mogę go teraz dodatkowo aktywować z pakietem Filmbox? Jeżeli tak to jaki sposób?

SMS? Nie widzę takiej opcji.  

Tylko poprzez konsultanta tel.?

Dotychczasowi użytkownicy mają w ogóle możliwość aktywacji tego pakietu w każdym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...