Jump to content
bogdan425

nc+ telewizja na kartę

Recommended Posts

W dniu 16.09.2019 o 20:44, tomkep napisał:

Z dekoderów dostępnych w nc+ na kartę moim zdaniem w tej chwili mydelniczki są najlepsze.

Ale mydelniczki nie da się przerobić na Enigmę - w przeciwieństwie do 5800. 

9 minut temu, tweed77 napisał:

@Max Taadjen nie ma rzeczy nie możliwych - mało widziałeś:

Za 5800 na Enigmie zapłacisz na Allegro 130 pln z wysyłka w ramach Smarta - czyli za darmo

Za 329 to kupisz nowego  Cryptoboxa 752 w Hollexie.  

Tak więc 350 za używaną mydelniczkę na Enigmie - to kasa wyrzucona w błoto - w dodatku mydelniczka musi być mocno rozgrzebana, żeby ją przerobić na E2. Czyli duże ryzyko że coś w niej padnie.

Edited by Max Taadjen

@Max Taadjen podałem przykład że ADB2850 da się przerobić na E2 - Linux. Z oferty NC+ Telewizja na kartę za 99 zł w promocji + 170 za przeróbkę.

Działa on o wiele lepiej od ADB5800 oraz od Cryptobox 750 - 752 jak ktoś nie potrzebuje wejścia na moduł CI/CI+.

Edited by tweed77

Mam srebrną mydelniczkę (jeszcze z NNK) przerobioną na E2 i chodzi bez najmniejszego problemu od początku 2015-go roku (a wcześniej też była używana na oryginalnym sofcie). W wewnętrznym czytniku karta Polsatu (z pakietem Darmowym), w zewnętrznym na USB karta Conax z NC+ na kartę i oglądamy. Jedyny minus (instalacji, nie mydelniczki), to brak MUX-a 8.

Orientujecie się, czy w przypadku przejścia z oferty prepaid na umowę z własnym sprzętem, która następnie ulegnie rozwiązaniu, inna osoba może zawrzeć na ten sprzęt kolejną umowę ? Mam możliwość zakupu modułu CAM od osoby, która z prepaid przeszła na umowę, która to umowa następnie uległa rozwiązaniu. Zastanawiam się, czy mogę podpisać umowę na pakiet Comfort+ za 29,99 zł bo jak rozumiem powrót do prepaid na tym etapie już nie będzie możliwy. Z góry dziękuję za odpowiedź 

21 godzin temu, tomkep napisał:

Mam srebrną mydelniczkę (jeszcze z NNK) przerobioną na E2 i chodzi bez najmniejszego problemu od początku 2015-go roku

No się jeszcze pochwal, ile kosztowała przeróbka, no chyba że sam przerabiałeś, ale to już inna bajka.

😀

1 godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

Jednak się zdecydowałem na ITI 2850ST

To dobry wybór, pod warunkiem że będziesz cały czas jechał na opłaconej karcie - przeróbka pod E2 jest kompletnie nieopłacalna finansowo - i ryzykowna, bo nikt nie daje gwarancji na sprzęt, grubo szyty lutownicą.

Jednak się zdecydowałem na ITI 2850ST

Dziękujemy za informacje. Jak moglibyśmy bez niej przeżyć?!;)

• Haha 1

3 godziny temu, Max Taadjen napisał:

No się jeszcze pochwal, ile kosztowała przeróbka, no chyba że sam przerabiałeś, ale to już inna bajka.

Za dużo, pewnie ze dwie stówki . Ale jestem zadowolony, stoi obok kompa i "brzęczy" TopGear w BBCBrit :).

Pamiętamy. Nawet mieliśmy. Cyfra+ ubiła ją zaraz po tym, jak karty zaczęły tracić ważność. W sklepach była dostępna może kilka miesięcy, w sumie oferta przeżyła pewnie niewiele ponad rok, może półtora.

Sam podlinkowałeś artykuł, gdzie jest określona data ważności oferty do połowy 2013 roku. O ile dobrze kojarzę, mamy już 2019...

Dwa punkty mnie zaciekawiły w tej ofercie ,którą pokazałeś.

- 12 miesiąc na start  - 130 kanałów + pakiet Canal+ (przez 1 miesiąc od momentu aktywacji)

Canal+ to rozumiem ale te 12 miesiąc ,to jest błąd w druku czy jak to interpretować ?

- Po miesiącu decydujesz i wybierasz: Oferta bez umowy? czy Specjalnie przygotowana oferta abonamentowa?

Oferta bez umowy to jest prepaid jak rozumiem czy umowa bezterminowa ? Specjalnie przygotowana oferta abonamentowa - to jest ta 12 miesięczna umowa czy jeszcze coś innego ?

Proponuje Ci dopytać przed zakupem o te szczegóły.

• Thanks 1

Dlaczego błąd w druku:

Są dostępne zestawy z pakietem Start+ przez 12 miesięcy w cenie zakupu.

Tylko nie pamiętam czy w tej ofercie był przez 1 miesiąc dostępny pełny pakiet z kanałami C+.

Po 12 miesiącach oglądania pakietu Start+ możesz dalej doładowywać prepaid

Możesz doładowywać pakiet Start+ / Komfort+ / Multi Men Pack zgodnie z cennikiem prepaid.

albo przejść na abonament w promocji ;)

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

W zestawach prepaid 1 miesiąc masz ofertę z pakietem Extra + kanały C+ w cenie zakupu.

1. Po miesiącu możesz doładowywać pakiet Start+ / Komfort+ / Multi Men Pack zgodnie z cennikiem prepaid.

2. Przejść na abonament w promocji ;)

Edited by tweed77

Teraz, tweed77 napisał:

Dlaczego błąd w druku:

Tylko nie pamiętam czy w takiej ofercie był przez 1 miesiąc dostępny pełny pakiet z kanałami C+.

Po 12 miesiącach oglądania pakietu Start+ możesz dalej doładowywać prepaid albo przejść na abonament:

Nie ma pakietu C+ w pierwszym miesiącu. Ale to i tak świetna oferta dla niezbyt wymagających, wychodzi taniej niż doładowanie na rok i jeszcze dekoder z DVB-T de facto gratis. 

5 godzin temu, maniek357 napisał:

... wychodzi taniej niż doładowanie na rok i jeszcze dekoder z DVB-T de facto gratis.

De facto to pojawia się pytanie, czy po tym roku - jak nie doładujesz karty - to będzie działało DVB-T :?:.

Bo przypominam sobie, że już niejeden user pytał o to na Forum, ale wiarygodnej odpowiedzi - np. od przedstawiciela N-ki - nigdy nie było.

:-D

6 godzin temu, tweed77 napisał:

Dlaczego błąd w druku:

Tylko nie pamiętam czy w tej ofercie był przez 1 miesiąc dostępny pełny pakiet z kanałami C+.

Po 12 miesiącach oglądania pakietu Start+ możesz dalej doładowywać prepaid

Możesz doładowywać pakiet Start+ / Komfort+ / Multi Men Pack zgodnie z cennikiem prepaid.

albo przejść na abonament w promocji ;)

W zestawach prepaid 1 miesiąc masz ofertę z pakietem Extra + kanały C+ w cenie zakupu.

1. Po miesiącu możesz doładowywać pakiet Start+ / Komfort+ / Multi Men Pack zgodnie z cennikiem prepaid.

2. Przejść na abonament w promocji ;)

Wiem ,że są takie zestawy w ofercie ale chodziło mi głównie o ten sklep i o to zdanie - 12 miesiąc na start. Czyli albo grafik się pomylił  i zamiast miesięcy jest miesiąc , albo należało by  dopytać. Czasami diabeł tkwi w szczegółach.

Sama oferta po przeliczeniu z C+ nie jest zła.

@tomkep w tym linku jest info o dostępie do pakietu C+ przez miesiąc a później 12 miesięcy pakiet Start+.

To jest chyba błąd.

Bo takiej oferty w prepaid NC+ nigdy nie było choć mogę się mylić.

c6a71a7215153a98.png

To jest NA PEWNO błąd. Mam ten zestaw na półce i jest tam mowa WYŁĄCZNIE o pakiecie Start+ na 12 miesięcy.

• Thanks 1
  • Upvote 1