Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

@Max Taadjen podałem przykład że ADB2850 da się przerobić na E2 - Linux. Z oferty NC+ Telewizja na kartę za 99 zł w promocji + 170 za przeróbkę.

Działa on o wiele lepiej od ADB5800 oraz od Cryptobox 750 - 752 jak ktoś nie potrzebuje wejścia na moduł CI/CI+.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam srebrną mydelniczkę (jeszcze z NNK) przerobioną na E2 i chodzi bez najmniejszego problemu od początku 2015-go roku (a wcześniej też była używana na oryginalnym sofcie). W wewnętrznym czytniku karta Polsatu (z pakietem Darmowym), w zewnętrznym na USB karta Conax z NC+ na kartę i oglądamy. Jedyny minus (instalacji, nie mydelniczki), to brak MUX-a 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy w przypadku przejścia z oferty prepaid na umowę z własnym sprzętem, która następnie ulegnie rozwiązaniu, inna osoba może zawrzeć na ten sprzęt kolejną umowę ? Mam możliwość zakupu modułu CAM od osoby, która z prepaid przeszła na umowę, która to umowa następnie uległa rozwiązaniu. Zastanawiam się, czy mogę podpisać umowę na pakiet Comfort+ za 29,99 zł bo jak rozumiem powrót do prepaid na tym etapie już nie będzie możliwy. Z góry dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tomkep napisał:

Mam srebrną mydelniczkę (jeszcze z NNK) przerobioną na E2 i chodzi bez najmniejszego problemu od początku 2015-go roku

No się jeszcze pochwal, ile kosztowała przeróbka, no chyba że sam przerabiałeś, ale to już inna bajka.

?

 

1 godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

Jednak się zdecydowałem na ITI 2850ST

To dobry wybór, pod warunkiem że będziesz cały czas jechał na opłaconej karcie - przeróbka pod E2 jest kompletnie nieopłacalna finansowo - i ryzykowna, bo nikt nie daje gwarancji na sprzęt, grubo szyty lutownicą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Max Taadjen napisał:

No się jeszcze pochwal, ile kosztowała przeróbka, no chyba że sam przerabiałeś, ale to już inna bajka.

 

Za dużo, pewnie ze dwie stówki . Ale jestem zadowolony, stoi obok kompa i "brzęczy" TopGear w BBCBrit :).

 

1 godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

Pamiętamy. Nawet mieliśmy. Cyfra+ ubiła ją zaraz po tym, jak karty zaczęły tracić ważność. W sklepach była dostępna może kilka miesięcy, w sumie oferta przeżyła pewnie niewiele ponad rok, może półtora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa punkty mnie zaciekawiły w tej ofercie ,którą pokazałeś.

- 12 miesiąc na start  - 130 kanałów + pakiet Canal+ (przez 1 miesiąc od momentu aktywacji)

Canal+ to rozumiem ale te 12 miesiąc ,to jest błąd w druku czy jak to interpretować ?

- Po miesiącu decydujesz i wybierasz: Oferta bez umowy? czy Specjalnie przygotowana oferta abonamentowa?

Oferta bez umowy to jest prepaid jak rozumiem czy umowa bezterminowa ? Specjalnie przygotowana oferta abonamentowa - to jest ta 12 miesięczna umowa czy jeszcze coś innego ?

Proponuje Ci dopytać przed zakupem o te szczegóły.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego błąd w druku:

 

Są dostępne zestawy z pakietem Start+ przez 12 miesięcy w cenie zakupu.

Tylko nie pamiętam czy w tej ofercie był przez 1 miesiąc dostępny pełny pakiet z kanałami C+.

Po 12 miesiącach oglądania pakietu Start+ możesz dalej doładowywać prepaid

Możesz doładowywać pakiet Start+ / Komfort+ / Multi Men Pack zgodnie z cennikiem prepaid.

albo przejść na abonament w promocji ;)

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

 

 

W zestawach prepaid 1 miesiąc masz ofertę z pakietem Extra + kanały C+ w cenie zakupu.

1. Po miesiącu możesz doładowywać pakiet Start+ / Komfort+ / Multi Men Pack zgodnie z cennikiem prepaid.

2. Przejść na abonament w promocji ;)

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tweed77 napisał:

Dlaczego błąd w druku:

 

Są dostępne zestawy z pakietem Start+ przez 12 miesięcy w cenie zakupu.

Tylko nie pamiętam czy w takiej ofercie był przez 1 miesiąc dostępny pełny pakiet z kanałami C+.

Po 12 miesiącach oglądania pakietu Start+ możesz dalej doładowywać prepaid albo przejść na abonament:

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

Nie ma pakietu C+ w pierwszym miesiącu. Ale to i tak świetna oferta dla niezbyt wymagających, wychodzi taniej niż doładowanie na rok i jeszcze dekoder z DVB-T de facto gratis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maniek357 napisał:

 ... wychodzi taniej niż doładowanie na rok i jeszcze dekoder z DVB-T de facto gratis.

De facto to pojawia się pytanie, czy po tym roku - jak nie doładujesz karty - to będzie działało DVB-T :?:.

Bo przypominam sobie, że już niejeden user pytał o to na Forum, ale wiarygodnej odpowiedzi - np. od przedstawiciela N-ki - nigdy nie było.

:-D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tweed77 napisał:

Dlaczego błąd w druku:

 

Są dostępne zestawy z pakietem Start+ przez 12 miesięcy w cenie zakupu.

Tylko nie pamiętam czy w tej ofercie był przez 1 miesiąc dostępny pełny pakiet z kanałami C+.

Po 12 miesiącach oglądania pakietu Start+ możesz dalej doładowywać prepaid

Możesz doładowywać pakiet Start+ / Komfort+ / Multi Men Pack zgodnie z cennikiem prepaid.

albo przejść na abonament w promocji ;)

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

 

 

W zestawach prepaid 1 miesiąc masz ofertę z pakietem Extra + kanały C+ w cenie zakupu.

1. Po miesiącu możesz doładowywać pakiet Start+ / Komfort+ / Multi Men Pack zgodnie z cennikiem prepaid.

2. Przejść na abonament w promocji ;)

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

 

 

Wiem ,że są takie zestawy w ofercie ale chodziło mi głównie o ten sklep i o to zdanie - 12 miesiąc na start. Czyli albo grafik się pomylił  i zamiast miesięcy jest miesiąc , albo należało by  dopytać. Czasami diabeł tkwi w szczegółach.

Sama oferta po przeliczeniu z C+ nie jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tomkep napisał:

Ten konkretny link .... odnosi się do zestawu w którym jest pakiet Start+ na 12 miesięcy. Nie ma tam ani Ekstra+ ani Canal+ w pierwszym miesiącu.

 

Dokładnie się przyjrzałeś, co tam piszą nt pakietu C+ w pierwszym miesiącu ?

 

 

18 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Chyba ja napiszę e-mail do PC+ w tej sprawie

 

Przy okazji zapytaj, czy przy niedoładowanej karcie będziesz miał dostęp do DVB-T, bo FTA z satki to na bank zablokują, dziady jedne ...

?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że sprzedający sklep Saturn tak napisał - nie oznacza że tak musi być.

Tu masz podobną ofertę pakiet Start+ 12 miesięcy na start.

Brak informacji o kanałach C+ dostępnych w promocji na miesiąc.

https://www.mediaexpert.pl/tunery-satelitarne/dekoder-nc-plus-iti-2849-z-usluga-telewizja-na-karte-pakiet-start-plus-na-12-m-cy,id-1376170

 

 

Z tymi ADB-2850ST/ADB2849 i odbiorem FTA z sat i dvb-t to różnie bywa.

Jedne działają - inne już nie. Zależne to jest od oferty i softu.

 

PS. Parę lat temu była możliwość wykupu dekodera ADB-2850ST na własność z zestawu Multiroom.

Ludzie zostawiali z zablokowanymi własnościowymi dekoderami.

Z tego co pamiętam po reklamacjach odblokowali możliwość oglądania FTA z sat i dvb-t. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...