Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj SMS-a reklamowego (parę dni po zarejestrowaniu zestawu NC+ na kartę) o tej treści:

 

 

Tylko dla Klientow telewizji na karte. 104 kanaly za 29,99zl/mies i HBO na 6 mies w prezencie. Szczegoly +48224390404 opl. wg stawek operat. Wazne do 26/12/2016

Pisownia oryginalna :). Najwyraźniej oszczędzają na polskich znakach i ściskają przekaz tak, żeby poszedł jednym SMS-em. Może komuś się przyda, ale podejrzewam, że będą wciskali umowę na 2 lata. Nie mogę tylko dojść na jaki pakiet, bo te 104 kanały to ani Start+, ani Comfort+, tylko coś pomiędzy. Ale jak ktoś chce cyrograf, to może i warto wyhaczyć te HBO na pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo po przejściu na umowę zostaje 98 kanałów, tak u Mnie świeci. Reszta to dopełnienie do pakietu Extra+ na 1 miesiąc. Natomiast mam inne pytanie. Czy prawdą jest, że jeżeli nie przedłużę umowy to dekoder z kartą jest bezużyteczny? Nie ma możliwości powrotu do oferty na kartę?

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy po kupnie karty BSLA (to chyba pozostałość po ofercie n na kartę jeśli się nie mylę) można używać tej karty jako nc+mix np. doładować pakiet Domowy HD+ (Promocja platformy nc+ - DOMOWY HD) ? I jeśli tak to czy jest to automatycznie aktywowane po wpłacie, czy trzeba aktywować przez kontakt z BOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad zakupem poniższego zestawu:

http:// :censored:

Szukam jak najtańszego pakietu dla rodziców, który zawierałby TVN24 i TVN24BiŚ (głównie o te 2 kanały się rozchodzi).

Pytanie moje brzmi następująco: czy ze względu na powyższe wymagania opłaca się dokonać zakupu, czy rzeczywiście te 12mcy będzie już opłacone, dodatkowo co po tym roku? czy muszę coś robić (przedłużać koniecznie?) czy po prostu (jeśli będzie inna ciekawsza oferta) mogę wywalić ten zestaw na przysłowiowy śmietnik, bez żadnych konsekwencji?

Pytanie jeszcze jak spisuje sie Wam użytkownikom ten dekoder?

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Barti
Na forum nie zamieszczamy linków do aukcji w serwisach aukcyjnych. Połączono też wątek z istniejącym już wątkiem dotyczącym oferty "nc+ telewizja na kartę".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Mam pytanie odnośnie nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z modułem CI+ za 19,99zł. Czy ten moduł umożliwia nagrywanie w formie niezakodowanej i odtworzenie tych nagrań na komputerze? Mam dekoder Medion z CI+ i on nagrywa do TS w fornie niezakodowanej. Ale czy moduł nc+ CI+ pozwoli na to? Z góry dzięki za info.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...