Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja mam pytanie może trochę z innej beczki.

Na rynku można kupić startery nc+ MIX albo starsze moduły nCAM z n na kartę, lub też samą kartę C+.

Można taki zestaw nie zależnie od wersji doładować pakietem nc+ lub przejść na abonament z własnym sprzętem i na 12 miesięcy.

 

Rozważam różne opcje ale nie do końca rozumiem jaka jest różnica/możliwości pomiędzy tymi rozwiązaniami?

O ile z nc+ mix i n na kartę bez problemu podpisujemy umowę na 12 m-cy to nie wiem czy tez tak można z kartą C+ niesparowaną z żadnym sprzętem.?

 

I jeszcze co w sytuacji jeśli chcę przejść na umowę z własnym CAMem i chciałbym dobrać multiroom? Jest taka mozliwość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ze sklepów internetowych faktycznie oferuje karty C+ Cameleon na "doładowanie", które de facto jest umową (sklep ją podpisuje). Jak zobaczysz ceny doładowań, to są kosmiczne, szczególnie przy okresach 1-3 miesiące. To nie jest oficjalna oferta NC+. 

 

Do umowy z własnym CAMem raczej nie dobierzesz multiroom. Do multiroom potrzebne są 2 dekodery od operatora (główny + dodatkowy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, czyli umowę robi ten sklep i pewnikiem stąd np. brak dostępu do ICA i wszelkie dodatki do pakietów trzeba załatwiać przez nich.

Ceny jak ceny, ale doładowanie na 12 m-cy za np. Extra+ nie jest złe. Przy modułach sparowanych z kartą wychodzi jeszcze taniej.


PS. jeszcze dopytam, a jak wygląda sprawa doładowań nc+ MIX/nCAM na np. rok. Też podpisują umowę na siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Szukam telewizji dla dziadka do 20zł/mies. w której będzie się znajdować dużo sportowych kanałów i oferta będzie względnie bogata.Zdecydowałem się na coś takiego:
http://www.euro.com.pl/tunery-telewizji-satelitarnej/nc-usluga-mix-130-kanalow-1-m-c-na-start-dekoder-hd-5800sxr.bhtml
Strona producenta:http://ncplus.pl/sklep/telewizja-na-karte
Dziadek posiada następującą antenę:http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-tunerow-satelitarnych/elpio-triax-80-td.bhtml
oraz taki TV http://www.agito.pl/telewizor-sony-26-lcd-bravia-kdl-26u4000-kdl-26-u4000/pd/EW9C3BBBM/
Mam kilka pytań:
Czy będzie to razem bezproblemowo działać ? (Kupię dekoder z kartą,sparuję z TV i anteną i aktywuję ? )
Czy kanały typu EUROSPORT ,EUROSPORT 2 będą bezproblemowo dostępne jeśli nie będzie zaległości z płatnościami ?
Proszę wybaczyć niewiedzę,ale jestem zielony w tym temacie.
Jak z BOK w/w telewizji ?Jak odczucia z użytkowania ? Gdzieś czytałem że nie można się dodzwonić w razie problemów..
Czy ta telewizja pójdzie na tej antenie,czy trzeba będzie kupować nową w salonie NC+ ?
Czy kanały FTA oprócz podanych w ofercie będą dostępne ?
Czy kanały można sortować ?
Za wszystkie odpowiedzi serdecznie Dziękuję i Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem.Przecież pisze że za 24,90zł/Miesiąc.Jeśli doładujesz kartę na 3 miesiące to masz za 59,70 co daje 19,90/miesięcznie.Czy inaczej ?


No właśnie tak :D Ktoś z Was ma tą ofertę i mógłby mi powiedzieć jak w sprawie BOK ? Ja uważam że jak za 19,90zł to oferta sportowa jest bogata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam1221

Co do ceny: 19,90 zł/mc jest tylko jeśli doładujesz tą ofertę z góry na 3 miesiące, bez tego - 24,90 zł/mc, czyli ponad 20 zł/mc. O to chodzi z tymi miesiącami - minimum 3 miesiące z góry, żeby dostać jednostkową cenę 19,90 zł.

1. Tak

2. Tak, ale zauważ, że nie masz umowy - to oznacza tyle, że oferta prepaid może się zmieniać w niemal dowolny sposób. Na razie Eurosporty w niej są...

3. BOK jak BOK, dodzwonisz się jak swoje odczekasz :P

4. Jeśli jest dobrze ustawiona, to pójdzie.

5. Będą, ale tylko te, które są na liście w tym dekoderze, lista jest narzucona odgórnie przez operatora.

6. W zasadzie nie (w ograniczonym zakresie poprzez tworzenie listy ulubionych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mu proponujesz Start+ w których nie ma Eurosportów, a które by chciał? To już lepiej wziąć przedpłacony Domowy HD+, w którym są. A jak się zapłaci za 3 miesiące z góry, to wychodzi po 19,90 miesięcznie, więc też w budżecie.

Nie wiedziałem że w takim tanim pakiecie są gdzieś Eurosport i Eurosport2.Nigdy nie sprawdzałem tego pakietu bo uważałem że tam nic sensownego nie ma.Jeszcze jakby tam był nSport to pakiet całkiem całkiem jeśli chodzi o sport i cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...