Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Dekodery w ofercie NC+ na kartę NIE SĄ NOWE. Niezależnie od tego, gdzie je kupisz. Jedyny NOWY sprzęt na jaki możesz liczyć w ofertach na własność, to moduł, czy to N na kartę, czy NC+MIX. Reszta, to jak napisał @czerstwy - sprzęt przez wiele lat używany w abonamencie.

 

Jeśli chodzi o opłacalność, to napiszę tak - przez moje ręce przeszły 4 takie dekodery. Dwa wylądowały w serwisie, w tym jeden, jeszcze z oferty Świat HD, jeszcze przed końcem okresu promocyjnego. Dwa pozostałe też się kwalifikowały do wymiany kondensatorów. Tak więc dolicz sobie do kosztów zakupu co najmniej jeden serwis, stracony czas i być może - niemożność oglądania opłaconego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie zrozumiałeś. Do prepaidów dają wszędzie odnowione dekodery, w Euro czy salonie też. Ale żadnych śladów użytkowania nie mają, więc nie masz się czego obawiać. Na dekoder jest 12 miesięcy gwarancji.

 

Za 99zł to dobra cena. Przecież sam starter Smart HD kosztuje połowę tego, więc wychodzi, że dekoder dostajemy za 50zł. Zresztą nie ma innej oferty, w której Eurosporty byłyby pewne za 20zł.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie zrozumiałeś. Do prepaidów dają wszędzie odnowione dekodery, w Euro czy salonie też. Ale żadnych śladów użytkowania nie mają, więc nie masz się czego obawiać. Na dekoder jest 12 miesięcy gwarancji.

 

Za 99zł to dobra cena. Przecież sam starter Smart HD kosztuje połowę tego, więc wychodzi, że dekoder dostajemy za 50zł. Zresztą nie ma innej oferty, w której Eurosporty byłyby pewne za 20zł.

Miałem dwa zestawy tych dekoderów w NC+Mixx i jeden już pierwszym bezpłatnym miesiącu miał objawy padających kondensatorów.A wtedy wysyłanie na drugi koniec Polski do serwisu i nie wiadomo w jakim stanie wróci dekoder.Przypadki opisywane w innym wątku gdy wysyłka była kilka razy i za każdym razem dekoder był gorszy od poprzedniego.Żeby była jasność nie straszę ale niech osoba ma świadomość co dostaje i czy to może skutkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że w takim tanim pakiecie są gdzieś Eurosport i Eurosport2.Nigdy nie sprawdzałem tego pakietu bo uważałem że tam nic sensownego nie ma.Jeszcze jakby tam był nSport to pakiet całkiem całkiem jeśli chodzi o sport i cenę.

 

Legendarny konsul wymienił mi w rozmowie telefonicznej ze 4-5 adresów stron www, gdzie sa poukrywane różne oferty nc+ na kartę. Bardzo się zdziwiłem.

 

Niestety już z umową na mix jest nSport z Eurosport, ale bez Eurosport 2 od pakietu MIX Comfort za 29,90 zł/m-ąc http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus

 

Również z umową na mix jest nSport z Eurosportami i jeszcze innymi sportowymi od pakietu MIX Extra za 49,90 zł/m-ąc http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus-extraplus

 

 

Właśnie nie zrozumiałeś. Do prepaidów dają wszędzie odnowione dekodery, w Euro czy salonie też. Ale żadnych śladów użytkowania nie mają, więc nie masz się czego obawiać. Na dekoder jest 12 miesięcy gwarancji.

 

Za 99zł to dobra cena. Przecież sam starter Smart HD kosztuje połowę tego, więc wychodzi, że dekoder dostajemy za 50zł. Zresztą nie ma innej oferty, w której Eurosporty byłyby pewne za 20zł.

 

Skąd te 12 miesięcy tylko gwarancji? Jest jeszcze rękojmia. W Polsce rękojmia za wady fizyczne jest skuteczna przez okres 24 miesięcy.

 

Skąd kwota 99 zł?

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz samej karty NC+ na kartę, to jest oferta z dekoderem (parowanym). Opcje masz trzy:

  • Kupujesz zestaw od NC+, oglądasz miesiąc wszystko co dają a potem płacisz za prepaid, zostajesz z dekoderem operatora.
  • Szukasz modułu NC+MIX (to ważne, nie N na kartę, nie TNK HD, nie SmartHD z modułem), kupujesz dekoder ze slotem CI i korzystasz.
  • Jak wiesz trochę więcej, to szukasz samej karty na znanym portalu aukcyjnym i dekodera z Linuxem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam ze 2 tygodnie,jeśli nie znikną EUROSPORTY z NC+ na kartę to pójdę do salonu,niech dadzą mi kartę.Potem w sklepie kupię osobno nówkę sztukę DVBS-2 MPEG-4 i Conax i powinno być okej.Co sądzicie o takim rozwiązaniu sytuacji ?

Z NC+ na kartę na pewno nie znikną.

Mogą zniknąć z Smart HD, N na kartę, TNK HD.

Samą kartę możesz dostać wyłącznie do Smart HD.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ok, chodzi o ofertę NC+ telewizja na kartę czy NC+Mix? Po nie opłaceniu doładowania jeszcze przez miesiąc poświeci pakiet bez opłat, a zaś sprzęt do niczego się nie przyda? Czy można z niego skorzystać z innego prepaida?

Edytowane przez ManuTao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...