Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Interesuję się tą ofertą ze względu za najtańszą cenę za dwa Eurosporty i mam kilka pytań:

1) Jakiej wielkości anteny potrzebuję, żeby odbierać kanały z Hotbirda i Astry? Mieszkam w Szczecinie.

2) Czego oprócz anteny i dekodera potrzebowałbym do odbioru programów z Astry?

3) Jaką mam pewność, że Eurosporty zostaną przynajmniej przez najbliższy rok w ofercie? Tylko dla nich dokonałbym zakupu dekodera + anteny

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) W związku z zezem i przejściem na DVB-S2 zalecam antenę 80-90

2) Konwerter Monoblock

3) W ofercie nc+ tnk Eurosporty raczej nie znikną, natomiast w ofercie Smart HD Eurosporty są do końca roku w promocji, promocja już raz była przedłużana, więc ciężko powiedzieć czy to już ostateczna data czy nie. Jeśli kanał zniknie z Smart HD, to znowu stanie się parowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Planuję kupić nc+ na kartę(dekoder z kartą) tylko nie wiem jak wygląda kwestia umowy.Znalazłem na forum nc+ wątek z 2013-14 roku w którym opisano ,że po miesiącu oglądania trzeba podpisać umowę z nc+ .Czy faktycznie tak jest ? czy może aktualnie nie trzeba podpisywać umowy ? w skrócie jak wygląda taka umowa czy telefonicznie ? czy idzie się do punktu ? ogólnie zależy mi na podstawowych kanałach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, to po wypowiedzeniu umowy, nie da się wrócić do doładowań.

 

Bezpieczna opcja to wg mnie kupić własny dekoder (z czytnikiem Conax) tam gdzie mieszkasz i do tego:

- Karta Smart HD+, lub

- Moduł NC+ Mix za ok. 185 zł. Dekoder musi mieć wtedy slot na moduł CI. Na taki moduł możesz podpisać umowę lub doładowywać (tak jak w NC+ na kartę).

 

Witam,

Jeżeli zainwestuję w moduł + dekoder i wezmę umowę mix comfort+ za 29,90 i po roku skończy się ona to czy będę mógł wrócić do zwykłego prepaidu na pakiet domowy? I co jeśli umowa wygaśnie - moduł CAM z kartą do śmieci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co nc+ dziś namieszało? Na dekoderze pojawił mi się nagle  komunikat dekoder został przełączony do trybu na kartę / abonament, naciśnij ok aby ponownie uruchomić dekoder

Po ponownym uruchomieniu okazało się, co mnie bardzo wkurzyło, że wszystkie nagrania zostały wykasowane, a trochę ich miałem, na dodatek wygląda na to, że powróciło VOD (dotąd po wciśnięciu przycisku VOD nic się nie działo, a teraz pojawia się napis trwa inicjowanie usługi)..Po wyglądzie menu dekoder przypomina stan sprzed majowej aktualizacji poza logo nc+ zamiast n. Treba kupić dekoder niezależny i doładowywać Smart HD+, przynajmniej nie będzie takich cyrków, a oferta Smart HD+ jest atrakcyjniejsza i tańsza.

 

Widzę, że nie tylko u mnie ta sytuacja, na forum nc+ też o tym piszą.

Edytowane przez adam900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest tam tylko kilka postów, a żaden moderator się oczywiście nie wypowiedział.

Nowe nagrania zajmują procentowo znacznie więcej miejsca, także większa część dysku znów jest zablokowana pod VOD, dodatkowo przywrócony został ekran aktywacyjny. Nie wiem co za [beep]le pracują w nc+ żeby wypuścić tak wadliwy soft, dekoder dosłownie powrócił do stanu sprzed tej aktualizacji: https://forum.satkurier.pl/index.php?showtopic=11913

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam od dawna nieużywaną kartę TNK SD. Czy jeżeli przejdę na Smart, to dostanę kanały ale kino itp w ramach promocji , czy dostaną tylko Ci, którzy kupili dekodery.

 

Nie bardzo rozumiem własnie kwestię dekoderów, czy pormocję  uzależniają od kupienia dekoderów, czy od ich technicznych możliwości.

 

Na marginesie te oferty są strasznie zagmatwane, tnk sd, kóre za rok się skończy, tnk hd, smart hd, n na kartę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie o to chodzi, jaki dekoder czy ich czy mój wystarczy tzn. mam odbiornik HD globo 9600 ts, zatem zupełnie niezależnie od n. Czy muszę mieć dekoder do n kupiony czy to pośrednio czy bezpośrednio, czy chodzi tylko o techniczny odbiór kanałów HD.

 

Dlaczego nie lepiej migracja do SMART a potem doładowanie i mam za darmo tę promocję na dodtkowe kanay ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wymaganie do odbioru SmartHD+ to odbiornik HD z czytnikiem Conax. Jeśli twoje Globo t wymagania spełnia, to nie powinno byc problemu.

 

Nie wiem, czy migracja do SmartHD+ przejdzie bez doładowania, a już NA PEWNO nie będziesz w stanie sprawdzić, czy się udała (karta w trakcie migracji zgaśnie, a jesli będzie nie doładowana, to nic na niej NIE ZAŚWIECI). I jest to o ile pamiętam zalecany sposób wykonania migracji przez NC+/Cyfrowy Dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem, że do odbioru SmartHD+ trzeba mieć odbiornik HD z czytnikiem Conax, ale myslałem, ze oni dali promocję tylko tym , którzy kupili odbiornik od N , czyli jakby n miała jakiś system , który dzieli uzytkowników na tych, którzy kupili odbiornik i mają promocję  i innych , którzy mają inne odbiorniki, ale w wersji HD i nie są objęci promocją ,bo nie kupili odbiornika od n. W regulaminie napisali to tak, jakby własnie warunkiem promocji był zakup od nich odbiornika tzw. zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do pytania wyżej.

Rozważham ofertę : Wybieram ofertę SART+ z CANAL+ DEKODER WŁASNY w umowie na 12 miesięcy 69,90zł/miesięcznie

 

Skoro mogę wziąć umowę na 12 msc na kartę zamiast 24 na abonament za taką samą cenę i takie same kanały to chyba tak lepiej, tylko czy można za te 7 zł dokupić Eleven do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...