Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@ Yoshy

Jakie były w nc mix to nie powiem ci co było. Ale wydaje mi się, że było to samo. Brałem w listopadzie 2014 roku na początku; HBO też miałem. Również te kanały co @czerstwy podał w linku do oficjalnej strony ncplus. Oczywiście przez miesiąc - promocja obowiązuje. Dekoder wziąłem z dyskiem twardym (na własność) ten co był oferowany w NC mix bo taki mieli w ofercie.

 

@czerstwy

HBO też miałem przez miesiąc promocyjny.

 

Generalnie wziąłem telewizję na kartę ze względu na dwa Eurosporty w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

@sat-freak, Eurosporty HD (oba) są w tej chwili nieparowane, bo są w promocji, również dla użytkowników oferty SmartHD+. Co będzie, jak się promocja skończy (planowo jest do 31.03.2015, ale mieli przedłużyć o parę dni, bo były problemy, jak startowała), tego nie wie nikt. Osobiście nie liczyłbym na to, że zostaną nieparowane.

 

@Insigne, paczki Canal+ i HBO w prepaidzie w NC+ NIE DOSTANIESZ. Tylko abonament. W Cyfrowym Polsacie można mieć w prepaidzie HBO, ale najpierw musiałbyś wyrwać (co w tej chwili nie jest oczywiste, choć możliwe) własnościowy dekoder/moduł w prepaidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które opłacają pakiet DOMOWY HD+ w ofercie "nc+ telewizja na kartę".

 

Czy macie aktywny kanał nSport+ lub nSport+ HD ???

 

Wiem, że oficjalnie w ofercie nie ma tego kanału (jest w nnk i tnk hd), ale może są na niego uprawnienia ? :)

 

p.s.: Aktualnie lecę na zestawie startowym nc+mix. Mam też HBO, mimo że w ofercie startowej nie ma. Mam ADB 5800S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś dlaczego NC+ blokuje niekodowany kanał TVP Info na satelicie Hotbird? Zamiast kanału TVP Info w dekoderach z oferty TNK HD i NNK HD widnieje plansza, że kanał zakodowany i żeby oglądać należy zadzwonić i wykupić pakiet. Taki mniej więcej widnieje komunikat na kolegi dekoderze ITI 2850ST.

Gdy dzwoniłem do NNK HD to powiedzieli że TVP Info jest składową pakietów i nie mogą odkodować. Dziwne to, ponieważ TVP Info jest nadawane z transpondera NC+ i jest ono niekodowane czyli tzw FTA. Wygląda na to że NC+ celowo szyfruje ten kanał na dekoderach. Dekoder w tej chwili jest tylko do odbioru FTA. Nie ma na nim kolega nawet Pakietu Bez opłat.

 

PS. Co mogę zrobić aby NNK HD włączyła koledze niekodowane TVP Info? Kolega mnie prosi od kilku tygodni i nie wiem co dalej z tym fantem zrobić, ponieważ na infolinii nie chcą mu włączyć tego TVP Info. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, żebyś wziął abonament :) Widocznie nc+ zorientowało się, że dużo osób bierze najniższe pakiety dla nSportu, więc przenosi go do wyższych pakietów, podobnie nie ma go już w najniższym pakiecie nc+ na abonament. Dużo ludzi bierze telewizję tylko dla sportu na żywo, więc pozwalają sobie na przenoszenie go do wyższych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś dlaczego NC+ blokuje niekodowany kanał TVP Info na satelicie Hotbird? Zamiast kanału TVP Info w dekoderach z oferty TNK HD i NNK HD widnieje plansza, że kanał zakodowany i żeby oglądać należy zadzwonić i wykupić pakiet. Taki mniej więcej widnieje komunikat na kolegi dekoderze ITI 2850ST.

Gdy dzwoniłem do NNK HD to powiedzieli że TVP Info jest składową pakietów i nie mogą odkodować. Dziwne to, ponieważ TVP Info jest nadawane z transpondera NC+ i jest ono niekodowane czyli tzw FTA. Wygląda na to że NC+ celowo szyfruje ten kanał na dekoderach. Dekoder w tej chwili jest tylko do odbioru FTA. Nie ma na nim kolega nawet Pakietu Bez opłat.

 

PS. Co mogę zrobić aby NNK HD włączyła koledze niekodowane TVP Info? Kolega mnie prosi od kilku tygodni i nie wiem co dalej z tym fantem zrobić, ponieważ na infolinii nie chcą mu włączyć tego TVP Info. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro dla wszystkich.

 

O co chodzi z tym TVP info? Własnie doładowałem NNK HD i TVP info działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...