Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym was poinformować, iż spółka "ITI Neovision S.A." przejmuje spółkę "Cyfrowy Dom Sp. z o.o."
Pod poniższym linkiem oficjalny komunikat platformy nc+, ze szczegółami połączenia spółek do pobrania w PDF-ie:

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/plan-polaczenia

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amq0

Czy tobie zawsze musi coś nie działać? Zadzwoń na infolinię, opisz konsultantowi problem i włącz na TVP 1 HD na numer 11. Druga opcja to kontakt z moderatorem na forum NC+ i dokładne opisanie usterki, a następnie włączenie na TVP 1 HD nr 11.

 

Nie ma bata. Musi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie gdzie mogę sprawdzić stan doładowania nc+ na kartę?

Strona ze sprawdzeniem Smart HD działa, ale strona ze sprawdzeniem tnk hd, n na kartę i nc+ na kartę nie działa


To jest strona dla TNK SD

Teraz ta strona jest dla Smart HD.

TNK w SD już nie ma i na wszystkich kartach TNK SD teraz działa Smart HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Potrzebuję dla kogoś załatwić pełen zestaw kanałów sportowych NC+ (poza dodatkowo płatnym zestawem Eleven) na 3 miesiące, wraz z dekoderem. Czy najlepszym rozwiązaniem jest po prostu 3X zestaw miesięczny prepaid za 149,99zł (czy nawet 139,99zł) czy jest jakaś inna opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czy na te same dane będzie można co miesiąc (przez 3-4 miesiące) aktywować nowy starter?

 

Akurat ktoś przyjeżdża na 3,5 miesiąca i potrzebuję dla tej osoby osobny dekoder (multiroom nie wchodzi w grę), a nie chce mi się bawić w abo. Stąd nawet koszt 4x pakietów startowych za ok. 150zł każdy jest OK, pod warunkiem, że nie będzie problemów z ich aktywacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem właśnie iti-5800sx. Pudełko było otwierane, ale małe pudełko z pilotem już nie. Klapka na kartę była otwarta i brak folii na panelu. Dekoder ma oprogramowanie 34 pobrane w czerwcu 2015, a karta ostatni raz dostała uprawnienia w październiku 2013. Uprawnienia VOD 1 z roku 2011. Opakowanie Star Trek i napisane, że oferta ważna na dzień 1.02.2016. Nie chcę aktywować teraz i martwię się trochę, że ktoś podmienił kartę. Nie wiem po co, ale zdarzają się różne kwiatki. Co myślicie?

Edytowane przez przemo_one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dzisiaj z oferty Smart HD+ na ofertę telewizji na kartę, po wykonaniu telefonu celem aktywowania nie minęło 5 min. i wszystko świeci brawo Wy;)

Po miesiącu rozumiem, że mogę skorzystać z oferty przejścia na abonament, wybrać pakiet Extra+ za 49 zł z umową na 12 miesięcy ?

Jaki wydatek bym poniósł gdybym chciał dobrać jeszcze opcje Canal + ?

Posiada ktoś z Was aktualny wykaz kanałów do mojego pakietu startowego na 1 miesiąc, bo mam wrażenie, że na stronie nie jest wszystko ujęte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko działa bez zastrzeżeń, paczka canal + również, jedynie czego żałuje, to, że wcześniej zakupiłem moduł Technisat na własność + karta Smart HD+ (179 zł) nie mając właśnie wiedzy, że nie można jej nigdzie zmigrować na inny pakiet, a myślałem od samego początku o przejściu na abonament.

Poprzez moduł CI oraz teraz CI+ mam pewność, że wszystko dobrze "trybi" względem mojego odbiornika TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...