Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał ruszył i u mnie gra od 6 rano :)

Muszę przyznać, że muzycznie mi się podoba. Tak jak zapowiadali grają "muzykę z szeroko rozumianego nurtu rocka i ambitnego popu". I oby długo tego nie zmieniali. Co ważne, nie boją się polskiej muzyki ;). Prezenterzy na razie także nie przynudzają i mówią o muzyce, a nie o... [beep] (synonim: "błahostkach")

 

Kanał zdecydowanie kierowany jest do widza, który chce posłuchać ambitnej muzyki, więc niekoniecznie spodoba się "smarkaczom" oglądającym 4Fun.TV, Eska TV czy Polo TV. Na pewno muzycznie wyróżnia się od reszty. Po kilku godzinach oglądania/słuchania mi się podoba. Wprowadzają pewną "świeżość" na polskim rynku telewizji muzycznych.

 

Okazuje się, że Grupa Polsat jednak Polsat potrafi zrobić kanał muzyczny bez disco-polo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że póki co grają tak jak obiecywali. Pod względem "ambitności" jest to zupełne przeciwieństwo Disco Polo Music ;P (porównałem tak, bo oba należą do Polsatu).

 

Narazie kanał na plus.

 

A Wy co myślicie? Kanał już chwilę nadaje, jakieś pierwsze spostrzeżenia?

 

PS. Prośba do moderów o dołączenie skrótów dostępności stacji w nazwie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także ten kanał się podoba - zwłaszcza jeżeli cgodzi o grafikę. Nieco gorzej jest z ramówką bo tu mogliby się postarać popołudniu dając premierowe programy w miejscu powtórek.

Mam też nadzieje że z czasem wyodrębnią ofertę weekendową od codziennej zwłaszcza że planują oni emitować koncerty.

Ja najbardziej liczę na to że skorzystają z muzycznego archiwum Polsatu w postaci teledysków i koncertów bo tego (zwłaszcza od czasu likwidacji kanału Muzyczny Relaks) słoneczna telewizja ma bardzo sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzycznie świeżo - wreszcie nie ograne do bólu goldy jak w Vox, Stars itd..

 

Jakość większości teledysków jak YT 360p, grafika niedopracowana (tytuły się nie mieszczą itd), pikseloza.

Użyte przez nich barwy typu róż jeszcze pogłębiają niedoskonałości kompresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadą było to, że do teraz w żadnej polskiej tv muzycznej nie zobaczy się National, czy Killers, które sprzedają u nas masę płyt i napędzają festiwale typu Opener ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, aby w DVB-T zrobić podmiankę. Wywalić Eskę TV i Polo TV a w ich miejsce umieścić Stars.tv i Muzo.tv. Trzeba promować dobrą muzykę, a nie kicz i tandetę.
Tak jest, ja to popieram, wywalić ich :lol2:

Także popieram :lol: Po pierwsze. Proponowałbym założyć petycję na petycjeonline.com do Dworaka i pewnie schowa ją pod stos, ale ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Po drugie - kwestia pieniędzy. Gdyby Polsat chciał to pewnie umieści bo go stać na to, ale czy Was, Starsie stać? Oby tak, bo nie chce mi się tracić transferu by Was oglądać, a Efce nie spieszy się, by Was włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dworak już się wystarczająca skompromitował wybierając te kanały do DVB-T: POLOTV nie promuje one w żaden sposób polskiej muzyki, a ESKA TV nie jest stacją edukacyjną. Pan przewodniczący był pełen świadomości co te stacje będą reprezentować, jaki typ rozrywki, który jest niegodny promowaniu wśród społeczeństwa

Ponosi pełną odpowiedzialność za ogłupianie i dążenie do degradacji kulturalnej Narodu i promowanie antywzorców zachowań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także popieram :lol: Po pierwsze. Proponowałbym założyć petycję na petycjeonline.com do Dworaka i pewnie schowa ją pod stos, ale ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Po drugie - kwestia pieniędzy. Gdyby Polsat chciał to pewnie umieści bo go stać na to, ale czy Was, Starsie stać? Oby tak, bo nie chce mi się tracić transferu by Was oglądać, a Efce nie spieszy się, by Was włączyć.

Wież dlaczego @STARS.TV się zaśmiał na końcu? Bo takie wyrzucenie kogoś z multipleksu, bez ważnego powodu jest praktycznie niemożliwe. Nie pomogą nawet milionowe petycje. Tym bardziej zarzut, o "miałkości" programowej. Tylko bankructwo lub naruszenie zasad koncesji może pozbawić kogoś miejsca. A Polsat może umieści swoje kanały muzyczne po rozszerzeniu TV Mobilnej (MUX-4)?

 

Dla mnie kanał MUZO. TV na pewno warty uwagi, bo grają rocka. Teraz już nie tylko MTV będzie. Problem tylko z dostępnością. bo nie ma w mojej kablówce. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...