Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za czasów rockowych, RBL miał właśnie taką oglądalność ;-).

Myśle, że w muzo.tv są troszkę zmartwieni, bo jednak znane i podobno lubiane nazwiska (a własciwie pseudonimy) znane z Eski Rock itd, a tutaj coś średniawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wlaczylem ta stacje, i probowalismy wraz z zona troche posluchac, poogladac, ale kiedy zawital jakis beznadziejny kawalek ciezkiego rocka to juz stacje przekreslilismy, od takiej muzyki byl Rbl music

Przecież było zapowiadane, że na Muzo.tv będzie właśnie rock, więc skąd te zdziwienie.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje radiowe konkurują ze stacjami radiowymi, które też w większości nadają muzykę, telewizja muzyczna musi konkurować z telewizjami informacyjnymi, ogólnotematycznymi, tematycznymi, filmowymi itp. Jeżeli radio niekoniecznie się opłacało to telewizja może tym bardziej się nie opłacać. Inna sprawa jest taka, że na radio jest ograniczona ilość miejsca, żeby dodać nową stację trzeba jakąś usunąć, gdyby nie to Eska Rock pewnie dalej by nadawała. Oglądam tak sobie to Muzo i d..y nie urywa, muza niby fajna, ale usłyszałem może dwa kawałki, których nie znałem, więc nie wiem czy wygrają u mnie bitwę o stacje rockową z MTV Rocks. Prezenterzy to dobry pomysł, ale beznadziejnie wykonany, pojawia się znana twarz (a raczej twarz ze znanym głosem) i jedyne co mówi to zapowiada trzy kolejne kawałki, zero jakiegokolwiek info na ich temat itp, do tego w trakcie zapowiedzi głucha cisza w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzo ma słaby start ale spokojnie, urosną. Oczywiście nie do poziomu Disco Polo Music ale niewątpliwie będą mieli więcej niż teraz. Jak ruszy Muzo.FM to też może pomóc. Zobaczymy. Nie jest to proste granie więc i o amatora z telemetrem trudniej. Ale pozycja 22 na liście CP daje duże szanse na poprawę sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Ja słucham głównie staroci. :twisted: Przy nowościach musisz przekopać się przez tonę śmieci, żeby znaleźć coś ciekawego. Co klasyka, to klasyka. Publika już dawno wyselekcjonowała najlepsze kawałki. ;)

 

Publika to także Ty.Ja osobiście sam wolę coś ciekawego odkryć a nie zdawać się na "masę".Tym bardziej że nie zawsze promujący daną płytę singiel czy teledysk to najlepszy kawałek na płycie.A ile jest takich dla których nie nagrano teledysku albo nagrano ale nikt tego nie gra.

Fajnie jest posłuchać starszej muzy ale czasami jest ochota na coś innego/nowego.Mniej przewidywalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. "Liderem w segmencie telewizji muzycznych była nadająca na multipleksie stacja Polo TV z udziałem wśród wszystkich widzów na poziomie 0,67 proc. Na podium znalazły się jeszcze Eska TV (0,6 proc. udziału) oraz telewizja 4fun.tv (0,21 proc.)."

 

Nie pamiętam kiedy osobiście włączyłem którykolwiek z wymienionych.No ale wg statystyki musiałem go oglądać :D

P.S. Ciekawe czy te dane Nielsena nie są pozyskiwane w podobny sposób jak w filmie Obywatel Piszczyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludziom juz sie chyba przejadlo z tymi nowymi kanalami muzycznymi, albo za duzo tego i juz nikt sie kolejnymi nie interesuje, albo wszystko na jedno kopyto, i jaki badziew mamy na innych, to nowymi sie juz nikt nie zainteresuje, bo pomysli ze kolejny badziew. Ile juz u Nas tego syfu na platformach jest z 15cie ? a zadna stacja nie jest stacja wybijajaca sie ponad przecietnosc. Zamiast dogadac sie z kim mozna bylo i miec kilka topowych kanalow muzycznych z roznych gatunkow. Szkoda gadac, kilka kanalow co nadaja w hd i kilka renomowanych i co tu wiecej trzebaby bylo? dla mnie nic. Taka platforme wzialbym nawet gdyby czegos mialo nie byc w nadmiarze, chocby z kanalow sportowych/filmowych/serialowych/pseudo dokumentalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest za dużo kanałów muzycznych. Wybór jest ogromny i nowa stacja ma małe szanse na radykalne zwiększenie oglądalności w tak krótkim terminie.

Kiedyś była tylko Viva Polska i MTV Pl, z czego ten ostatni kodowany, wiec takie kanały były rarytasami. Jak widać największą oglądalność mają kanały muzyczne z dvbt: PoloTV i Eska, akurat to nie dziwi. A 4Fun przejął pałeczkę po Vivie, która poszła wg mnie zła drogą.

Za klapę na starcie muzo. TV przypłaciło tez formatem rockowym. Aktualnie jest to nisza wśród dzieci i młodzieży, a to głównie oni oglądają kanały muzyczne. Grupa starsza nie ma czasu na tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zerknąłbyś :) a im zależy na stałych widzach, a narazie właśnie przez ten nawał kanałów muzycznych - na to się nie zanosi...

Nie "zerknąłbym", tylko "zerkałbym" - liczba mnoga. :P W sensie, że na pewno byłbym stałym widzem. Niż już dziś nie ogląda kanałów non stop. A Polsat z Multimedią zawsze jakoś się dogadywały. Mam nadzieję, że tym razem też tak wkrótce będzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na telewizję muzyczną, to mają bardzo dużo wejść prowadzących. Takiego prezentera należy dobrze oświetlić, ubrać, umalować (przypudrować). Do tego wirtualne studio. To wszystko kosztuje. Jak kończą dane pasmo, to pojawia się lista płac na której jest co namniej z 10 nazwisk. Czy oni to robią charytatywnie i dla idei? Wszystkim tym osobom należy zapłacić. Muzo.tv to kosztowna zabawka i jak nie będzie oglądalności, to pan filantrop podziękuje im za współpracę.

Chyba, że wprowadzą pasma, gdzie oprócz muzyki będą zajmować się Telegrami SMSowymi. I taka Ania Nowaczyk będzie nawijać, co 3 utwory: "Przypominam dzisiejsze pytanie. Czy liderem i wokalistą zespołu The Doors był:

a) Marcin Bisiorek,

B) Jim Morrison,

c) John Lennon,

d) Michael Jackson,

e) Bronisław Komorowski,

f) Mariusz Wójcicki.

Ślijcie prawidłowe odpowiedzi na numer 72coś-coś-tam. Do rozdania mamy cały kufer płyt chodnikowych."

 

Ciekawe, że większość stacji muzycznych jak Stars.TV rezygnuje z prezenterów na rzecz nieustannej szafy grającej jednym ciągiem (z przerwą na reklamy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...