Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast za tydzień w sobotę Muzo.TV zaprezentuje film " Bon Jovi - When We Were Beautiful", a potem o 22:00 na antenie stacji koncert Muse.

 

Źródło: http://media2.pl/media/129929-Nowe-pasmo-z-koncertami-i-dokumentami-w-Muzo.TV.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert Muse - byle nie przypadkowy. Ciekawe czy pójdą dalej i zaserwują jakiś występ MGMT, ArcadeFire, Beastie Boys albo Chvrches. Jeśli nie ograniczą się tylko do rocka i będzie można zobaczyć czasem coś z elektroniki albo alternatywnego rapu wizerunkowo zaplusują na pewno. Telemetrowo raczej nie, ale tutaj przynajmniej ktoś 'chce' i 'próbuje ratować' stacje.. albo wyjść z twarzą z projektu, w który wszedł :))) Ogólnie fajne posunięcie z transmisją koncertów, ale jeszcze fajniej na nich być. Powodzenia Muzo:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, przy całej awersji do VIACOMU, wiem :) Ale tu chodzi o Muzo, myślę, że warto im próbować, po prostu. Szkoda żeby upadły dobre inicjatywy, kiedy MTVLHD może zmienić strategię o 180 stopni. Poczynania z Vivą, vh1, TMF, mtv dance, mtv rocks etc stawiają ich w nieobliczalnym świetle :) Nie przewidzisz, kiedy wizerunek MTVLHD pogrzebią 'wefnetsznom politykom koncernofom' :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

A ja w ogóle nie oglądam tego kanału i się cieszę.

 

Tak, ja oglądam i cenię sobie tą stację, że gra AMBITNIEJ niż wszystkie te Eski, 4fun-y, Zetki, RMF-y, Pola, Disco Pola itp.

 

A ja w ogóle nie oglądam tego kanału i się cieszę.

Bo ty jesteś fanem radiowych hitów i popowo-dancowej papki, więc dlatego nie oglądasz. W Muzo.tv tego nie znajdziesz.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty jesteś fanem radiowych hitów i popowo-dancowej papki, więc dlatego nie oglądasz. W Muzo.tv tego nie znajdziesz.

Oj... bardziej słucham EDM niż pop zmieszany z dancem. Słucham też piosenek, których nie ma w radiu. W Polsce popularne jest EDM i disco polo, z czego to drugie tak nie słucham, chociaż niektóre kawałki wpadają w ucho. Każdy ma prawo słuchać czego chce i nie muszę oglądać tego kanału. Nawet nie mam tego kanału. Ale szacun dla Polsatu, że nie likwiduje tej stacji telewizyjnej.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, a powinny być tylko stacje nadające "prawdziwą muzykę", czyli disco polo. Na szczęście właściciele tej stacji nie myślą tak głupio jak Ty...

 

Dlaczego atakujesz mnie osobowo? Dlatego, że wyraziłem własną opinię na temat tego kanału? Od tego jest forum by każdy mógł na nim pisać, oczywiście zgodnie z regulaminem. Powtórzę raz jeszcze powinni zamknąć ten kanał lub zmienić tego tematykę, mam chyba prawo napisać co sądzę, czy może już nie, bo Tobie się to nie spodoba? Co do disco polo to słucham i oglądam i nie wstydzę się tego.

Edytowane przez Maciuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie atakuję, też wyraziłem tylko swoją opinię. Dlaczego ma nie być stacji z muzyką, nazwijmy to, ambitniejszą? Bo Ty słuchasz disco polo. Na szczęście nie wszyscy w tym kraju podzielają Twoje gusta, chociaż niestety jesteś w większości. Różnorodność, to jest potrzebne i to daje ten kanał. Kiedyś wstyd było się przyznać, że lubi się disco polo, bo to była wiocha. A teraz powód do dumy? To jest ta "dobra zmiana"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze słuchanie disco polo było i będzie obciachem. To muzyka bardzo niskich lotów i bez żadnych wartości. Nigdy nie lubiłem, nigdy nie słuchałem i zdania na temat disco polo nie zmienię, bo do mnie to nie przemawia.. Poza tym prawda jest też taka, że kiedyś czy to na MTV czy na VIVIE panowała różnorodność. Teraz?. na VIVIE można tylko spotkać utwory EDM, pop-dance. W innych stacjach albo klasyki z lat 80, 90 przemieszane z hitami z dziś, albo właśnie disco polo. Dlatego uważam, że Muzo.tv jest taką perełką, ale przede wszystkim stacją kierowaną do wąskiego grona odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze słuchanie disco polo było i będzie obciachem. To muzyka bardzo niskich lotów i bez żadnych wartości.

Popieram! Zgadzam się z tą opinią w 100% :)

 

Mam nadzieję że Muzo TV jakoś przetrwa ten słaby okres i kiedyś wbrew wszystkim hejtą będzie czołowym kanałem muzycznym w naszym kraju, a kanały grające "disko z pola" będą na samym dnie w rankingu kanałów muzycznych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...