Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SatExpert, Ty tak na serio? Muzo ma zły okres od zawsze, nigdy w swojej historii nie zrobili wyniku który dawałby nadzieję na cokolwiek. Nie ma złudzeń, Polacy lubią tupać nóżką i to wszystko. I dzisiaj większość Polaków już się nie wstydzi słuchania dp i nie traktuje tego jako obciach, taka zmiana w społeczeństwie nastąpiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie atakuję, też wyraziłem tylko swoją opinię. Dlaczego ma nie być stacji z muzyką, nazwijmy to, ambitniejszą? Bo Ty słuchasz disco polo. Na szczęście nie wszyscy w tym kraju podzielają Twoje gusta, chociaż niestety jesteś w większości. Różnorodność, to jest potrzebne i to daje ten kanał. Kiedyś wstyd było się przyznać, że lubi się disco polo, bo to była wiocha. A teraz powód do dumy? To jest ta "dobra zmiana"?

 

 Dyskusja w tym wątku dotyczy słabych, wręcz katastrofalnych wyników muzo.tv i ja wyraziłem swoja opinię, że Polsat powinien coś z tym kanałem zrobić. A, że będą zmiany to jest bardziej pewne niż to, że jutro jest czwartek. Polsat nigdy nie dokładał do tego biznesu i nie ma co się łudzić, że w tym przypadku będzie inaczej. Co do dumy z disco polo to nigdzie tego nie napisałem. Nie wstydzić się czegoś, a być z czegoś dumnym to dwa różne odczucia, że to tak ujmę. Dumny mogę być z rodziny, dzieci, żony, a nie ze słuchania tego czy innego gatunku muzycznego. Amen.

Edytowane przez Maciuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SatExpert, Ty tak na serio? Muzo ma zły okres od zawsze, nigdy w swojej historii nie zrobili wyniku który dawałby nadzieję na cokolwiek. Nie ma złudzeń, Polacy lubią tupać nóżką i to wszystko. I dzisiaj większość Polaków już się nie wstydzi słuchania dp i nie traktuje tego jako obciach, taka zmiana w społeczeństwie nastąpiła.

 

Polacy nie lubią wyłącznie tupać nóżka, ale jeśli chce się trafić do ambitniejszego odbiorcy trzeba mu zaoferować coś więcej niż słabą nazwe, słabą oprawę, i teledyski zrzucone z YT downscalowane do SD a tak wygląda Muzo. Bo świadomy odbiorca umie sam użyć Youtube'a, Spotify itd ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy userzy powyżej, zrozumcie że teraz Polacy wolą słuchać żywych i energicznych utworów typu "umpa-umpa", a nie alternatywnej szczerze mówiąc "nudy", że tak powiem. Jedni wolą sobie "uszkodzić słuch" (jak to user @Bloo411 mówi), a drudzy wolą troszkę wolniejsze utwory. A na weselach tańczylibyście przy Weekendzie czy przy Meli Koteluk? Większość i tak by wybrała to pierwsze, bo to drugie nadaje się raczej na odpoczynek, a nie pod "nóżkę". :)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam,jak na początku istnienia Muzo w 2014 roku czytałem wywiad z jednym z szefów tej stacji,wtedy plany były dość ambitne,niż tylko zwyczajne puszczanie teledysków.....ale tutaj oglądalność i życie także zweryfikowało te plany,bo z większości tych planów chyba nic nie zostało,a na początku 2015 roku usunęli prezenterów.....Jak znajdę link,to go tutaj wkleję.....

 

Edit: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/stacja-muzyczna-muzo-tv-ruszy-26-wrzesnia-postawi-na-pop-i-rock

 

Wy jeszcze poruszacie temat Disco Polo? To jest już nudne i nie na temat tego kanału....

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SatExpert, Ty tak na serio? Muzo ma zły okres od zawsze, nigdy w swojej historii nie zrobili wyniku który dawałby nadzieję na cokolwiek. Nie ma złudzeń, Polacy lubią tupać nóżką i to wszystko. I dzisiaj większość Polaków już się nie wstydzi słuchania dp i nie traktuje tego jako obciach, taka zmiana w społeczeństwie nastąpiła.

 

Ja mam nadzieje, że za jakiś czas nastąpi zmiana społeczeństwie w drugą stronę. Poza tym myślę, że to, iż nastąpiła taka zmiana wynika z tego, że sporo młodych ludzi z małych wsi i wiosek, w których dominuje właśnie disco polo przyjeżdża do dużych miast czy to na studia czy to do pracy i się osiedla. Stąd też uważam, że disco polo wkroczyło do dużych i większych miast i miasteczek.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat dokłada do Muzo i mu nie przeszkadza niska oglądalnośc i jedno z ostatnich miejsc jeśli chodzi o oglądalność kanałów muzycznych, a z drugiej strony Polsat likwiduje kanał Polsat Sport News, który jest na 2-3 miejscu jeśli chodzi o oglądalnośc kanałów sportowych.

 

Wiem, nie taka skala z dostępnością i sport, nawet w PSN jest bliższy ogólnemu widzowi, niż muzyka grana przez Muzo, ale i tak taka sytuacja z utrzymyaniem tych stacji występuje. Ja osobiście cieszę się, że Muzo TV nadal nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał sportowy jest jednak trudniej utrzymać, niż muzyczny. Dotyczy to nawet PSN, do którego zwykle trafiają transmisje, dla których nie ma miejsca w płatnych kanałach. Gdyby PSN był jedynie kanałem satelitarnym, to jego wyniki oglądalności można by uznać za rewelacyjne, ale DVB-T, to wbrew pozorom najwyższa liga, gdzie takie wyniki oglądalności są średnie, a może nawet słabe. Wyniki oglądalności Muzo.tv są bardzo słabe, ale może Polsat ma rekompensatę w postaci opłat od operatorów. Dla mnie jednym problemem Muzo.tv jest to, że gra zbyt spokojnie, co nie zmienia faktu, że uważam go za jednego z lepszych kanałów muzycznych.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Muzo.Tv było fta jak Stars czy 4funHits to pewnie więcej osób by go oglądało i jeszcze więcej hitów polskich,a tak koncerty,kanał zakodowany.,..Pozdrawiam.


Zauważyłem,że co drugi teledysk jest belka o następnym teledysku,niektóre klipy w słabej jakości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polubienie dp to z jednej strony ogłupienie ludzi przez np paradokumenty - przez to mniej ambitna treść ma sie lepiej.

 

Druga kwestia jest taka jak u mnie, po dość ambitnej pracy nie mam ochoty słuchać ambitnego muzo, tylko wole szybsze bity, bo patetyzm w pracy wystarczy. Natomiast inna sprawa ze dp jest doskonale do dużej dawki %, wtedy naprawdę bawi np. Kiedyś wichura w TVR.

 

Muzo ma ten problem, ze jego odbiorców jest mniej bo ludzie ambitni nie maja czasu słuchać muzyki (np w pracy leci RMF bo trzeba sie dogadać i zawsze ta opcja zwycięża). Potem tez sie tym nasiąka i trudno sie przestawić ze słuchania pop, w dodatku ktoś bombardowany 8h muza w pracy potem nawet w aucie nie odpala muzyki, nie mówiąc o tv...

 

 

 

SatExpert, Ty tak na serio? Muzo ma zły okres od zawsze, nigdy w swojej historii nie zrobili wyniku który dawałby nadzieję na cokolwiek. Nie ma złudzeń, Polacy lubią tupać nóżką i to wszystko. I dzisiaj większość Polaków już się nie wstydzi słuchania dp i nie traktuje tego jako obciach, taka zmiana w społeczeństwie nastąpiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Muzo.Tv nadawało jak 4 fun HITS pasma- np:,best songs of the 80's lub best 90',top 10 of...Co tydzien inny artysta w paśmie top 10 to pewnie by więcej osób oglądało własnie 4fun hits ogląda duzo więcej osób,,,I wyrzucić koncerty.


Musieliby po prostu nadawać muzykę jak w RMF,czy ZET plus jakieś perełki z archiwum lat 80 tych to może by coś dało.....

Za chwię będzie MUZO TV-100 widzów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa muzo spalona. Gdyby zrobili rebranding to kto wie :)

Problem w tym że Muzo TV kompletnie się rozlazło od stacji Muzo FM i serwisu Muzodajnia - gdyby stacja ponownie korzystała z potencjału dwóch innych marek (prezentując muzykę ogólną jak i tą graną obecnie a także tą z anteny Muzo FM) to dało by się ją uratować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dziś leciał dosyć fajny koncert zespołu Radiohead na EPG oczywiście błąd "Muzo fresh". Chętnie bym nagrał nawet od połowy ale podkręciwszy głos jakość dźwięku nie do przyjęcia. Nie wiem czym sugerują się nadawcy oferując muzykę na kanale muzycznym w takiej jakości która aż gryzie po uszach.

Skoro Muzo.TV ma być kierowana do specyficznej grupy słuchaczy należy być wyczulony na aspekty jakości dźwięku bo osoby z tej grupy odbiorców nie kupią jej w takiej jakości.

Byle polo tv może puszczać dźwięk w jakości 64/kbps i nikt nawet nie zauważy różnicy byle był rytm i przepiękne słowa.

Biorąc się za tworzenie kanału muzycznego piękne i ambitne plany nie pomogą jeśli nie idzie to w parze z jakością choć by jedynie dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sądząc po wynikach oglądalności za wczoraj, udostępnionych przez @STARS.TV i ogólnie ostatnich statystykach tej stacji, widzę że sytuacja w MUZO.TV się poprawia i powoli kończy się ta wegetacja, na którą skazani byli od początku nadawania. Mam nadzieję, że będzie z tym coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...