Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ostateczna? Pograją tak miesiąc i będą kombinować, zawsze tak jest. Przypomnijcie sobie wypasioną ramówkę starsową w dniu startu :)

Też jestem tego samego zdania co jakby nie patrzeć konkurencja stacji Muzo.tv. Obecnie pewnie "Bisior" zbudował tak jakby ramówkę wyjściową która z czasem będzie poszerzać się o nowe programy które zastąpią w ofercie chociażby progamy powtórkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że nie rozumiecie nowej ramówki. Przypomina mi ona stare dobre czasy Atomic TV, czyli codzienne pasma z prezenterem, które są powtarzane następnego dnia lub tego samego dnia. Oczywiście zawsze jest pytanie, czy to się sprawdzi.

 

U mnie już mają plus - pasma będą miały prezentera (!!!), który będzie mówił do widza, m.in. o muzyce! Będą też znani goście, którzy ułożą własną playliste (w "Moje Muzo"). Tego mi brakuje w innych kanałach muzycznych, które tylko grają, grają, grają i po czasie mi się nudzą. A jak już pojawi się już prezenter to mówi o [beep]ołach (jak w 4Fun.TV), jedynie Kris w Eska TV daje radę. Jednym słowem będzie się coś działo, będzie interakcja z widzem, pewnie będą też wywiady, konkursy. Stacja będzie żyła, a nie tylko będzie muzyczną szafą grającą. I przez to daje im muz kredyt zaufania ;)

 

A ramówka, jak ramówka. Zawsze będą zmiany. Chociaż mam wrażenie, że na razie chcą się wyróżniać od konkurencji, a nie koniecznie ją gonić za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy i ich prowadzący w Muzo.TV :

"MuzoRanek" - prowadzą Idalia Tomczak i Jarek "Wendro" Wendrowski;

"The Greatest Muzo", "Muzo Fresh"- obydwa programy poprowadzi Marcin Bisiorek;

"Muzo Non Stop" będzie prowadził Kamil Olszewski ;

Anna Nowaczyk poprowadzi"Muzo 3 po Trzy" ; będzie prezentowała także codzienną listę przebojów "7 Po Siódmej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla starych słuchaczy Radia PIN. :D Nasze ulubione programy ekonomiczne oraz Ulewiczas będą z nami jeszcze przez dłuższą chwilę. Może przez miesiąc? :jupi:

Albo KRRiTV nie zgodzi się na zmianę marki? Byłoby super! :brawo:

 

Aby nie było, że jestem przeciwnikiem szafy grającej Muzo.FM w stylu Eska Rock. Niech sobie gra na innej częstotliwości, ale zostawcie moje Radio PIN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz na różnych forach będą lamenty, płacze i żale jakie to dobre radio likwidują. A że słuchalność czołgała się po chodniku to szczegół :)

Czy lament?? To tylko pokazuje,że ludzie wcale nie chcą ambitnych rzeczy, nie interesują ich sprawy ekonomiczne, gospodarcze, społeczne. Widać to po TV, po radiu także. Natomiast ogólnopolskiego radia grającego w stylu Eski rock brakuje. Decyzja z punktu biznesowego nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...