Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to jest blok teledyskowy z swoją własną czołówką. Co ciekawe "Piosenka na życzenie" jest też jedną z pozycji programu "Disco Relax" w Polo TV - tyle że tam używają czołówki znanej jeszcze z emisji programu w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zerknąć na DPM, ale więcej niż 20 minut nie wytrzymałem z racji nie moich klimatów, jakie serwuje owy kanał.

Zdarza mi się "badać" kanały nawet te, których nie oglądam, by porównać je z innymi o zbliżonej tematyce, a więc - DPM klimatem jest zbliżone do TV Disco, bo Polo TV moim zdaniem gorszą odmianę Disco Polo prezentuje - powiedzmy tą z prowincji z nutą biesiady, natomiast TV Disco i DPM muzycznie nie różnią się.

Oprawa graficzna całkiem dopracowana, jakość przekazu całkiem wykwintna, natomiast jaki sens ma kodowanie tego kanału w dobie wysypu kanałów FTA o podobnym profilu? - chyba żaden.

Czas pokaże swoje i wyniki oglądalności też powiedzą swoje - jak będą niskie, to nadawca przestraszy się i kanał przejdzie w nadawanie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od teraz kanał Disco Polo Music nie jest już obowiązkowy na liście ulubionych Cyfrowego Polsatu na pozycji 23.

Powiem więcej, w ogóle usunęli pozycję 23 jako obowiązkową - wcześniej zalegał tam przecież "VOD Poleca" :jupi: Jeden balast na liście ulubionych mniej.

 

Widzę że nie są niskie, są z a j e b i s t e jak na obecność jedynie w cp.

Powiadasz szefie? A ja tu jeszcze czytam, że niebawem zaświecą w nc+, o ile już nie świecą.. Jednak kawałek ich tortu wcale taki mały nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od teraz kanał Disco Polo Music nie jest już obowiązkowy na liście ulubionych Cyfrowego Polsatu na pozycji 23.

Powiem więcej, w ogóle usunęli pozycję 23 jako obowiązkową - wcześniej zalegał tam przecież "VOD Poleca" :jupi: Jeden balast na liście ulubionych mniej.

 

Widzę że nie są niskie, są z a j e b i s t e jak na obecność jedynie w cp.

Powiadasz szefie? A ja tu jeszcze czytam, że niebawem zaświecą w nc+, o ile już nie świecą.. Jednak kawałek ich tortu wcale taki mały nie będzie.

Jeszcze nie świecą zapewne dopiero jutro rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czy te zespoły z kanałów Disco Polo kiedykolwiek na koncertach, festiwalach śpiewają na żywo? Bo jak tak tego słucham to czystego głosu, nieprzepuszczonego przez jakiś komputer to ciężko tam uświadczyć :)

Może i nawet lepiej, że nie śpiewają na żywo, bo w większości przypadków byłaby totalna masakra.

Na żywo słyszałem jedynie Millera i Siegieńczuka. :brawo:

Radek Liszewski też bardzo dobrze śpiewa. Ale ostatnio na żywo to chyba słyszałem ich na sierpniowym koncercie Disco pod Żaglami emitowanym w głównym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek śpiewał też live w Power TV :)

Wokal discopolowców to jedno, ale akustyka i nagłośnienie niektórych dyskotek to drugie. Mało gdzie są profesjonalne odsłuchy i odpowiednie mikrofony. A i nie każdy wie, jak czytać ridery koncertowe. Ważne by się dobrze bawić w rytm muzyki przy piwku lud wódeczce! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
Czy te zespoły z kanałów Disco Polo kiedykolwiek na koncertach, festiwalach śpiewają na żywo? Bo jak tak tego słucham to czystego głosu, nieprzepuszczonego przez jakiś komputer to ciężko tam uświadczyć :)

Może i nawet lepiej, że nie śpiewają na żywo, bo w większości przypadków byłaby totalna masakra.

Na żywo słyszałem jedynie Millera i Siegieńczuka. :brawo:

Radek Liszewski też bardzo dobrze śpiewa. Ale ostatnio na żywo to chyba słyszałem ich na sierpniowym koncercie Disco pod Żaglami emitowanym w głównym Polsacie.

Radek dobrze śpiewa?? Przecież to jest jeden wielki fałsz. Naprawdę tego nie słychać?? Zresztą nie oszukujmy się - nie ma tam osób wybitnie śpiewających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wybitnie to wiadomo, że nie, ale na pewno wyżej wymieniona trójka daje radę. Dla porównania można sobie np. obejrzeć występy w MBtM zespołu Cliver czy Piękni i Młodzi. W przypadku tego drugiego zespołu sytuację trochę ratuje wokalistka, ale no szału tutaj też nie ma.

 

Generalnie ta stara gwardia DP jeszcze jakiś poziom wokalny przedstawia, ale tych nowych zespołów lepiej na żywo nie słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć mizerna jakość to chyba mizerna stacja konkurencyjna niema jej w necie i FTA to jaka to konkurencja to jak wyróźnić VH1Polska do Stars-a TV i wiadomo jaki kanał lepszy ciekawszy szerzej dostepny inna stacja jak Kino Polska Muzyka też powinna być FTA bo są polskie licensje.Co do disco polo niektóre utwory da się słuchać myśle że za 3 a bodajże 5lat upadnie disco polo.Najlepszym rozwiązaniem wtedy być jak stars lub jak cześciowo Power TV utworami Dance takimi jak są na Youtube.Mi brakuje stacji chillaut-owej szkoda że zaniechał to Rebel TV,Zawsze to muzyka relaksujące się tzw.życie nachaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPM klimatem jest zbliżone do TV Disco, bo Polo TV moim zdaniem gorszą odmianę Disco Polo prezentuje - powiedzmy tą z prowincji z nutą biesiady, natomiast TV Disco i DPM muzycznie nie różnią się.

Widzisz, ja oglądam od paru godzin ten kanał i jakoś nie wiedzę podobieństwa do TV Disco. Na szczęście. Bardziej porównałbym go jak na razie do Polo TV, który gra powiedzmy, tą lepszą odmianę Disco Polo od TV Disco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, odkąd ten kanał pojawił się na "CePie", moja mama ciągle go ogląda...

Ale kanał ma dfajną oprawę graficzną, ale jeżeli chodzi o jakość teledysków... masakra!

Te pierwsze wyniki stacji są emocjonalne, bo kolejny kanał się poojawił, i pierwszego dnia ogląda się go 24h pierwszego dnia

Ja tak samo miałem z Boomerangiem (czyt. Dzisiejszym Cartoonito-Boomem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawę graficznie oceniam pozytywnie - jest o niebo lepsza niż w POLO. Dziś miałem okazję oglądać program, który prowadzi Michał Puzio. Zaciekawiła mnie jedna wiadomość. Prowadzący twierdził, że Shazza nie myśli o powrocie do branży, tymczasem nagrała premierowy utwór :D. Na razie bardzo mało klipów, natrafiłem tylko na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...